Следващият, моля! Бела Хадид се раздели с половинката си

Бела Хадид и Марк Калман се разделиха след две години връзка, съобщава ЕТ.

Снимка: @bellahadid
Снимка: @bellahadid
"Те бяха много влюбени, но връзката им в крайна сметка се изчерпа бързо и те решиха да се разделят. Бела е много добър човек и сега се бори силно с натиска на популярността. Тя се опитва да се грижи за себе си след раздялата", казва близък на звездата.

Според друг източник Хадид и Калман са се разделили през пролетта, защото са разбрали, че чувствата им са отслабнали. Близкият на двойката допълва, че през септември миналата година Марк искал да предложи брак на любимата си. Уточнява се, че те са се разделили приятелски.

Снимка: @bellahadid

Двойката започна да говори за романса си през лятото на 2021 г., когато бяха забелязани заедно по време на почивка в Ибиса. 34-годишният Марк Калман е най-известен със сътрудничеството си с рапъра Травис Скот. Той създава обложки на албуми за рапъра, както и дизайн на марки за Milk Studio Fashion Week.

Защо Бела Хадид губи приятели и многомилионни договори

Вижте повече

Защо Бела Хадид губи приятели и многомилионни договори

„Имаше толкова много марки, които спряха да работят с мен. Много приятели ми обърнаха гръб. Вечерях с някои от тях всеки петък в продължение на...