Всичко започва с факта, че Селена реагира на новината за възможна афера с продуцента в коментарите в социална мрежа: „Факти“. Освен това под една от публикациите тя отбелязва, че Бени Бланко е „най-доброто нещо, което се е случвало в живота ѝ“.
Гомес помоли един от феновете си да не се меси в личния ѝ живот: „Ако не ти пука за мен, не се колебай да кажеш каквото искаш. Но никога няма да позволя на думите ти да управляват живота ми. Никога. Преодолях го. Ако не можеш да ме приемеш в моя най-щастлив вид, тогава изобщо не бъди в живота ми." Певицата сподели снимка с музиканта и публикува пръстен с инициалите му. Също така та написа в стори: „Просто напомняне колко много ценя и обичам всеки един от вас.“


Вижте повече
Селена Гомес: Всичко, което искам, е съпруг и деца
Селена Гомес даде интервю за подкаста Giving Back Generation, в което сподели плановете си за бъдещето. Певицата призна, че иска да намери точния човек, с...