Развеждат ли се Дженифър Лопес и Бен Афлек? Това е въпросът, който стои тежко във въздуха цяло лято. Двойката ту дава повод да мислим, че е на прага на окончателната раздяла, ту двамата биват забелязани заедно и всички спекулации се разпръскват във въздуха.
Приближен източник до Дженифър и Бен сподели пред списание People, че това лято те са били повече далеч един от друг, не са се виждали със седмици и „продължават напред поотделно“. Така ли е това обаче, или просто е храна за таблоидите?
Факт е, че в момента Лопес е в къщата на Афлек. Тя отиде в къщата му в Лос Анджелис още през уикенда. Този дом на Бен е нает. Дженифър отива там на 11-и август, а по-рано същият ден тя придружава сина на Бен – Самюъл, който е на 12 – до мола. Звучи като семейно събиране, нали?
Лопес, която е майка на 16-годишните близнаци Макс и Еме, прекарва много време с децата на Бен, преди старта на новата учебна година.
„Това, че с Бен не са заедно, не значи, че не ѝ пука за децата му. Тя винаги много се е грижела за тях. Миналата година прекара месеци в търсенето на къща, в която с Бен да слеят семействата си. Сега тя се върна в Ел Ей и иска да прекара пълноценно време с тях, преди училището да започне, а дъщерята на Бен, Вайълет, не замине за колежа“, казва източникът.
Скоро Бен Афлек ще отпразнува 52-ия си рожден ден. И по-точно – на 15-и август. Изумително е, че дори и двамата с Джей Ло да са разделени, видимо трудно стоят далеч един от друг.
„Но те не са се виждали от седмици. Продължават напред поотделно. Дженифър се опитва да си намери нов дом и да започне на чисто“, споделя още източникът.
Друг приближен пък казва пред People, че Афлек се справя добре и „работи нонстоп. Така той се чувства най-жив“. Но това е едно от нещата, по което с Дженифър си приличат. Не се боят от работа и отдават живота си на кариерата. Дали тези двамата ще преодолеят тежкия си период?
Вижте повече
Бен Афлек изпадна в депресия заради раздялата с Дженифър Лопес
Той най-накрая призна, че бракът му с жената на мечтите му се е провалил.