Пенис GPS
Пенис GPS

Чекни неговата южна територия тук!

Aко той не се обажда...
Aко той не се обажда...

Какво да направиш за себе си!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 19, 2014 12:28 pm

Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
 Джентълмен! 
Автор Съобщение

Мнение Джентълмен!
Мечтата на всяка млада жена е да намери своята половинка, която да я изслушва, утешава, съветва и разбира, която да държи на нея и да я прави щастлива. Да, Джентълмен.
Животът става все по-труден, а жените май губим женското в себе си. Загрубяваме.
Към темата : Има един млад, много умен, красив, възпитан и учтив мъж, от тези, които се смятат, че са " На Изчезване". Не съм свикнала с поведение като неговото- да се държат с мен толкова добре. Понякога се обърквам , лутам се в мисли, дали неговото е само учтивост или има и частици ухажване."Учтивостта", за която говоря се изразява в следното :
* Когато видя, че ми е студено, ми даде горницата си и остана по тениска, за да ми е топло на мене.
*Отваря ми вратата на моята кола, преди да се кача.
*Желание да носи тежките пазарски чанти вместо мен.
*Мили думи.
*Настоява да плаща сметката, като излезем.
Може да се каже, че съм намерила мъжа-мечта. Но ми е много трудно да направя разлика между любезност и ухажване. Отношенията ни още са на приятелско ниво. А дали наистина е възможно да сме само приятели, като аз ИСКАМ да разтълкувам жестовете му като признаци на симпатии? Дали всичко е само в моята глава ? Не желая по никакъв начин да го разочаровам.
Вие как мислите?

Нед Мар 17, 2013 10:09 pm Профил
Аватар

Мнение Re: Джентълмен!
Хубави са тези неща, проява на възпитание е (да кажем), но са все още само на повърхностно ниво. Може да се каже - част от опаковката. Преди да го обявиш за "перфектния мъж" и да си направиш извода, че е подходящ за теб, като за връзка - разрови се по-надълбоко. ;) Характер, виждания за живота, съвместимост и т.н.
И друго - дано това да е просто проява на учтивост. Ако тези жестове са показване на симпатия и влечение, то това би означавало, че ги прави само защото очаква нещо от теб. Ако е кавалер, би бил кавалер по принцип, а не само към теб. И, като цяло, "кавалерството" е хубава добавка към стойностен човек, но...не бива всичко да се изчерпва с това. ;)

Нед Мар 17, 2013 10:50 pm Профил

Наблюдавай го как се държи с другите жени и с хората като цяло.

Нед Мар 17, 2013 11:16 pm Профил

Със всички от компанията се държи много мило, винаги е готов да помогне с каквото може, но все нещо ме кара да си мисля, че с мен е малко по-различно. Предусещам го.А може и да си въобразявам.

Нед Мар 17, 2013 11:47 pm Профил
Аватар

KKK написа:
Хубави са тези неща, проява на възпитание е (да кажем), но са все още само на повърхностно ниво. Може да се каже - част от опаковката. Преди да го обявиш за "перфектния мъж" и да си направиш извода, че е подходящ за теб, като за връзка - разрови се по-надълбоко. ;) Характер, виждания за живота, съвместимост и т.н.
И друго - дано това да е просто проява на учтивост. Ако тези жестове са показване на симпатия и влечение, то това би означавало, че ги прави само защото очаква нещо от теб. Ако е кавалер, би бил кавалер по принцип, а не само към теб. И, като цяло, "кавалерството" е хубава добавка към стойностен човек, но...не бива всичко да се изчерпва с това. ;)

+1

Не бъркай понятия и най-вече, не си прави сметки без кръчмаря.
Мой колега също е особено внимателен с женската част от колектива ни, но има жена до себе си и 3 годишен син. Следва, че проявата на джентълменство идва от характера и възпитанието което има, и е страхотно!
Другото, ККК го е казала точно.

Пон Мар 18, 2013 1:34 pm Профил
Аватар

jivot написа:
* Когато видя, че ми е студено, ми даде горницата си и остана по тениска, за да ми е топло на мене.
*Отваря ми вратата на моята кола, преди да се кача.
*Желание да носи тежките пазарски чанти вместо мен.
*Мили думи.
*Настоява да плаща сметката, като излезем.

Значи аз съм срещала повече "перфектни" отколкото съм си мислила. :oops:
Мисълта ми беше - не взимай тези жестове за голямата работа, защото не са.Всъщност много мъже ги правят.Да, жеста си е жест(от тяхна страна), но тези не са толкова рядко срещани и уникални, колкото явно си мислиш.
Не мисля, че това дали един мъж е добър зависи от това дали проявява желание да плати сметката и дали ти носи пазарските чанти.. :?

Интересно ми е на колко години си, че се впечатляваш от такива неща?

Пон Мар 25, 2013 3:40 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: