Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни.разбрах

11 разкошни цитата за любовта

Оценка: (0/5)

От „Игрите на глада“, до „Тетрадката“, та чак до Тейлър Суифт, предлагаме ти да се настроиш на романтична вълна.

7 секс пози за Свети Валентин

1. „Запомни, че сме лудо влюбени, така че си в правото си да ме целуваш винаги, когато ти се прииска“, Пита Меларк, „Игрите на глада“.

►►► Виж тук 5 съвета за написване на картичка за Свети Валентин

2. „Аз съм това, което съм, заради теб“, Ноа (изигран от Райън Гослинг) в „Тетрадката“.

3. „Истинският любовник е този, който ще те развълнува с целувка по челото или с усмивка, или само като зяпа в празното пространство“, Мерилин Монро.

4. „Мисля, че любовта е перфектна, защото не е перфектна“, Тейлър Суифт.

Перфектния подарък за Свети Валентин според твоята зодия

5. „Обичам как ме кара да се чувствам. Сякаш всичко е възможно. Или сякаш животът си струва“, Том Хенсън (изигран от Джоузеф Гордън-Левит) в „500 дни от лятото“.

►►► Виж тук най-романтичните срещи за Свети Валентин

6. „Трябва да бъдеш целувана и то често, от някой, който знае как“, Рет Бътлър в „Отнесени от вихъра“.

7. „Някои любовни истории не са велики романи, някои са къси разкази. Но това не ги прави по-малко изпълнени с любов“, Кари Брадшоу в „Сексът и градът“.

8. „Той я гледаше така, както всяка жена би желала да бъде погледната от мъж“, Ник Карауей от „Великият Гетсби“.

9. „Докато целият свят се разпада, ние избрахме да се влюбим“, Исла Лунд от „Казабланка“.

10. „Много хора искат да се возят с теб в лимузината, но ти трябва този, който ще се вози с теб в автобуса, когато лимузината с е развали“, Опра Уинфри.

11. „Когато осъзнаеш, че искаш да прекараш остатъка от живота си с някого, нямаш търпение остатъкът от живота ти да започне сега“, Хари Бърнс от „Когато Хари срещна Сали“.

Виж още

Ново в Cosmo