Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Ное 23, 2014 6:47 pm

Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
 KAK DA SPRA DA GO REVNUVAM? 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение KAK DA SPRA DA GO REVNUVAM?
molia Vi kajete mi kak da spra da revnuvam priateliat si?Kogato 4yia kak toi govori za niakoe momi4e napravo otka4am.Tolkova mnogo go obi4am zaedno sme ve4e po4ti 2 godini i ne iskam da go izgubia ,a znaia 4e revnostta otblaskva.Mnogo mi e trudno kogato zagovori za edna ot kolejkite si (koiato az mnogo mrazia) i izpadam v isteria i zapo4vam da kre6tia kato luda.toi e 4oveka koito obi4am kajete mi kak da go zapazia do sebe si ,za6toto znaia 4e i toi me obi4a mnogo.POMOGNETE MI :(

Пет Мар 16, 2007 12:38 pm Профил
Аватар

Мнение 
ami 6te trqbva da te razo4arovam no ne mislq.....4e 6te moje6 to.......revnostta si e vrodena bolest za sujalenie i kakvoto i da pravi6.......4erviq vinagi 6te te qde otvutre :x :?

Пет Мар 16, 2007 1:04 pm Профил

Мнение 
Не мисля, че която и да е от нас може да ти даде адекватен съвет. Ако ти сама не се опиташ да се пребориш със себе си - готова рецепта няма. Според мен болезнената ревност е един от най-големите отрезвители за една връзка и така наистина рискуваш да го загубиш, защото смятам, че колкото и безумно да те обича, това ще го отблъсква от теб, защото ще си дава сметка, че не можеш буквално да дишаш без него, а това е много неприятно понякога. При теб май тази ревност се дължи на една голяма несигурност в себе си, която ако това което казваш е вярно (а именно, че те обича), няма никакво основание да съществува. Трябва да си внушиш, че си по-добра от всяка друга и той го знае, щом е стеб почти 2 години и най-вече, че той би загубил теб, а не ти - него. ако се разделите!

Пет Мар 16, 2007 1:11 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Ако все пак научиш как да спреш да ревнуваш сподели с мен.. :roll:

Пет Мар 16, 2007 2:21 pm Профил ICQ

Мнение 
Ревността е чувство, което изпитваш когато мислиш, че имаш нещо, което не заслужаваш и межеш да загубиш. Щом сте вече заедно от две години и ти знаеш, че той те обича, то тогава би трябва да няма за какво да се притесняваш. Въпреки че е по-лесно да се напише... :roll:

Пет Мар 16, 2007 2:29 pm Профил

Мнение 
Ако искаш да продължава да те обича просто спри. Сигурно не ти е лесно, и аз понякога ревнувам, но не го показвам. По-добре си задай някои въпроси:

1. Защо си толкова неуверена в себе си?
2. Защо му нямаш доверие? (първо мислех да напиша "Имаш ли му доверие", но е очевидно, че отговорът би бил отрицателен)
3. Обича ли те наистина?
4. А ти обичаш ли го?
5. Изневерявал ли ти е?
6. Искаш ли да запазиш връзката си или искаш да го прогониш завинаги от живота си?

Човек първо трябва да се справи със себе си. Трудно е, но опитай. Понякога, когато ти идва да изкрещиш, просто поеми дълбоко въздух и замълчи. Само желание ти трябва и ще се справиш.

Пет Мар 16, 2007 2:41 pm Профил

Мнение 
Единственото, което може да ти помогне е самовнушението и вярата в самата теб. Трябва да мислиш не от гледната точка, че ти може да го загубиш, а че той теб. Пределно ми е ясно, че ревността може да те побърка. Но според мен това са излишни мъки. Поне прекалената ревност.
В един период от връзката си и аз се бях вманиачила да ревнувам приятеля си, но проблема идваше от там, че наистина го бях издигнала прекалено високо. Моя живот беше той. Той беше на първо място, а не аз както е сега. Мисля, че именно тази мисъл, че без него няма да се справя породи в мен огромен страх, че ще го изгубя и тази така досадна ревност. Сега мисля, че всичко, което ми стига, за да живея нормално съм аз. И това ме кара да не изпитвам толкова голям страх от загубата на приятеля ми. Но това не е много желан метод да се излекуваш, защото в един момент губиш нужда от приятеля си и връзката си обезмисля до някаква степен. Така, че най добре се опомни и си помисли, че щом е 2 години вече с теб може би трябва да започнеш да му вярваш повече.

Touch me in the morning, and last thing at night..
Keep my body warm baby, you know it feels right..!
Tell me what you`re feeling, I`ll feel it with you!!

Пет Мар 16, 2007 2:50 pm Профил

Мнение 
Аз не съм чувала за някого, който да се е излекувал от тая болест... :?

Лепка2

If I Lay Here... If I Just Lay Here...
Would You Lie With Me And Just Forget The World...
Let's Waste Time...
Chasing Cars...

Пет Мар 16, 2007 4:16 pm Профил ICQ

Мнение 
Човекът не ревнува, когато обича,а когато иска да бъде обичан...
Момиче я се стегни,това са две години! Той няма да се задържи ей така при тебе ако няма основателна причина!!!

Пет Мар 16, 2007 4:36 pm Профил
Аватар

Мнение 
Lepka2 написа:
Аз не съм чувала за някого, който да се е излекувал от тая болест... :?

Лепка2

:lol: - i az,no vse pak 4udesa se slu4vat vseki den :lol:

Пет Мар 16, 2007 5:25 pm Профил

Мнение 
Щом е с теб цели 2год. при положение, че го ревнуваш толкова и му правиш сцени, зачи те обича и трябва да се успокоиш. Той е твой и само твой! Обича теб! Ти си неговото момиче ! Най-прекрасната! Ти си префектната за него ! Мисли си за тези неща. Не проектирай собствената си несигурност върху него. И не оправдавай безумната си ревност с това, че видиш ли го обичаш "толкова много". Ревнуваш го по много други причини, но самата любов не може да бъде причина. Като го обичаш толкова направи го щастлив и му осигури спокойствието, което заслужава. Бъди до него и го подкрепяй, а не го отблъсквай, търсейки за какво да вдигнеш скандал. Ако продължаваш така ще го загубиш.

Пет Мар 16, 2007 11:47 pm Профил

Мнение 
cryptonymous написа:
Ревността е чувство, което изпитваш когато мислиш, че имаш нещо, което не заслужаваш и межеш да загубиш.:roll:

Не е вярно. Както ти каза ревността е ЧУВСТВО, което просто усещаш, защото си си такъв. Ти или си благороден или не...или състрадателен или не, или си ревнив или не. Така е с ЧУВСТВАТА- не можем да ги контролираме.
Аз съм на мнение, че приятелят ти трябва да те приема такава- дори да си истерична ревнивка, защото ако те обича, трябва да уважава и ЧУВСТВАТА ти.

Съб Мар 17, 2007 6:44 pm Профил

Мнение 
the BODY написа:
...
Аз съм на мнение, че приятелят ти трябва да те приема такава- дори да си истерична ревнивка, защото ако те обича, трябва да уважава и ЧУВСТВАТА ти.

Да, докато я обича, ще я приема. Но дали истеричните пристъпи няма да охладят чувствата му? :?:

Съб Мар 17, 2007 7:35 pm Профил

Мнение 
Истериите според мене са...хм....не знам, но не мога да ги приема за нещо нормално. В смисъл, трябва просто да се замислиш над нещата, а не да почнеш да викаш и да правиш сцени. Ако нещо те дразни, трябва просто да му кажеш, не да кряскаш. Колкото и да си ревнива, с малко самоконтрол можеш да изчистиш нещата...според мене.

Съб Мар 17, 2007 8:06 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
Съгласна съм с последните две мнения. Истеричните сцени и въобще краясъците няма да помогнат за нищо добро, това всеки го знае. Те могат само да охладят чувствата и на двамата. Понякога искам да си наложа своето мнение и започвам да крещя, но след това се осъзнавам и разбирам, колко зле съм постъпила. Също така повишаването на тон само по себе си показва, колко слаба личност си самия ти. Трябва да сме по-силни и по-уравновесени. Смятам, че като се опитваме да приемаме нещата по-леко или поне по-спокойно ще постигнем много повече.

Съб Мар 17, 2007 8:16 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 33 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: