Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Сеп 23, 2014 3:20 pm

Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 test za bremennost 
Автор Съобщение

Мнение test za bremennost
zdraveite..
iskam da vi popitam za testa za bremennost. prosto imam malki sumneniq.. i iskam da se proverq z avseki slu4ai..znam, 4e 6te izperkam dokato go pravq.. no.. molq vi da mi kajete kolko stryva gore-dolu.. i trqbva li da se pravi sus sytreshnoto pishkane i kak se pravi vuobshte.. mnogo 6te sum vi blagodarna.. molq vi.. prosto.. malko sum stresnata

--------keep rising up-------

Съб Май 06, 2006 10:04 pm Профил

Мнение 
a mejdu drugoto.. pravihme go vuv vtornik... vuzmojno li e za 4 dena e4e da imam simptomi?? .. mislq 4e ne.. togava sigurno se burkam ne6to.. no kajete mi molq vi, dori mislq 4e trqbva da mine edna sedmica, za da pravq test.. ili..?

Съб Май 06, 2006 10:09 pm Профил

Мнение 
da trqbva da mine pone 1 sedmica za da razbere6 dali naistina e stanala belqta?a ina4e obiknoveno testovete za bremennost struvat okolo 3-4lv nai mnogo i pove4eto ili pone shure check moze da se pravi po vsqko vreme na denono6tieto?dano vsi4ko da e ok pi6i

Съб Май 06, 2006 10:27 pm Профил

Мнение 
just_do_it kupi si edin test za bremennost i tam shte namerish cqlata informaciq koqto ti trqbva.jelaq ti Uspeh... :P

Нед Май 07, 2006 12:05 pm Профил
Site Admin
Аватар

Мнение 
Само да кажа,ако си взимаш Sure Check..отвори го като ти се допишка,защото трябва да е стерилен..15 минути след като го отвориш вече не е валиден,така че го отвори като ще си го правиш,не по-рано. :wink: Всичко ще е ок,ще видиш. :wink:

Нед Май 07, 2006 12:08 pm Профил WWW

Мнение 
Аз също не мога да разбера кога точно трябва да се направи теста. Чувала съм, че трябва да мине една седмица, но в упътването на някой ( май и на Sure Check ) пише, че трябва да се направи няколко дни след като цикълът ти закъснее.

Нед Май 07, 2006 2:55 pm Профил
Аватар

Мнение 
7 dni sled incidenta, za da pokaje vqrno[/i]

Нед Май 07, 2006 3:18 pm Профил WWW

Мнение 
благодаря ви за помощта:) наистина първоначално не можах да си избия тази мисъл от главата.. но сега вече малко се поуспокоих и решип да изчакам цикъла си, който ще е слид седмица.. ако той вече закъснее ще си направя..
благодаря ви много пак :-* :)

Нед Май 07, 2006 7:24 pm Профил

Мнение 
как ще имаш симптоми на бременност 4 дни след като е станала белята...
а в опаковките на тестовете си е описано как точно се прави. хубаво е да се прави сутрин.

Нед Май 07, 2006 8:53 pm Профил ICQ YIM WWW

Мнение 
Аз лично много не вярвам на тестове- маиката на наи добрата ми приятелка , когато беше бременна с брат и два пъти си направи тест за бременност Shure check и двата пъти беше отрцателен накрая отиде на лекар и разбра,че е бременна .... :P :P

Пон Май 08, 2006 12:50 am Профил

Мнение 
VIJ KAKVO MILI4KA :D NQMA OT KAKVO DA SE PRITESNQVA6.PO PRINCIP TRQBVA DA SI NAPRAVI6 TEST SAMO AKO TI ZAKUSNEE.V NQKOI SLU4AI MENSTRUACIQTA E NORMALNO DA ZAKUSNEE DO 10 DNI SLED TOZI PERIOD VE4E MOJE DA PRAVI6 TEST I DA SE PRITESNQVA6.ZA 4 DNI E MNOGO MALKO VEROQTNO DA RAZBERE6,4E SI BREMENNA.NAI-DOBRE E DA OTIDE6 NA GENEKOLOG,NO AKO SE PRITESNQVA6 MOJE DA SI VZEME6 I TEST.PREPORU4VAM TI TESTA OTKRII DETETO V SEBE SI (TAKA SE KAZVA TESTA)TOI STRUVA OKOLO 10 LEVA.JELAQ TI KUSMET.DANO DA SI SE PRITESNILA NA PRAZNO.

Пон Май 08, 2006 5:05 pm Профил

Мнение 
SiNe0ka_MaCkA написа:
Аз лично много не вярвам на тестове- маиката на наи добрата ми приятелка , когато беше бременна с брат и два пъти си направи тест за бременност Shure check и двата пъти беше отрцателен накрая отиде на лекар и разбра,че е бременна .... :P :P

е ти много ме успокояваш! :) мерси на всички!!!! вярно,... глупаво е да си мисля, че ще има симптоми няколко дни след секса. но нали знаете.. току нещо ти дойде в главата ии.. . та така. Ще чакам значи да ми дойде! СУПЕР СТЕ :P

Пон Май 08, 2006 9:36 pm Профил

Мнение 
Q mi kajete ako e stnala belq i 2 dena sled tva ti doide trqbva li da se pritesnqvam??

Вто Май 09, 2006 8:44 am Профил

Мнение 
ами щом ти е дошло, мисля че ВЪОБЩЕ няма за какво да се притесняваш;) браво! няма последствия белята!! дишай спокойно :P

Вто Май 09, 2006 10:04 am Профил
Аватар

Мнение 
just_do_it написа:
SiNe0ka_MaCkA написа:

е ти много ме успокояваш! :) мерси на всички!!!! вярно,... глупаво е да си мисля, че ще има симптоми няколко дни след секса. но нали знаете.. току нещо ти дойде в главата ии.. . та така. Ще чакам значи да ми дойде! СУПЕР СТЕ :P

Спокойно, не взимай Shure check, че съм чувала, че много бледи им били чертите и това внасяло объркване. :wink:

Вто Май 09, 2006 8:09 pm Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: