Хейли Бийбър често е спрягана за звездата с най-красива кожа. И има защо. 29-годишният модел има равномерен тен, гладка кожа, която изглежда винаги хидратирана и сияеща. Неслучайно брандът ѝ Rhode стана толкова успешен, а Хейли нямаше нужда да търси кой да го промотира, след като тя самата е най-добрата реклама на търсения ефект.
Но сега Хейли сподели нещо, което не касае нито скъпа козметика, нито много усилия, а просто полезни навици, които правят живота ни по-красив, защото ни поддържа във форма и здрави.
В скорошно интервю за Time Studios тя сподели, че отскоро има навик, който ѝ помага за красива кожа, но и за добър метаболизъм и детоксикация:
„Моите три сутрешни задължителни действия: грижа за кожата, кафе, а отскоро… шот с маслиново масло и лимон. Наистина работи и ме кара да се чувствам много добре. От няколко месеца правя тези три неща, без изключение. Зехтинът помага за чревното здраве, детоксикира. Опитвам се да го пия на гладно, а след това да ям и чак тогава да пия кафе, но невинаги ми се получава в този ред. Няма лош вкус. Всъщност е все едно пиеш дресинг за салата“, споделя с усмивка Хейли.
И наистина този навик ще помогне с някои основни неща:
Ще заздрави косата и ще подобри състоянието на кожата.
Ще подобри храносмилането.
Ще пречисти черния дроб и жлъчката.
Също така екстра върджин зехтинът съдържа антиоксиданти (като олеокантал), които се борят с възпалителните процеси в тялото.
Вижте повече
Хейли Бийбър сподели за женските си проблеми
В момента моделът има силна подутина в корема. Хейли сподели какво се случва с тялото ѝ.