Меган Маркъл за връзката си с Елизабет II: „Бяха трудни времена“

Очаквано, интервюто на Меган Маркъл за Variety ще бъде дълго обсъждана тема и разбира се, ще има защо.

Снимка: Getty Images
Снимка: Getty Images

Освен интервюто, което предизвика интереса на последователите на Маркъл, стана ясно и че съвсем скоро ще излезе документалната поредица на херцозите на Съсекс. Тази година в Netflix ще бъде пуснат документален сериал за живота на херцогинята и нейния съпруг. По този повод всъщност Variety публикува и интервю с Меган Маркъл. В него тя говори за актьорската си кариера, своя подкаст, новите си проекти и връзката си с Елизабет II, както и как е преживяла загубата й.

Това ще засегне целия свят: Меган и Хари нарушиха най-важното си обещание

Вижте повече

Това ще засегне целия свят: Меган и Хари нарушиха най-важното си обещание

В живота на проблемните съпрузи ще настъпят драстични промени.

„... Спомних си за първата си официална среща с нея и колко специална беше тя. Почувствах се щастлива. Продължавам да се гордея, че имах чудесни топли отношения с матриарха на семейството...“, казва Меган и добавя, че смята Елизабет II за най-яркия пример за жена лидер и се гордее с наследството, което кралицата е оставила след себе си: „Чувствам се дълбоко благодарна за възможността да прекарам време с нея и да я опозная. Бяха трудни времена, но съпругът ми, който винаги е бил оптимист, винаги намираше начин да ме успокои, дори и когато тя почина, Хари ми каза: „Сега тя се събра отново със съпруга си“, споделя херцогинята.

5 неудобни истини за Меган Маркъл

Вижте повече

5 неудобни истини за Меган Маркъл

„Тя поиска всичко най-скъпо за себе си и кръсти сина си на комикс“: 5 остри факта за Меган Маркъл от новата книга на Том Бауер.