Здравейте.
Преди година се запознах с едно момиче,излязохме на диско,след това се прибрахме в един хотел.
Когато настъпи момента да си лягаме целия се разтреперих. Бях много притеснен и скован.И така не ми стана.Момичето беше много секси и с голям опит ,а аз се провалих и изпаднах в стрес.
Вече мина почти година и това нещо ме преследва. Нямам желание за секс,стомаха ми е на кълбо. Като помисля за секс и изникват някакви тревожни мисли в главата ми. Мисля само за този проблем постоянно.Настроението ми се влоши. Спах с 2 момичета след това. Нямах проблем с ерекцията,но нямах никакво желание за секс и не изпитвах такова удоволствие.
Просто го направих да се уверя че всичко е наред и да си върна увереноста.Но няма ефект. Желанието го няма в някакъв омагиосън кръг съм.
Знам че проблема ми е само в главата ми и че мога само аз да го реша,но ще се радвам да ми помогнете да се справя с това.Благодаря ви!
Споделено от: lampion
Виж останалите cosmo драми, ТУК!