10 изпитания, когато спите заедно през лятото

Деленето на една спалня и гушкането са чудесни прояви на любовта ви, но през лятото в леглото се присъединяват още двама партньора – жегата и потта.

 
 

Споделянето на леглото може да е предизвикателство и в добри времена – лягате си по различно време, спите в различни пози, някой от вас хърка. Всички тези проблеми се умножават по 100, когато навън е поне 100° C.

Можем смело да заявим, че спането в близост до друго човешко съществува се превръща в изпитание през лятото. Ето няколко трудности, които няма как да не си изпитвала.

Галерия: 9 секс пози за горещи нощи според зодията

Виж всички снимки

1. Готова си да скъсаш с гаджето си, ако те докосне.

Добре де, това може да изглежда драматично, но когато вече така или иначе си плувнала в пот, само мисълта ръката на мъжа до теб да се допре до твоята те кара да се размечтаеш за сингъл живота.

2. Сексът е прекалено мръсен.

Не че имаме нещо против мръсния секс, където накрая и двамата сте потни като бегачи след маратон, но когато започнете да правите секс, щом вече сте потни... е, тогава положението ескалира и то не към добро. Най-добре да заспиш летен сън до есента и да провериш дали още си спомняш механиката на секса.

►►► Виж тук 12 неща, които се случват при първата ви ваканция заедно!

3. Имаш чувството, че партньорът ти излъчва топлина като от печка.

Честна дума, невъзможно е да се охладиш щом си легнеш, когато до теб бумти тази печка на дърва, наречена „гадже“.

4. Научаваш, че можеш да намразиш някого, когото обичаш, само защото е жив.

Дишането му те дразни, мърдането му те дразни, допирът му ще те докара до нервна криза. Всяка нощ е кошмарна за теб, в напълно буквалния смисъл.

5. Би спала на дивана, дори да не сте скарани.

Когато си легнала на хладния диван, можеш да си пуснеш вентилатора и да го насочиш към лицето си, като едновременно с това хапваш сладолед направо от кутията. Какво повече може да желае човек?

Галерия: 5 пози за секс под душа

Виж всички снимки

6. Искаш вентилаторът/ климатикът да е включен, а той предпочита да е изключен.

Едва ли сте имали по-голяма кавга от тази за статута на разхлаждащите уреди в дома ви. Теми като политика, религия, брак и деца избледняват и в тези моменти започваш да се замисляш дали нямате различни цели в живота и какво по дяволите правиш с човек, който не иска същите неща като теб.

7. Искаш температурата в стаята да е 18°, а той 25°.

Единственият начин да разрешите тежката дилема е като спите в различни стаи. Наистина, няма друг начин да запазите връзката си в добро състояние.

8. Споделянето на леглото с домашни любимци или деца става невъзможно.

През зимата правилото е следното: колкото повече тела в едно легло, толкова по-добре! През лятото, кучето Арес трябва най-накрая да се научи да спи на земята, тъй като представлява огнедишащ вулкан, които „опожарява“ желанието ти да живееш.

►►► Виж тук защо не е желателно да спиш с домашния си любимец!

9. Осъзнаваш, че ти трябва ново легло.

И под ново легло, разбираш огромна спалня. Или две огромни спални. Каквото и да е, само да не се докосвате един до друг. Никога. По никакъв повод.

10. В спалнята мирише.

За да го кажем по-меко – дори когато някой от вас отделя газове, тяхната миризма става още по-зловонна в жегите. Би предпочела да живееш в окадена с тамян стая цял живот, пред това да си спалнята си в момента.