Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Апр 24, 2014 11:25 am

Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 tunka kosa 
Автор Съобщение

Мнение tunka kosa
Zdraveite na vsichki :D
Imam seriozen probelm-tunka kosa i lesno omaznqvashta se :cry: Znam 4e tova e dosta razprostranen problem i za tova neka obmenim trik4eta :)
Kazaha mi 4e bezcvetnata kuna mnogo pomaga za udebelqvane na kosuma...no se pritesnqvam dali ima nqkakuv otnuk? Tui kato mnogo si haresvam estestveniq cviqt :)
Chakam predlojeniq i mneniq po vuprosa :lol:

Пон Апр 10, 2006 8:05 pm Профил
Аватар

Мнение 
да чукам на дърво, нямам проблеми нито с обема, нито с омазняване... но от това, което съм наблюдавала, те съветвам да използваш Pantene Full & Thick - той е за обем и блясък, ефикасен е! също така може да пробваш със смяна в прическата, например, ако се накъдриш, косата ти оптически ще изглежда по-гъста! за омазняването нищо не се сещам...доколкото знам, това е на хормонална основа, но може би може да се контролира чрез хапчета...!?

Пон Апр 10, 2006 8:42 pm Профил

Мнение 
И моята коса е склонна да бъде тънка и залепнала. Спасих се от оредяване и омазняване с ампулите на виши за женски косопад, май Dercos се казваха. Мия си косата с Fytovolume и си слагам балсам на Paul Mitchel. На ив роше също са хубави шампоаните. Мия си косата през ден и не й слагам безразборно стилизанти - само лак Artistel, но рядко. Ама и аз все си мисля, че иам и други продукти, но не смея да експериментирам без препоръки.
ПАНТЕН не си купуваи НИКОГА!!! Как само ми се съсипа косата от пантена. Две години си я сгъстявах после с Виши... Даже пантена ми беше от германия, а не от бг :cry:

Сря Апр 12, 2006 5:37 pm Профил
Аватар

Мнение 
Prolet написа:
ПАНТЕН не си купуваи НИКОГА!!! Как само ми се съсипа косата от пантена. Две години си я сгъстявах после с Виши... Даже пантена ми беше от германия, а не от бг :cry:

ами явно всяка коса е различна! аз лично не се и докосвам до друго, освен до Pantene:) затова и са създадени толкова много марки шампоани - ако на всички ни се отразяваше най-добре точно конкретен продукт, то нямаше смисъл да има други такива!
затова, led4e, най-добре пробвай сама и открий Твоя продукт:)

Сря Апр 12, 2006 6:14 pm Профил

Мнение 
ZNA4I NE SE HVALQ AMA MOITA KOSA E SDTRAHOTNA,ZA6TOTO POLAGAM MN GRIJI ZA NEQ I I OTDELQM MN VREME-MOGA DA TI PREPORA4AM-- TRIVITAMINOL--koito se izpolzva za jivotni,mazni4ko e:(,kupuva se ot veterinarna apteka i struva okolo 7 lv.Sa6to izpolzvai kana-,mn podhranva(6te si prejali6 cveta za hubava kosa :wink: ),izpolzvai produkti na ELSEV,ako izpolzva6 presa i se6uar-spri gi.,izpolzvai SERUM ZA KOSA-za suhi krai6ta naprimer.Izpolzvai maski za kosa na APIVITA naprimer s avokado..ako ima drugo -pitai 6te ti pomogna s kakvoto moga.ako ti e interesno moje6 da me popita6 otkade imam takova jelanie da govorq na tema KOSA :?: :D 8)

Чет Апр 13, 2006 12:58 am Профил

Мнение 
salina искам да те питам как точно се използва този Травитаминол? В корените на косата ли се нанася или по дължината, колко време се стои с него, после отмивали се, колко време да го ползвам? Благодаря ти предварително :P

Пет Апр 14, 2006 1:15 pm Профил ICQ

Мнение 
Amelia написа:
salina искам да те питам как точно се използва този Травитаминол? В корените на косата ли се нанася или по дължината, колко време се стои с него, после отмивали се, колко време да го ползвам? Благодаря ти предварително :P

Maji se v korenite i po daljina-mn e mazno :? tova e gadnoto(no trai babo za hubost) :) ,moje6 da go prilaga6 da re4em v sabota i srqda.Stoi6 s nego pove4e ot 4-5 4asa.Otmiva se lesno bez problem i se nanasq kakto ti doide :wink: -naistina nqma zna4enie kak 6te go nanese6 vajno e da e obilno.Izpolzvai go postoqnno kato maska za kosata :?: ako ima ne6to pak 6te ti otgovorq :) 4ao za sega nadqvam se da ti pomogne :D

Пет Апр 14, 2006 10:19 pm Профил

Мнение 
Mи мойта коса ми е до кръста, но това далеч не значи че е хубава, много е мазна...и не я харесвам много много. Използвамшампоан хед анд Шолдърс (НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ ИМАМ ПЪРХОТ!!!), и след това маска за мазна и слаба коса. Но от години си спазвам 1 правило - не се къпя повече от 2 пъти на седмица, просто ако си измия косата 3 или 4 пъти.....резултата е потресаващ.

Нед Апр 16, 2006 5:16 pm Профил
Аватар

Мнение 
По принцип моята коса е гъста,но въпреки това можете ли да ми препоръчате нещо,с което може да стане по-гъста?

Нед Апр 16, 2006 6:57 pm Профил YIM WWW

Мнение 
ами освен да и правиш някакви маски или да мажеш ампули .....аз за друг начин не се сещам........между другото и на мен са ми споменавали за тривинаминол....... казаха ми че от него растяла коса..... ти това ли искаш ?...... трудна работа е косата.......колко неща трябва да и правиш просто.......офффф:(

Изображение

Вто Авг 22, 2006 10:00 pm Профил ICQ YIM

Мнение 
И моята коса е много тънка и без обем...реших проблема като вкъщи я нося вързана точно отгоре на главата си...като сумист съм :lol: И тя си свиква така и като я пусна е някак повдигната...Иначе аз направих огромната грешка да използвам Пантен...ползвха този за плътност и обем преди и ми хареса...а преди 1 месец пак реших да го ползвам и точно след като се изкъпах си поигледнах косата и имах пърхут :evil: И сега си имам и пърхут......Не стига това ами освен,че е тънка започна да пада...и сега съм започнала едно търсене по аптеки и разпитване за разни неща,които ще ми помогнат и незнам кое да използвам,че да не ми опада още повече...

Вто Авг 22, 2006 10:13 pm Профил

Мнение 
dudenceto написа:
И моята коса е много тънка и без обем...реших проблема като вкъщи я нося вързана точно отгоре на главата си...като сумист съм :lol: И тя си свиква така и като я пусна е някак повдигната...Иначе аз направих огромната грешка да използвам Пантен...ползвха този за плътност и обем преди и ми хареса...а преди 1 месец пак реших да го ползвам и точно след като се изкъпах си поигледнах косата и имах пърхут :evil: И сега си имам и пърхут......Не стига това ами освен,че е тънка започна да пада...и сега съм започнала едно търсене по аптеки и разпитване за разни неща,които ще ми помогнат и незнам кое да използвам,че да не ми опада още повече...
vij v moita tema za maskite ima i za kosopad i za trivitaminol..

http://fukli4kata.piczo.com/?cr=7&rfm=y
http://www.myspace.com/natince

Вто Авг 22, 2006 10:43 pm Профил

Мнение 
прочетох за него...но като е за животни...да не ми стане нещо на косата.Някак ме е страх да експериментирам

Вто Авг 22, 2006 10:50 pm Профил

Мнение 
И мен ме е страх да го пробвам,въпреки че съм чувала много добри отзиви за него.

Вто Авг 22, 2006 11:01 pm Профил

Мнение 
Виж в енциклопедията на Киара. Имах наглостта там да напиша с какво си оправих косата и как си я поддържам. Може да ти свърши работа.

Сря Авг 23, 2006 12:27 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: