Навършват се 15 години от излизането на дебютния сингъл на Кеша, който я изстреля в звездния небосклон и накара младото поколение да танцува от ранна възраст.
Кеша публикува прочувствено послание към феновете си по повода, обещавайки да направи нов запис на песента. Всъщност тя обяви и че ще има важна промяна в текста. Песента започва със сравнение, в което лирическата героиня казва, че се чувства като P Diddy. Предвид скандала с домашно насилие, секс трафик и видеозаписите с малтретирането на певицата Каси, P Diddy не е желан като символ където и да е.
TiK ToK was the first single that I put into this world that had my voice AND my name credited!!!! I remember making it fun and happy because that’s how I felt and wanted others to feel. What I’m so proud of is that’s how this song STILL makes me feel, through it all, and those… pic.twitter.com/Ewz6CBMGFH
— kesha (@KeshaRose) August 7, 2024
Вижте повече
Кеша едва не умира от усложнения при замразяване на яйцеклетки
Американската певица Кеша разказа в интервю как едва не е починала преди година по време на медицинска процедура за замразяване на яйцеклетки.
„Tik Tok беше първият сингъл, който споделих със света. Той даде кредити на името и гласа ми! Помня, че направих парчето забавно и весело, защото така се чувствах тогава и така исках да накарам да се чувстват и хората. Това, с което се гордея, е фактът, че парчето все още ме кара да се чувствам така, въпреки всичко, и това са емоции, с които искам всички ние да се свържем.
15 години по-късно виждам тази песен като снимка на това как съм виждала света тогава. Това момиче беше наивно и игриво. Песента увековечава една моя страна, която много обичам и сега разбирам, че трябва да защитавам ожесточено. Светът се промени толкова много, както и аз. Обожавам промените в текста, благодарности на Renee Rapp.
Да, промяната е перманентна. Ще презапиша песента, когато имам законните права за това. Днес „моето първо бебе“ значи толкова много. То ми казва да защитавам неподправената радост и забавлението в мен и другите. Това приключение беше абсолютна лудост, но радостта все още ликува! Надявам се всички вие да намерите три минути и половина време, за да се свържете с дивата си детска радост“, написа Кеша в X.