Какъв е той: мъж или лигльо
Какъв е той: мъж или лигльо

Виж 4-те знака и ще разбереш от кой отбор е!

5 ужасни  неща, които не трябва да му казваш
5 ужасни неща, които не трябва да му казваш

Виж с кои фрази да внимаваш!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Юли 25, 2014 11:34 pm

Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 избелващи кремове 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
valentina_88 написа:
Имаше един крем "Мелабел",една козметичка ми ги беше препоръчала и аз бях доволна от него,но по ефикасно ми действаше една маска с кисело мляко и аспирин: на една филия се слагат 2-3 лъжици кисело мляко за да се изцеди водата,след това млякото се маха от филията и кам него се прибавят 2 или 3 стрити на прах аспирина,разбърква се и се маже на лицето,стои се така докато изсъхне след това се отмива с хладка вода...това е от мен:)

Това за аспирина и аз съм го чувала,но не знаех точната рецепта,ще опитам.Една колежка ползва крем Ахромин и е много доволна-то има и цяла серия(измиващ гел,серум,маска за лице,дневен крем),хубави неща съм чувала и за избелващата серия на Елея-но тези двете се намират на малко места.Мисля скоро да си купя някакво кремче от избелващата серия на Регал и да го ползвам само вечер.Иначе аз лично съм доволна от Пали-това е в малка червена кутийка и е много сух крем,мажат се само петната и пъпките(ако намажеш цялото лице ще станеш като варосана).Аз го харесвам и постоянно имам такова нещо вкъщи-една козметичка ми го препоръча,но трудно се намира,имай го предвид. :)

Чет Юни 18, 2009 10:48 am Профил
Аватар

Мнение 
pebble написа:
valentina_88 написа:
Имаше един крем "Мелабел",една козметичка ми ги беше препоръчала и аз бях доволна от него,но по ефикасно ми действаше една маска с кисело мляко и аспирин: на една филия се слагат 2-3 лъжици кисело мляко за да се изцеди водата,след това млякото се маха от филията и кам него се прибавят 2 или 3 стрити на прах аспирина,разбърква се и се маже на лицето,стои се така докато изсъхне след това се отмива с хладка вода...това е от мен:)

Това за аспирина и аз съм го чувала,но не знаех точната рецепта,ще опитам.Една колежка ползва крем Ахромин и е много доволна-то има и цяла серия(измиващ гел,серум,маска за лице,дневен крем),хубави неща съм чувала и за избелващата серия на Елея-но тези двете се намират на малко места.Мисля скоро да си купя някакво кремче от избелващата серия на Регал и да го ползвам само вечер.Иначе аз лично съм доволна от Пали-това е в малка червена кутийка и е много сух крем,мажат се само петната и пъпките(ако намажеш цялото лице ще станеш като варосана).Аз го харесвам и постоянно имам такова нещо вкъщи-една козметичка ми го препоръча,но трудно се намира,имай го предвид. :)

И аз не мога да живея без Пали! :) Даже в къщи се моткат около 3 кутийки. Няма друго такова магическо мазило за пъпките. Намазавам ги обилно и на сутринта са завяхнали. След два дена ги няма!
Но наистина не препоръчвам да се маже цялото лице. Освен, че става много бяло и трудно се маха, много изсушава кожата и започва да се бели.

Между другото чувала съм, че циганките си го купуват да си избелват лицето с него. Не че това ме спира да го ползвам!
8)

Чет Юни 18, 2009 8:04 pm Профил
Аватар

Мнение 
Искам да попитам нещо..Някои чувал ли е избелващата серия на Биле-и дали има ефект :?:

Пон Юни 29, 2009 7:24 pm Профил
Аватар

Мнение 
майка ми има такива петна по лицето .. от солариум ... маза се с какви ли не неща то не беше бабор то не бяха козметични процедури .... нямашее ефект или поне аз не го виждах но когато се гримира петна не се виждат ... пък и тя е по мургава ... ноо нищо не помага единственото което те съветвам да правиш е когато излизаш на слънце да се мажеш с най-високия фактор за да може пигментацията да не стане по-голяма :? :)

Сря Юли 01, 2009 12:25 pm Профил
Аватар

Мнение Re: избелващи кремове
здравейте,откакто се помня имам лунички.Пробвала съм какво ли не? Не знам какво да права. Дайте ми съвет какво да правя?

Сря Ное 23, 2011 4:35 pm Профил
Аватар

barbi95 написа:
здравейте,откакто се помня имам лунички.Пробвала съм какво ли не? Не знам какво да права. Дайте ми съвет какво да правя?

Щом си имаш от ранна детска възраст лунички,едва ли нещо ще помогне.Купи си избелващ крем и хубав покривен ФДТ.Нищо няма да изгубиш,може и да си заслужават :)

Чет Ное 24, 2011 10:49 pm Профил

Здравейте, дами
аз от година някъде използвам серията на биотрейт - мелабел. имат крем и лосион. http://www.corecombg.com/search.html?phrase=melabel&x=0&y=0
По принцип ги има и в марешки,но така ми е по удобно.

Нед Ное 27, 2011 6:09 pm Профил

Здравейте,
до колкото знам- всичко, което е вродено /по рождение/ не може да бъде променено, докато всичко, което е придобито може да бъде отстранено. В тази връзка, луничките по рождение няма да се махнат, но придобити по-късно или слънчева пигментация можете да отстраните с тази линия http://www.everet-group.com/bu/shi-skin ... Lucency_1/ - марката е японка с много добри технологии за премахване на пигментацията, без да лющи кожата.

Вто Ное 29, 2011 3:54 pm Профил
Аватар

записвам се да следя темата.

И аз съм с много светла кожа и лунички,които се появяват само през лятото.

Вто Дек 13, 2011 5:15 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: