Сидни Суини изглеждаше като истинска холивудска кралска особа на 35-те годишни награди GLAAD. Звездата от „Еуфория“ мина по червения килим в Бевърли Хилс, облечена с копринена светлосиня рокля на Miu Miu, която ни напомни за стария Холивуд и класическото кино.
Роклята н Суини се отличи с дълбоко деколте, от което надничаше сутиен, украсен със сребърни кристали, с презрамки, паднали на раменете. Дългата пола завърши с елегантен шлейф.
Суини добави още повече блясък с диамантените си бижута. Актрисата носеше огърлица и няколко пръстена, всичко от Brilliant Earth.
Сидни облече подобна копринена рокля на Miu Miu миналото лято на филмовия фестивал в Кан.
По червения килим на наградите "Оскар": Какво облякоха знаменитостите - виж в галерията долу:
Галерия: По червения килим на наградите "Оскар": Какво облякоха...
Вижте повече
Какво облече Сидни Суини на шоуто на Miu Miu в Париж?
Поредицата от забележителни визии на актрисата продължава.