Любовта е във въздуха… и на баскетболното игрище
Тейлър Суифт и Травис Келси превърнаха мача в Кливланд в романтична среща
Тейлър Суифт и Травис Келси отново привлякоха всички погледи, този път от първите редове на баскетболен сблъсък между „Ню Йорк Никс” и „Кливланд Кавалиърс”, игран в Кливланд. Двойката се появи заедно на трибуните по време на третия мач от финалите в Източната конференция на НБА, превръщайки спортното събитие в истински попкултурен момент.
Келси демонстрира подкрепа към родния си град, облечен с елементи, препращащи към отбора на Кливланд, докато Суифт заложи на по-неутрална, но изключително внимателно подбрана визия. Тя комбинира класически дънки и черен топ с връхна дреха в черен деним, допълнени от елегантни токчета и дизайнерска чанта от Диор.
Присъствието на двойката не остана незабелязано нито от камерите, нито от публиката. Между усмивки, жестове на близост и реакции към играта, Тейлър и Травис се държаха естествено и непринудено, сякаш стадионът е просто поредното място за тяхна среща.
Вечерта събра на едно място спорт, мода и знаменитости, но вниманието безспорно остана приковано към тях двамата: доказателство, че понякога най-интересната история на терена не е самият мач.
Тук ще намериш най-сладките моменти на звездната двойка от събитието!