8 скандални секс фетиша
8 скандални секс фетиша

Ако „50 сенки на сивото“ те накара да се изчервяваш - не чети нататък!

Биологичният часовник цъка
Биологичният часовник цъка

10 причини да не отлагаш бременността...

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Авг 01, 2014 6:42 am

Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Мъж - зодия Рак 
Автор Съобщение

Мнение Мъж - зодия Рак
Здравейте!

Моят приятел е зодия Рак. Много ми се иска да разбера повече неща за него, а казват, че зодиите до голяма степен определят поведението на човека. Имам няколко познати мъже със зодия Рак, но те изобщо не приличат един на друг.

Да обсъдим мъжете от тази зодия! :D

Пон Фев 16, 2009 4:01 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ако съдя по броя на темите които си пуснала явно доста си се заинтересувала :lol:
По мои наблюдения раците са много чувствителни мъже, но някои се опитват да го прикрият. Големи инати са. Тяхното винаги трябва да бъде правилно :lol: Нормалните хора вървят напред, а те все настрани :lol: Романтици са. И още много други неща, но има и много изключения от зодията, така че не си прави генерални изводи :wink:

Вто Фев 17, 2009 7:18 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение 
ах.любимата ми тема :o
бях писала преди ден-два за мъжа Рак(ако въобще зодията значи нещо) че колкото е неустоим,толкова е и нетърпим...смисъл,мисля си ,че са хора,дето знаят наистина как да направят някого щастлив,ама трябва повече от железни нерви,за да останеш
общо взето раците,колкото и да отричам и да им се дразня много ги има покрай мен,ама понякога добре,че са те...щото е факт,че са много верни на тема приятелство,ама по едно и също време го могат този трик...хем си ми приятел,хем сега се усамотявам и затварям и не искам да си до мен...ама това щото луната е виновника...

иначе някъде бях чела,че почитателките на Рак и Скорпион водят класациите за самоубийства по любов....нека ни :o :o

Сря Фев 18, 2009 1:51 am Профил
Аватар

Мнение 
Според моите наблюдения те са доста ревниви,властни,искат да се чува само тяхната дума.Също така са много грижовни,чувствителни,страстни....но и лесно се палят.Имат мнооого добра памет,за много дребни и незначителни неща например.

Сря Фев 18, 2009 2:34 am Профил
Аватар

Мнение 
С риск да убидя авторката-мисля 4е темата е тъпа (виж хороскопа мила...там пи6е вси4ко)

Сря Фев 18, 2009 1:47 pm Профил
Аватар

Мнение 
kamito0o написа:
Имат мнооого добра памет,за много дребни и незначителни неща например.

С това съм тооолкова несъгласна :lol:

Сря Фев 18, 2009 3:15 pm Профил ICQ
Аватар

Местоположение: моят свят е далече от хората, някъде в неизвестно измерение
Мнение 
ToadStooL написа:
kamito0o написа:
Имат мнооого добра памет,за много дребни и незначителни неща например.

С това съм тооолкова несъгласна :lol:

И аз :lol:
Пък и с другите неща, дето ги изброихте :)

Сря Фев 18, 2009 3:22 pm Профил

Мнение 
ToadStooL написа:
Ако съдя по броя на темите които си пуснала явно доста си се заинтересувала :lol:

Спря ми тока 2 секунди след като съм публикувала тази тема :cry: Помислих, че нищо не се е получила и сега с радост откривам, че темата е публикувана :shock:

Наистина, много ми е интересно, какви са другите Раци-мъже. Аз самата съм Рак, но, струва ми се, че Раците-мъже са ... от друга планета.

Никога не мога да разбера, кога той говори истина, а кога ... не искам да кажа "лъже" ... ами ... измисля си. Изобщо не мога да разбера, какво мисли за мен, а и за другите хора. Много е потаен - все едно, че се плаши да покаже чувствата си. Направо съм отчаяна. При това, не се познаваме от вчера.

Друго, което ме дразни - той е мнооого бааавен, когато трябва да вземе някакво решение и е безумно мнооого бааавен, когато трябва вече взетото решение да реализира. :? И аз съм Рак, но такова чудо направо ме побеснява. В същото време, той се занимава с бизнес и успява все някакси да взима бързи и точни бизнес-решения. Дали Раците-мъже са толкова бавни само в личните отношения?

За добрата памет съм съгласна на 100%. помни такива подробности, че ми настръхва косата (а аз си тайничко мислих, че той дори не е забелязал това-унова :( ).

Последна промяна Maibal на Сря Фев 18, 2009 7:00 pm, променена общо 1 път

Сря Фев 18, 2009 6:53 pm Профил

Мнение 
kissmanka написа:
С риск да убидя авторката-мисля 4е темата е тъпа (виж хороскопа мила...там пи6е вси4ко)

Благодаря за вашето мнение. Имам правото да не го разделям (което и правя).

Хороскопите ги знам, още повече, че и аз съм Рак. :D Проблемът е в това, че с всичките си знания не успявам да намеря комфортното място за себе си до този човек. Най интересното е, че не бих могла да се оплача от нещо конкретно - някакво лошо отношение или друго, просто не знам как да поддържам отношенията си с него.

Сря Фев 18, 2009 6:58 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ако си от скоро с този 4овек е нормално да се 4уди6 какво му харесва и кое го дразни.Но нали знае6 4е всеки 4овек е разли4ен.И ти самата трява да се постарае6 да разбере6 6то за 4овек..Успех :)

Сря Фев 18, 2009 7:25 pm Профил
Аватар

Мнение 
kissmanka написа:

С риск да те обидя,въпреки че не ми пука мисля,че ти си не по-малко тъпа от темата... Нали знаеш,като нямаш какво да кажеш,по-добре си замълчи!
А мъжет раци са твърдоглави и инати,но всеки си е индивидуален!

Сря Фев 18, 2009 8:09 pm Профил
Аватар

Мнение 
Хихих...ето я и тази дето е пробвала вси4ко и знае вси4ко :D

Сря Фев 18, 2009 9:06 pm Профил

Мнение 
kissmanka написа:
Ако си от скоро с този 4овек е нормално да се 4уди6 какво му харесва и кое го дразни.Но нали знае6 4е всеки 4овек е разли4ен.И ти самата трява да се постарае6 да разбере6 6то за 4овек..Успех :)

Ние сме заедно от една година - никак не е малко.

Сря Фев 18, 2009 9:34 pm Профил
Аватар

Мнение 
Maibal написа:
струва ми се, че Раците-мъже са ... от друга планета.

По-добре просто не може да се каже :lol:

Maibal написа:
Много е потаен - все едно, че се плаши да покаже чувствата си.

Всички раци с които съм се сблъсквала са така, но само от началото докато се отпуснат и започнат да имат доверие в теб... Не знам, може твоя просто да е по-затворен човек.

Maibal написа:
Друго, което ме дразни - той е мнооого бааавен, когато трябва да вземе някакво решение и е безумно мнооого бааавен, когато трябва вече взетото решение да реализира.

Това вече май не е от зодията :lol: Не съм имала подобен случай... Бившия ми е рак и беше доста нерешителен, но чак пък бавен :lol: Знам ли, може аз да съм прекалено търпелива :lol:

Сря Фев 18, 2009 10:57 pm Профил ICQ

Мнение 
Ама ти май си яко малоумна,щом определяш и говориш за хората,като съдиш по зодиите им.

Чет Фев 19, 2009 2:20 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: