Звездата от „Блондинка“ сподели поредица от топли кадри в социалните мрежи, с които благодари на приятелите си, пропътували хиляди километри, за да бъдат до нея.
„Благодаря на всички, които дойдоха от цял свят, за да празнуват с мен. Вие наистина сте най-добрите ми приятели“, сподели развълнуваната актриса под снимките от празничната вечеря.
Кадрите разкриват една земна и щастлива Ана, която се наслаждава на здравословна храна и споделени мигове у дома. Това „бягство“ в личния ѝ свят идва след динамичен период в кариерата и личния ѝ живот.
Любовният път на кубинската изкусителка
Въпреки че в момента Ана изглежда напълно отдадена на себе си и приятелите си, личният ѝ живот винаги е бил под лупа. След като през 2025 г. гръмна новината за раздялата ѝ с Том Круз (след 9-месечен роман), актрисата се наслаждава на свободата си вече повече от половин година. Преди Круз, името ѝ се свързваше с Мануел Анидо Куеста и директора на Tinder Пол Букадакис.
Не можем да забравим и връзката ѝ с Бен Афлек. Двамата се разделиха, тъй като Ана не пожела да превърне Лос Анджелис заради под постоянния обстрел на папараците.
Вижте повече
Ана де Армас и доведеният син на кубинския президент се целуват на улицата
36-годишната актриса Ана де Армас бе забелязана на среща с доведения син на президента на Куба Мигел Диас-Канел Бермудес, Мануел Анидо Куеста. Двамата имат чувства един...