8 скандални секс фетиша
8 скандални секс фетиша

Ако „50 сенки на сивото“ те накара да се изчервяваш - не чети нататък!

Биологичният часовник цъка
Биологичният часовник цъка

10 причини да не отлагаш бременността...

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Авг 01, 2014 4:51 pm

Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 със свити крака? 
Автор Съобщение

Мнение със свити крака?
Здравейте,проблемът ми е постоянен-не мога да получа клиторен оргазъм ако краката ми не са изпънати и стегнати,а бих искала да не се ограничавам в позите заради това..Има ли някой със сходен проблем на моя..С приятеля ми сме пробвали със свити крака по-дълго време,ама не става,изпъна ли ги-веднага ....какво става :( :(

Пет Май 10, 2013 4:17 pm Профил

Мнение Re: със свити крака?
trohi4 написа:
Здравейте,проблемът ми е постоянен-не мога да получа клиторен оргазъм ако краката ми не са изпънати и стегнати,а бих искала да не се ограничавам в позите заради това..Има ли някой със сходен проблем на моя..С приятеля ми сме пробвали със свити крака по-дълго време,ама не става,изпъна ли ги-веднага ....какво става :( :(

Аз бях също като теб, когато бях малка мастурбирах винаги с изпънати крака, когато започне оргазма си изпъвах даже и пръстите на краката, така удоволствието беше по-голямо. Най ми харесваше да онанирам права пред огледалото, когато усещах че наближава оргазма се повдигах на пръсти за да се насладя на удоволствието максимално. След време открих един още по-приятен начин, обувах на майка ми обувките и онанирах с тях качена на високите токчета. Така съм пак повдигната на пръсти, но имам опора и не се налага да се подпирам с едната ръка, отдавам се изцяло на оргазма.

Нед Май 12, 2013 1:16 pm Профил
Аватар

Evridiki написа:
След време открих един още по-приятен начин, обувах на майка ми обувките и онанирах с тях качена на високите токчета.

Улиии ква си мръсница :shock: :lol: .. Такива като по-млади са обували гащичките и обувките на майка си за да спортуват :bp: .. цял живот след това остават с мръснишко подсъзнание :bp: и за тва са толкова търсени и обожавани от мъжете ... :baloon: :bp: :lol:

По темата ... не се притеснявайте и жените и мъжете имат подобни моменти :lol: ...
Цитат:
Най ми харесваше да онанирам права пред огледалото, когато усещах че наближава оргазма се повдигах на пръсти
ми да .. ония на "американски пай " като го масажираше оная по изгорялото на бедрото ,само като си стистна пръстите на краката , избухна като вулкан :bp: :lol: и й оклепа плюшените играчки :bp: :baloon: :lol:

Вто Май 14, 2013 10:22 pm Профил WWW
Аватар

Банда, мн си зле.

Вто Май 14, 2013 10:30 pm Профил WWW
Аватар

Ми да , лелче, ти докато се тъпчеш с марули, корени и листа хората се развиват в сверата на удоволствията :baloon: :bp: :lol: и ше имат бъдеще като експерти в областа :baloon: :lol: .. Ти им завиждаш на такива , шото са търсени и обожавани персони , а такива като теб , лелки които се вълнуват само кво са яли и кво са срали :lol: , на всички са адски противни :lol:

Вто Май 14, 2013 10:54 pm Профил WWW
Аватар

Пий си хапчетата.-

Вто Май 14, 2013 10:56 pm Профил WWW
Аватар

Ха! Бандата се е завърнал. Бях се притеснила да не умрял от прекалено самозадоволяване... :P

Сря Май 15, 2013 11:43 am Профил
Аватар

Hamma написа:
Ха! Бандата се е завърнал. Бях се притеснила да не умрял от прекалено самозадоволяване... :P

Де тоя късмет.

Сря Май 15, 2013 11:57 am Профил WWW
Аватар

Hamma написа:

Гхахаах някоя като ми каже така я захапвам до кокал :evil: , ама ти си ми симпатична :angel: :mrgreen: и няма да прилагам тарадиционните ми навици в тоя момент ... :lol:
.. мдаа нямям време :cry: да се занимавам с форуми и спам и знам , че фенките са луди по мен :baloon: :baloon: :baloon: :lol: , но от прекалената ми ангажираност към идеи, схеми и обиколки нямам време за тях :cry: ... но все пак повечето имат надежда ,че някой ден ще се срещнем по върховете на славата :baloon: :lol: и тогава срещите ще бъдат много по-сладки и запомнящи се ... макар , че при мен винаги е така .. :oops: :baloon: :lol:

Съб Май 18, 2013 5:12 pm Профил WWW
Аватар

Банда,
Не лъжи !!!!

от ръкоблудство те болят пръстите и не можеш да натискаш клавиатурата ... :roll: :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

... ъъъ, кой ли ще е тоя???

Изображение

Съб Май 18, 2013 10:41 pm Профил
Аватар

Рисковете на професията. :lol:

Съб Май 18, 2013 10:43 pm Профил WWW
Аватар

Ехаааа, симпатична съм на Бандата!!! Едва прикривам вълнението си... Т`ва е такъв повод за гордост... :lol: :mrgreen: Бандо, благодаря ти, ти внесе щастие в моя ден! :oops:

Пон Май 20, 2013 9:33 am Профил
Аватар

Hamma написа:

И аз за т'ва се притеснявах... :-D По темата... Мога да свършвам в всякакви пози, голяма съм щастливка... :-D Отпусни се и като ти паднат задръжките ще се получи! ;)

Чет Май 30, 2013 4:01 pm Профил
Аватар

Hamma написа:

И аз по същата причини се притеснявах за него, ама и аз съм му симпатична, така че и мен няма да ме нахрани... По темата... Аз и на челна стойка да застана по време на секс пак ще свърша... Просто трябва да забравиш за всичките си задръжки и да се наслаждаваш на преживяването. Това е моя съвет към теб... ;)

Чет Май 30, 2013 4:15 pm Профил
Аватар

Hamma написа:

И аз за т'ва се притеснявах за него... Ама и аз съм му симпатична и мене нема да ме нахрани... :-D По темата... Мога да свърша и на челна стойка... Много съм довокна... Просто трява да забравиш за задръжките си и да се наслаждваш на момента... И ще се получат нещата... :)

Чет Май 30, 2013 4:23 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: