Джесика Бийл проговори след раждането на второто дете с Джъстин Тимбърлейк.
Звездите, които обичат да готвят, виж в галерията по-долу:
Галерия: Звездите, които обичат да готвят
►►► Джъстин Тимбърлейк потвърди: Имаме второ дете
Всеизвестен факт е, че актрисата не обича да споделя подробности около личния си живот и това е една от причините все още да не се знае много около появата на новото попълнение в семейството на Бийл и Тимбърлейк. Припомняме, че първият, който разкри, че семейството се е увеличило с още един бе Джими Фелън, който първи сподели впечатленията си от новороденото бебе.
По късно и Джъстин също сподели в разговор с Елън Дедженерис, че наистина с Джесика са станали родители за втори път. Но ето, че вече и Бийл гостува в шоуто на Елън Дедженерис и говори откровено за семейството си и новото попълнение в него. Имайки предвид, че още миналото лято тя и съпругът й посрещнаха второто си дете на име Финиъс това е първият официален разговор, в който актрисата признава и разкрива подробности.
„Фин се справя отлично. Със Сайлъс никога не сме имали здрав сън. Мисля, че беше, защото беше първото ни дете, бяхме нервни и не знаехме какво да го правим, когато плачеше... Сега, когато братчето му плаче, той казва - всичко ще се оправи. Ще успеете".
Когато Дедженерис попита дали е по-трудно с две деца, съпругата на Тимбърлейк цитира свой приятел: „Едното е много. А две са хиляда... Ето как се чувствам. Грижиш се за двама и единият е тук, другият е там. Това си е лудо приключение"
Според актрисата обаче, въпреки трудностите, синовете й растат здрави и щастливи и са невероятни: „Толкова е сладко да ги видя заедно. Сайлъс обича да се шегува и иска цялото внимание да бъде насочено към него, така че Фин гледа само него. Всичко, което Сайлъс прави, е забавно, а всичко, което Фин прави - също е забавно. Ето защо те просто се смеят един на друг по цял ден. И наистина е забавно“