Бен Афлек посочи брака си с Дженифър Гарнър като причина за алкохолизма. Мрежата е в шок!
Как се напиват различните зодии, виж в галерията долу:
Галерия: Как се напиват различните зодии
►►► Бен Афлек, паник атаките и марихуаната
Миналия понеделник 49-годишният Бен Афлек говори откровено за борбата с алкохолизма в шоуто на Хауърд Стърн.
Проблемите на актьора с алкохолизма, както той признава, са се влошили в следствие на брака му с Дженифър Гарнър, за която се жени през 2005 година. Както Бен заяви, ако той и Дженифър бяха все още заедно, той пак е щял да пие.

"Бракът ми е една от причините да започна да пия. Бях в капан. Мислех, че не мога да си тръгна заради децата, но аз не бях щастлив. Какво направих? Изпивах бутилка уиски и заспивах на дивана, което, разбира се, не беше решението на проблема".
Припомняме, че Афлек се е подлагал на лечение от алкохолна зависимост няколко пъти, а Гарнър, дори разведена с него, му не спира да му оказва огромна подкрепа. Но мрежата реагира изключително негативно на признанието на Афлек и го разкритикува, че обвинява бившата си съпруга за алкохолизма си.
"Обвиняваш жена си за проблема с алкохола? Ти се ожени за нея, когато вече беше алкохолик!"/ "Засрами се, това е несериозно!" / "Говорейки по този начина за бившата си съпруга изглеждаш като пълен маниак и ужасен баща... Надявам се децата ви да не ти проговорят след това!"