Актьорите от „Дневниците на вампира“ се разделят със сериала
Към всички фенове на „Дневниците на вампира“: добре ли сте след края на сериала? Главните актьори в него сигурно са доволни, но и носталгично настроени, защото заляха Инстаграм със спомени от последните осем години. Разгледай снимките им и потуши мъката като си пуснеш отново сезон 1.