Философия на красивата коса
Философия на красивата коса

Cosmo ще ти помогне да я разбереш!

Освежи лицето си още тази вечер
Освежи лицето си още тази вечер

Не годините са тези, които издават възрастта ти, а всеки изминал ден.

10 анти секси неща
10 анти секси неща

... които ги правят и мъжете и жените!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Окт 31, 2014 6:32 pm

Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
 Връзка от разтояние 
Автор Съобщение

Мнение Връзка от разтояние
Здравейте!
Преди няколко месеца се запонах с едно момче (в online игра).В момента сме само приятели но аз наистина започнах да го харесвам.Не съм сигурна че той ме харесва по същия начин ,защото съм с 4 години по малка и плюс това съм на 250км от него.В момента съм много объркана и не знам какво да правя.Аз съм на 18 а той е на 23 и учи в Крайова(Румъния).Там живее на квартира с още 3 момчета.Възможно ли е да излезе нещо от всичко това ,въпреки че не виждам как ще се сближим дотолкова само през online чат три пъти седмично.За пръв път попадам в подобна ситуация и не знам как да действам ,а НАИСТИНА го харесвам :cry:
Моле помогнете Т-Т

Съб Яну 19, 2013 2:09 am Профил
Аватар

Мнение Re: Връзка от разтояние
годините не са проблема,
проблемът е как да се засечете по трасето :roll: :roll: :roll:

... ъъъ, кой ли ще е тоя???

Изображение

Съб Яну 19, 2013 2:28 am Профил
Аватар

Малка е вероятността. :roll:

Съб Яну 19, 2013 11:41 am Профил
Аватар

Почти невъзможно.

Съб Яну 19, 2013 6:26 pm Профил
Аватар

Ами на мен " чат три пъти седмично" не ми звучи много като връзка.
От личен опит мога да споделя, че не се получава, още повече ,че бяхме и 1 година един до друг,а после от разстояние :)

Съб Яну 19, 2013 6:46 pm Профил
Аватар

Moga da ti kaja che e napalno vazmojno !Ako se obichate razstoqnieto e nishto,prosto neshto vremenno !Taka bqh s moq pritel dosta vreme,no sega sme zaedno,ako se obichate istinski pak ti kazvam-Razstoqnieto e nishto !!!

Съб Фев 02, 2013 1:47 pm Профил

Те не са се виждали, каква любов? В интернет всеки може да се представя за какъвто си поиска, а реалността да е друга.

Съб Фев 02, 2013 3:52 pm Профил
Аватар

Няма какво да направиш, освен да продължите да си пишете. Ако си допадате наистина, нещата може и да се развият, защо не - всичко е възможно на този свят. Ако не си допадате, не мисля, че в разстоянието ще е главната причина. Но не се навивай, от теб нищо не зависи. Ще си проличи с времето има ли истинска химия между вас.

Нед Фев 03, 2013 11:34 am Профил

МОЛЯ ТЕ ПРОЧЕТИ ТОЗИ КОМЕНТАР :

От много време и аз играя една онлайн игра, последните ми няколко гаджета бяха именно от тази игра, и бяха от Англия, Швеция, а сега Дания. АБСОЛЮТНО И КАТЕГОРИЧНО е възможно да харесаш и даже и да се влюбиш онлайн, особенно ако си като мен и за теб е важна вътрешната красота на човека. Ти говориш за 250 км. , а аз имам опит с над 3000. Вси§ките ми връзки са били прекрасни, страхотни и в пъти по-добри от тези с мъжете на територията на България, и не ме разбирайте погрешно, и тук съм си водила връзки. Ако си човек, който разбира, че да водиш връзка на разтояние означава и да цениш свободата на човека, че това значи, че ще Ви отнема време докато се видите следващият път, и ако смяташ че си заслужава да се пробва, само ще ти кажа GO AHEAD!
Аз досега не съм съжалявала, пък и видях доста страни, които иначе нямаше да видя, запознах се с културата на много националности, и като цяло, няма такова преживяване!
А това да чакаш да се срещнеш с човека, който вече познаваш е уникално :) късмет скъпа! Аз съм с теб!

Пон Фев 04, 2013 3:00 pm Профил
Аватар

Не е невъзможно казвам ти го от опит, но е доста трудно....и аз лично след като съм преминала през това съм против тия връзки :)

Пон Фев 04, 2013 10:46 pm Профил
Аватар

Ако се обичате,ако не се обичате...Глупости!
Вие си пишете!Той може да е гей,а може и да е 15 годишния син на комшиите отгоре!)
Не може да си сигурна и не бързай да се привързваш.
Това са 250 км забога!Моя приятелка имаше връзка с такъв цели 6 месеца.Виждаха се 1 път в месеца за 2 дни ако има възможност,защото не винаги можеха да изминат растоянието не от 250,а от 150 км!Тя на 24,а той-26.Учеше последна година и нямаха време!Ти още не си взла средното,а той учи висше!Там нещата не са като в гимназията-ден те има два те няма.Аз съм на твоята възраст и съм наясно какви емоции може да има.Представи си как описваш връзката ви:
ами ние се запознахме по интернет,ходим от 2 месеца,но още не съм го виждала!
Направо е абсурдно! :shock:

Пет Фев 08, 2013 7:54 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: