Какъв е той: мъж или лигльо
Какъв е той: мъж или лигльо

Виж 4-те знака и ще разбереш от кой отбор е!

5 ужасни  неща, които не трябва да му казваш
5 ужасни неща, които не трябва да му казваш

Виж с кои фрази да внимаваш!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Юли 28, 2014 9:26 pm

Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Aksesoari za kosa 
Автор Съобщение

Мнение Aksesoari za kosa
Kolko sa vajno te za vas?

Сря Юли 04, 2007 10:28 pm Профил
Аватар

Мнение Re: Aksesoari za kosa
RealGirl написа:
Kolko sa vajno te za vas?

Темата е само с една по-нагоре ма как не я видя................пак и да не си я забелязала хората са измислили едно нещо наречено ТЪРСАЧКА.

Сря Юли 04, 2007 10:36 pm Профил

Мнение 
Temata s edna po-nagore e za aksesoarite poprincip, ama kak ne zabelqza....? I dr takava tema ne e imalo.Ako ne ti e int da pishesh, prosto nedei!!! ;)

Чет Юли 05, 2007 12:08 pm Профил

Мнение 
Аз искам да задам едно въпросче по темата.Знаете ли къде има голям магазин за диадеми,ама да са някакви по-интересни,не от тези масовите,къде ли не гледах но са все едни и същи и нищо не ми харесва.Става въпрос за София.

Чет Юли 05, 2007 12:11 pm Профил
Аватар

Мнение 
И в другата тема като не е опоменато , че може и аксесоари за коса да се пише , дай нова да правим ли ?

Чет Юли 05, 2007 12:11 pm Профил WWW

Мнение 
mqumqumqu написа:
Аз искам да задам едно въпросче по темата.Знаете ли къде има голям магазин за диадеми,ама да са някакви по-интересни,не от тези масовите,къде ли не гледах но са все едни и същи и нищо не ми харесва.Става въпрос за София.

Навсякъде са едни и същи! Няма как да са по-различни :roll: :? Иначе и аз много исках някакви по-оригинални, но се отказах-вече стана прекалено масово. А обожавам диадеми и всякакви шнолки :)

Чет Юли 05, 2007 12:12 pm Профил

Мнение 
Da , tochno. i men tova mn me drazni, che navsqkyde edno i syshto. I az mn obicham shnolki, fibichki za kosi razni cvetni. Mn obicham da si gi sychetavam s oblekloto. Koloto za diademite, sega za lqtoto mn mi haresva vmesto diadema da s esloji nqkakvo cvetno shalche tynko...stoi mn efektno :)

Чет Юли 05, 2007 12:21 pm Профил

Мнение 
Ами аз май напоследък слагам само диадемки, вече някак не се възприемам с фибички.

За тези, които са склонни да дадът повечко пари за красива диадема- магазина на Сваровски, има страхотни, но наистина цените са високи, заслужава си, обаче

Чет Юли 05, 2007 12:47 pm Профил
Мнение 
aleksandra 84 написа:
Ами аз май напоследък слагам само диадемки, вече някак не се възприемам с фибички.

За тези, които са склонни да дадът повечко пари за красива диадема- магазина на Сваровски, има страхотни, но наистина цените са високи, заслужава си, обаче
Za tezi koito im se davat pari4ki za diademi naistina magazina e Swarovski a puk tezi koito iskat da si vzemat za 20lv mogat da si kupiat nad 10 vida pak ot Vito6ka ima edna kato sergiq kudeto ima stra6en izbor :lol: ne moje da ne ste q zabeliazali

Чет Юли 05, 2007 12:51 pm

Мнение 
Тези на Сваровски прекалено елегантни ли са? В смисъл не стават за всеки ден, нали? :roll:

Чет Юли 05, 2007 12:54 pm Профил

Мнение 
aleksandra 84 написа:

да,но лошото на тези на сваровски не могат да се мокрят,а аз диадемите постояно ги цапам с вакса и лак и всякакви такива продукти.На сваровски нещата са много капризни до вода не трябвало да се допира, до парфюм и какво ли още не,но иначе найстина са много красиви.

Чет Юли 05, 2007 5:20 pm Профил

Мнение 
mqumqumqu написа:
aleksandra 84 написа:

да,но лошото на тези на сваровски не могат да се мокрят,а аз диадемите постояно ги цапам с вакса и лак и всякакви такива продукти.На сваровски нещата са много капризни до вода не трябвало да се допира, до парфюм и какво ли още не,но иначе найстина са много красиви.

Ами нормално, нека не забравяме, че са ментета камъните :lol: Може да са по-хубави и от скъпоценни, но не са :wink:

Чет Юли 05, 2007 5:22 pm Профил

Мнение 
Tova e moqta tema! Trqbva mi speshno da mi pomognete. Tursq ot tezi golemite cvetq izkustveni, koito se zaka4at na kosata s fibi4ki i stoqt mnogo krasivo. Shte si kupuvam edna super svejarska julta roklq i iskam kum neq da sloja edno krasivo cvete. :)
Nqkakvi idei?

Чет Юли 05, 2007 5:23 pm Профил

Мнение 
От къде си?

Чет Юли 05, 2007 5:25 pm Профил

Мнение 
Sofia :D

Чет Юли 05, 2007 5:29 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми