Селена Гомес вече показа любовта си към Бени Бланко

Звездата разкри подробности за аферата си с Бени Бланко и веднага горещо го защити от критиките на феновете си.

Снимка: @selenagomez
Снимка: @selenagomez

Селена Гомес, която наскоро потвърди романса си с 35-годишния музикален продуцент и рапър Бени Бланко, продължава да разкрива подробности от връзката си с него. 31-годишната певица направи това на фона на нападките, които се появиха в социалните мрежи към Бланко от страна на нейните фенове, съобщава People.

След като Селена Гомес публикува снимка с Бени Бланко и обяви, че се среща с него, много от последователите на певицата започнаха да критикуват новото ѝ гадже. Гомес започна лично да отговаря на "критиците" и да защитава половинката си.

Снимка: @selenagomez

В отговор един последовател пише на Гомес, че е „твърде ядосана“ на феновете си за реакцията им на новината за новия ѝроман.

"Не съм ядосана. Заедно сме от шест месеца. Винаги ще защитавам приятелите, семейството и феновете си до деня, когато умра", отговори Селена. Певицата, която дори носи пръстен с първата буква от името и фамилията на Бланко, също отбеляза възхищението, което изпитва към Бланко, като написа в коментар към публикация на фен страница: „Той все още е най-добрият, с когото съм била. Факт."

Самият Бени Бланко се отнася с ирония към ситуацията. Той оставя сърца за Селена в коментарите към публикации в нейния Instagram, отбелязва друго западно издание. И в профила си той публикува забавни снимки на себе си и комично се сравнява с Джъстин Бийбър, с когото, подобно на Гомес, отдавна е приятел и си сътрудничи в работата.

Селена обра всички погледи на Academy Museum Gala в черна рокля на Valentino

Вижте повече

Селена обра всички погледи на Academy Museum Gala в черна рокля на Valentino

Комбинира я с ефектни оперни ръкавици