8 скандални секс фетиша
8 скандални секс фетиша

Ако „50 сенки на сивото“ те накара да се изчервяваш - не чети нататък!

Какъв е той: мъж или лигльо
Какъв е той: мъж или лигльо

Виж 4-те знака и ще разбереш от кой отбор е!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Сеп 02, 2014 4:55 pm

Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 Пробен изпит УНСС 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Пробен изпит УНСС
Може ли някои да ми разясни какво ще рече епи от 7 до 28 март ? Защото незнам кога да отида на пробен а тази информация я намерих от сайта на БТВ

УНСС ще има три предварителни кандидатстудентски сесии

За първи път ще има и индивидуален, електронен, приемен изпит
През тази година УНСС ще има три предварителни кандидатстудентски изпитни сесии - през февруари, март и април, като за първи път ще има и индивидуален, електронен, приемен изпит. Това съобщи пресцентърът на висшето училище.

Първата предварителна изпитна сесия по чуждите езици ще се състои на 14 февруари. Документите за нея ще се подават от 1 до 10 февруари.

Втората предварителна изпитна сесия по чуждите езици е на 28 февруари. Документите ще се подават от 1 до 24 февруари.

Първата предварителна сесия за единния приемен изпит ще се състои от 7 до 28 март, като документите ще се подават от 1 февруари до 2 март.

Втората предварителна сесия за единния приемен изпит е от 11 април до 2 май. Документите за участие ще се приемат от 1 до 7 април.

Първата сесия на индивидуалния електронен приемен изпит ще се състои от 3 до 31 май, а втората - от 1 до 30 юни.

Таксата за явяване на един изпит е 50 лева, а за всеки следващ - 20 лева.

Благодаря предварително

Пет Яну 08, 2010 3:08 pm Профил
Аватар

Мнение 
Или отиваш до УНСС или се обаждаш да питаш. Кое му е сложното? :o

Пет Яну 08, 2010 3:12 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ами сложното е че УНСС не пускат никаква информация в сайта си за изпитите и телефон на който някой може да ти обурне внимание обаждала съм се и ми казаха че още нямат информация... И затова събирам сведения от форума дали някои е чул или разбрал

Пет Яну 08, 2010 5:43 pm Профил
Аватар

Мнение 
Първо да ти кажа здравей!Да тази година ще има два предварителни изпита-ЕПИ,и за първи път ще има и електронен ЕПИ.Първите предварителни ще са март месец,като се започва с математика-на 7 март ако не се лъжа.Документи за тази кампания можеш да подаваш от 1 февруари до 2 март.След това има още едни предварителни през април пак се започва с математика като тя е на 11 април.За втората предварителна сесия документи можеш да подаваш от 1 февруари до 7 април.А относно електронния ЕПИ,и той ще бъде в две предварителни сесии едната през май,другата през юни. Ако не си ме разбрала,пък и за повече информация посети следния линк от форума на УНСС,там ще намериш отговор на почти всичко. http://forum.unwe.acad.bg/viewtopic.php?f=40&t=8697 Дано съм ти помогнала :D

Пет Яну 08, 2010 7:21 pm Профил
Аватар

Мнение 
Благодаря ти много точно това ми трябваше :bow:

Пет Яну 08, 2010 7:28 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл