Пенис GPS
Пенис GPS

Чекни неговата южна територия тук!

Aко той не се обажда...
Aко той не се обажда...

Какво да направиш за себе си!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Апр 18, 2014 6:00 am

Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 разширяване на обувки 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
DeAtH_ToUcH написа:
GLeZoRanA написа:
Аз този номер с отпускането на обувката съм го правила и с крем за ръце и подейства :oops:

Как така? Аз си купих едни много готини обувки, но в последствие установих, че ме стягат и сега се чудя какво да правя..
Aм на местата където ми стягаха ги мазах 2 3 пъти с крем за ръце и се отпуснаха, това с дъжда също е вариант

Нед Май 17, 2009 5:20 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Аз също да си задам мойто въпросче. Как си махате белезите от мазоли? Не мога да сложа отворена обувка, защото на петите имам по 1 белег.

http://www.youtube.com/watch?v=iT5Ez_qxpc0

Нед Май 17, 2009 5:24 pm Профил
Аватар

Мнение 
GLuKoZa написа:
Аз също да си задам мойто въпросче. Как си махате белезите от мазоли? Не мога да сложа отворена обувка, защото на петите имам по 1 белег.

Мисля, че не може да се махнат. Освен ако не пробваш с онова кремче противбелези... ама ме съмнява да подейства. Аз имам едни белези на колената и се мазах няколко пъти с него, но не помогна.

Нед Май 17, 2009 10:19 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ама е много грозно така с белези от мазоли :(( А те са нещо неизбежно :((

http://www.youtube.com/watch?v=iT5Ez_qxpc0

Нед Май 17, 2009 10:49 pm Профил
Аватар

Мнение 
Пробвай с тези кремчетата за премахване на белези - Мадеказол, Контрактубекс... , но не съм сигурна дали помагаха само когато започнеш да ги използваш непосредствено след заздравяване на раната :(

Пон Май 18, 2009 10:11 am Профил
Аватар

Мнение 
DeAtH_ToUcH написа:
GLuKoZa написа:

Мисля, че не може да се махнат. Освен ако не пробваш с онова кремче противбелези... ама ме съмнява да подейства. Аз имам едни белези на колената и се мазах няколко пъти с него, но не помогна.

Тия кремчета действат само на "пресни" белези...

Пон Май 18, 2009 10:26 am Профил
Аватар

Мнение 
А как мога да си разширя едни обувки от изкуствена кожа - лачени, направо са като дърво, убиват от всякъде, обущарят каза, че ще се скъсат ако ги разтегне и предложи да пробвам като ги натъпча с парцали.
С какво да бъдат напоени?
:arrow: вода
:arrow: спирт
:arrow: оцет
:arrow: течен парафин
Или да ги намажа с:
:arrow: вазелин
:arrow: крем за ръце
или???
Какво действа при такива обувки? Много са красиви... :(

Нед Юни 28, 2009 12:27 pm Профил
Аватар

Мнение 
Никой не ми отговори, но все пак реших да кажа какво стана.
Натъпках едната обувка с напоени с вода парцали, а другата - със спирт. Стояха 24 часа. Случайно или не, тази с водата се разтегна повече. Имаше известен ефект. Не знам обаче като изсъхнат, дали няма да се свият и разбира се опасността от разлепване при такива разтягания винаги съществува, но е по-добре, отколкото да се мъча с тесни обувки. :wink:

Вто Юни 30, 2009 12:30 am Профил
Аватар

Мнение 
и аз си купих такъв спрей, но не ми ги разшири. начуках ги и се поотпуснаха...с чук начукваш ръбовете и по този начин се отпускат. другия вариант, който съм чувала е да слоиш обувките в камерата или фризера за около час и след като ги извадиш да ги обуеш и разтъшчиш, но не знам за обувки от естествена или от еко кожа има ефект :wink:

Вто Юни 30, 2009 10:26 am Профил
Аватар

Мнение 
Мерси :)

Вто Юни 30, 2009 1:20 pm Профил
Аватар

Мнение 
Вижте какво намерих. Смятам, че ще е полезно. Казва, че действа по-добре при обувки от естествена кожа, а при такива от изкуствена - може би ще е наеобходимо да се направи няколко пъти. А пък аз се чудя дали ще подейства на такива от набук. Или по точно дали ще им стане нещо, защото предпочитам да си ги нося и да ми стягат, отколкото да се развалят.
http://www.youtube.com/watch?v=qf5mJ7aR ... annel_page

Съб Юли 04, 2009 2:57 pm Профил
Аватар

Мнение 
pink^panther написа:
Вижте какво намерих. Смятам, че ще е полезно. Казва, че действа по-добре при обувки от естествена кожа, а при такива от изкуствена - може би ще е наеобходимо да се направи няколко пъти. А пък аз се чудя дали ще подейства на такива от набук. Или по точно дали ще им стане нещо, защото предпочитам да си ги нося и да ми стягат, отколкото да се развалят.

Благодаря за това- пробвах го, едната ми обувка се разшири, но другата не иска :cry: .Колкото до моя метод с разширяване с напоени със спирт или вода парцали - уж се разшириха, ама после като изсъхнаха още повече се свиха :cry: :cry: :cry: . Изкуствената кожа няма оправия! :((

Нед Юли 12, 2009 9:46 am Профил
Аватар

Мнение 
strawmerry написа:
pink^panther написа:

Благодаря за това- пробвах го, едната ми обувка се разшири, но другата не иска :cry: .Колкото до моя метод с разширяване с напоени със спирт или вода парцали - уж се разшириха, ама после като изсъхнаха още повече се свиха :cry: :cry: :cry: . Изкуствената кожа няма оправия! :((

Пробвай пак! Щом са се разширили от веднъж, би трябвало от няколко пъти да стане.

Нед Юли 12, 2009 2:45 pm Профил

Мнение 
Сега като бивша продавач-консултантка на обувен магазин мога да посъветвам....
За отпускане:
1.Най-лесният начин за отпускането на всякакъв вид обувка е като намокрите едни по тънки чорапи с вода по възможност топла и ги поносите вкъщи, докато изсъхнат и после пак.
2. Ако не става с първия вариянт спрей за обувки (препоръчвам "Саламандър"), при лачени се праска от ватрешната страна и се обуват след напръскването
3. Ако са ботуши обикновенно обущарите имат машини които напринципа на нагряването отпускат и разширяват прасеца на обувката.
За стесняване:
1.Стелки се залепват в основата на обувката, като трябва да са с един номер по-голям от вашия номер.
2. Ако обуката се вади откъм петата се залепва лепенка в задната част на обувката.
За проблеми с краката препоръчвам и давам 100% гарамция за "Шолл"

Надявам се да съм била полезна... :oops:

Нед Юли 12, 2009 9:35 pm Профил
Аватар

Мнение 
Благодаря на всички за съветите. Те наистина действат, ама на естествена кожа. На моите корави обувки ефектът е твърде незначителен, за това ги дадох на обущар. След него се свиха още повече... :( Нямам думи! Ще пробвам пак това с фризера..

Сря Юли 15, 2009 9:36 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: