Селена Гомес излиза с приятеля на Джъстин Бийбър?

Изглежда, че Селена Гомес е в нова връзка. Медиите съобщават, че певицата излиза с приятеля на Джъстин Бийбър Бени Бланко.

от

Всичко започва с факта, че Селена реагира на новината за възможна афера с продуцента в коментарите в социална мрежа: „Факти“. Освен това под една от публикациите тя отбелязва, че Бени Бланко е „най-доброто нещо, което се е случвало в живота ѝ“.

© Getty Images

Гомес помоли един от феновете си да не се меси в личния ѝ живот: „Ако не ти пука за мен, не се колебай да кажеш каквото искаш. Но никога няма да позволя на думите ти да управляват живота ми. Никога. Преодолях го. Ако не можеш да ме приемеш в моя най-щастлив вид, тогава изобщо не бъди в живота ми." Певицата сподели снимка с музиканта и публикува пръстен с инициалите му. Също така та написа в стори: „Просто напомняне колко много ценя и обичам всеки един от вас.“

Между другото, преди това се носеха слухове, че Селена Гомес се среща със звездата от сериала "Безсрамници" Джеръми Алън Уайт. Но скоро след новината той беше сниман с бившата си съпруга.

Дълго време актрисата имаше връзка с Джъстин Бийбър. Те започват да се срещат през 2010 г. Звездите се разделят и след това отново се събират до 2017 г. През лятото на 2018 г. певецът предлага брак на Хейли. Селена трудно понася раздялата с Джъстин: след като се разделя с него, тя влиза в рехабилитационен център.
Селена Гомес: Всичко, което искам, е съпруг и деца

Вижте повече

Селена Гомес: Всичко, което искам, е съпруг и деца

Селена Гомес даде интервю за подкаста Giving Back Generation, в което сподели плановете си за бъдещето. Певицата призна, че иска да намери точния човек, с...