27-годишният актьор е щастлив, че карантината се е отразила добре на отношенията му с любимата. През изолацията двамата са взели решение да се заживеят заедно.
►►►Дилън Спраус и Барбара Палвин са най-стилната двойка на NYFW - виж повече в ELLE.BG
„Колебаехме се. И това е нормално. Но в крайна сметка се оказа, че много си подхождаме. Знаем кога трябва да си дадем почивка и да оставим другия на спокойствие. Дори си разпределихме домашните задължения. Мисля, че връзката ни стана по-здрава“, споделя Дилън.

Актьорът отбелязва, че не на всички двойки им е провървяло през периода на изолацията, много от тях стигнаха до развод. „Но нас ни сплоти. Често чувам много противоречиви истории. Затова двамата си мислим, че е огромно щастие, че нашият случай не е такъв.“
Дилън и Барбара се срещат от две години и вече мислят за съвместно бъдеще. „Обмисляме да си купим къща. Един път едвам не си взехме куче. Но аз реших, че още ни е рано. Обикновен се вслушвам във вътрешния си глас, когато ми казва, че не е дошло времето за нещо“, разказва Спраус.
Засега двойката минава и без домашен любимец, но си прекарват времето прекрасно, гледайки анимационни филми, макар Дилън да не крие, че тази продължителна почивка, го е изкарала от равновесие.
„Преди карантината вярвах, че мога да си стоя спокойно у дома, да си гледам филми, да играя на игри и да зяпам телевизора. Но това бързо ми омръзна и започнах да мисля с какво да се захвана“, сподели още актьорът.