3 напитки срещу подут стомах
3 напитки срещу подут стомах

100% помагат за предотвратяването на неприятното усещане.

5 начина да харесаш тялото си (в леглото)
5 начина да харесаш тялото си (в леглото)

Не позволявай размерът на роклята да влияе на секса ти!

Топ 5 на нещата, които да му казваш
Топ 5 на нещата, които да му казваш

Бъди откровена с него!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Авг 20, 2014 11:45 am

Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
 Лечебен глад 
Автор Съобщение

Мнение Лечебен глад
Някой чувал ли е нещо за лечебното гладуване? Защото си изтеглих книгата на Лидия Ковачева и сериозно се двоумя дали да започна. Всяко мнение ще ми е от полза, така че благодаря предварително.

Вто Юли 18, 2006 11:50 pm Профил

Мнение 
да чувала съм.всъщност баща ми го е правил.беше ми обяснявал,че две седмици е ял 800 грама плод и чай без захар и спрял пушенето.свалил много килограми и наистина му е погнало да си излекува синузита,който е бил много сериозен.голяма болка е изпитвал щом всяка сутрин е ходил при лекаря да му пробиват кост или нещо такова,а това много боляло и бил пристрастен кум капките за нос.но след този глад наистина му минало.но сега го питах и той каза,че ако може по-добре е да се избегне... :roll: и се правило под лекарско наблюдение.
звучи някакво много страшно.ти защо ще го започваш?(ако може да споделиш де... :roll: ,че ми е любопитно... :roll: )

Сря Юли 19, 2006 12:07 am Профил ICQ

Мнение 
Лечебен глад само под лекарско наблюдение!!!
Или поне уведоми личния си лекар и виж какво ще ти каже. Не всички хора могат да го прилагат.

Сря Юли 19, 2006 11:13 am Профил ICQ YIM WWW

Мнение 
Искам да започна, защото са ми казвали, че се пречиства организма, а и се отслабва. А аз имам нужда да сваля някое и друго килце.

Чет Юли 20, 2006 12:25 am Профил

Мнение 
Midnight написа:
Искам да започна, защото са ми казвали, че се пречиства организма, а и се отслабва. А аз имам нужда да сваля някое и друго килце.

Най-много три дни,ако ще го правиш без наблюдение на лекар! Така съм чела и съм прилагала!

Чет Юли 20, 2006 4:46 pm Профил YIM

Мнение 
Da si prechistish organizma i 3 dni na plodcheta stigat :)
Organizma ima nujda ot proteini.
Otslabvai s balansirana dieta i gym, ne s glad!
Uspeh!

Пет Юли 21, 2006 3:48 pm Профил YIM WWW

Мнение 
Ами.. аз пробвах веднъж само за два дни щях да си докарам гастрит от това "лечебно гладуване", да не говорим колко ми е "кадърна" лекарката :) Иначе да отслабва се :) Аз имам друго предложение не яж месо ама всичко друго трябва да ти го има в менюто.Ще остлабнеш и всичко ще ти е наред и ще се пречистиш.Правиха ми специално изследвания всичко ми беше наред :)

('')_('') превземе света

Пет Юли 21, 2006 6:03 pm Профил

Мнение 
Благодаря ви много, дано да успея :)

Пон Юли 24, 2006 4:19 pm Профил

Мнение 
Миналата зима бях под наблюдението на д-р Емилова (доста известна последователка на Лидия Ковачева).Преди това разбира се с майка ми бяхме гладували за по 3-5 дена.Но аз имах хроничен пиелонифрит и даже бях пила билки на д-р Георгиев(Хисарският лечител).Та наистина доста отслабнах-един месец гладувах,т.е. по килограм плод според сезона и 4 пъти чай като ти се изготвя програма преди това.Даже на училище ходих с термус;) Но гадното е че след подобно лечение,трябва да продължиш този режим на хранене,без месо,ограничаване на млечни продукти...ама аз прасчо...сега пак всичко си папам;) което е доста глупаво,но се усещам как не ям вече определени храни,например сирене и кисело мляко почти не ям,месо също малко.Наистина трябва да те наблюдава лекар и то не някакъв който има резерви към подобно лечение.Успех ти желая!Ако имаш допълнителни въпроси-питай!

Пон Авг 14, 2006 12:24 am Профил

Мнение 
Най-близките ми приятелки преди няколко години ходиха при д-р Емилова,прекараха две седмици там.Много е важно да се направи правилно захранката след гладуването.Ефекта не беше особено голям(имам предвид свалените килограми не бяха очакваните), но сега всичко си е постаруму.За да задържиш теглото си явно трябва да превърнеш този "лечебен"глад в начин на живот.
Лично мое мнение е, че д-р Емило промива мозъци.За мен е непонятно твърдението, че млечните продукти са много вредни........

Изображение

Пон Авг 14, 2006 1:30 pm Профил

Мнение 
a ot kude moge da se drupne vuprosnata kniga?

Сря Авг 23, 2006 6:18 pm Профил

Мнение 
Майка ми и леля ми първия път, когато правеха лечебния глад ходиха във Варна в клиниката на Д-р Емилова. След това майка ми доста пъти е гладувала пак и вече си преценя какво да яде в началото на глада или пък после при захранването..
Хубаво е да го правиш обаче, ако имаш някакъв здравословен проблем, защото макар, че отслабваш, това не е диета и е доста рисковано.

Последна промяна лигла на Пет Авг 25, 2006 6:24 pm, променена общо 1 път

Сря Авг 23, 2006 6:47 pm Профил

Мнение 
az sum protiv takova stresovo sustoianie za organizma , kakvoto e gladuvaneto-predstavete si kak se izmu4va toi-kakto mu se podava vsiakakva hrana i izvednuj -po4ti ni6to. Osven tova obmianata na ve6testvata po tozi na4in se namaliava. Po-dobre prosto ponamalete vrednite hrani i gi zamenete s po zdravoslovni-hem 6te e po-priatno za organizma , hem za nas samite-a i na tova sus sigurnost po-dulgo 6te izdurji 4ovek! :)

Чет Авг 24, 2006 3:20 pm Профил

Мнение 
MIRENA написа:
az sum protiv takova stresovo sustoianie za organizma , kakvoto e gladuvaneto-predstavete si kak se izmu4va toi-kakto mu se podava vsiakakva hrana i izvednuj -po4ti ni6to.

Мирена, това не стресово състояние за организма, даже напротив! Лечебния глад не почва изведнъж, отначало постепенно се спират някой храни, докато вече си свикнал и можеш да минеш към пълен глад. След като приключи, за да започнеш да си ядеш пак нормално са необходими 10 дена горе-доло. Затова е хубаво, който реши да гладува, да е запознат добре с всичко..

Чет Авг 24, 2006 4:48 pm Профил
Аватар

Мнение 
НЕ НЕ НЕ НЕ и пак НЕ !
Първо, не вярвам на д-р Емилова и Лидия Ковачева, защото ми е ясно какво правят с хората!
Това, че при някои хора този метод действа, не е гаранция, че няма да те превърне в анорексичка.
Преди 4години покрай една жена се запалих по лечебното гладуване и 30-40 дена бях само на ябълки, чай и вода. Дори с айрян не съм " съгрешавала ". Бях щастливка, че когато майка ми разбра, че няма да ме откаже ме подложи на лекарски контрол и така нещата бяха добре. Но си представям какво може да направи едно 14-15-16 годишно момиче с такова гладуване. Отслабнах с 12кг и после се захраних сама, бавно, постепенно и така..
Освен това бях свидетелка как по метода на д-р Емилова едно момиче загина...от глад...от анорексия :shock: А когато приятелката й се обади на д-р Емилова да й сподели как и тя продължава да слабее и не може да спре тя й затвори телефона с думите " Това не е моя метод " и не пое никаква отговорност !!!
Тънка е границата между глада и анорексията, внимавайте !
Ох мога с дни да говоря, но кого да убедя, че не това е начина...спорт спорт спорт !

Пет Авг 25, 2006 1:06 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 33 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: