17  брутални секс въпроса
17 брутални секс въпроса

... ще останеш безмълвна!!!

10 неща, които той мисли, че не са секси
10 неща, които той мисли, че не са секси

... и по никакъв начин няма да го възбудят!

10 златни правила за „връзка от разстояние“
10 златни правила за „връзка от разстояние“

Не слушай какво ти говорят завистливи приятелки...

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Сеп 01, 2014 10:25 am

Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 piete li zelen 4ai? 
Автор Съобщение

Мнение piete li zelen 4ai?
piete li zelen 4ai i kak vi deistva toi?az piq po4ti vseki den po edin i mi deistva dobre,pomaga mi za izhvarlqne na izli6nata voda v organizma,koeto mi pomaga za spadane na korema

Чет Дек 18, 2008 11:16 am Профил
Аватар

Мнение 
Знам, че зеленият чай помага при отслабване. Преди пиех без захар, но изобщо неми харесва на вкус и не го пия

Чет Дек 18, 2008 3:16 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Пия зелен чай когато има нужда.Когато трябва за една седмица спешно да отслабна с едно две килца - обикновено го правя за да се чувствам по-добре. Пия го вечер, и сутрин ходя до тоалетната.Вечер след хранене обикновено. Много съм доволна ,но трябва да се пие по график в смисъл примерно две седмици пиеш -две не пиеш. И така имам една приятелка тя го пиеше 4 години ,но без почивка ,абсолютно всеки ден и получи проблеми с червата - изтъняха й . Когато имам нужда го пия. Вече две години :)

Чет Дек 18, 2008 6:01 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
Под зелен чай - майчин лист ли разбирате?Защото ако е така по-добре не го пийте въобще.Четах в държавен вестник, че в другите страни е забранен, защото много изтънява червата, а при нас се предлага в чист вид.Аз съм пила, защото въобще не мога да ходя до тоалетна, обаче много ме боли корема от него.По-добре взимайте смесен чай за разхлабване - има такива, които не съдържат чиста сена и са доста по-добри.

Чет Дек 18, 2008 9:01 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз говоря за китайския зелен чай

Чет Дек 18, 2008 11:10 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
Да - добре.Ама и за майчин лист да знаете, че.....

Чет Дек 18, 2008 11:23 pm Профил
Аватар

Мнение 
Наистина може да е вредно, ако се прекалява...пия много рядко, при диета обикновено :)

Външността е само една форма, един тленен облик на човешката душа...

Пет Дек 19, 2008 12:33 pm Профил
Аватар

Мнение 
И аз рядко го пия като искам да сваля някое килце...Иначе имаше един период дето го пиех системно и взе да ме наболява корема...
Затова сега го пия само при нужда...

Пет Дек 19, 2008 12:46 pm Профил
Аватар

Мнение Re: piete li zelen 4ai?
smai4ka написа:
piete li zelen 4ai i kak vi deistva toi?az piq po4ti vseki den po edin i mi deistva dobre,pomaga mi za izhvarlqne na izli6nata voda v organizma,koeto mi pomaga za spadane na korema

oo сега ме зарибихте да си купя :) и да опитам :P Аз от китайските съм пила единствено черен чай, който действа като кафе, но не е вреден колкото кафето и не образува целулит, докато кафето образува :) поне така казват лекарите :)... Даже сега излизам и ще мина през някоя универсална аптека да си купя :) :shock:

Пет Дек 19, 2008 4:06 pm Профил

Мнение 
GeRi`LoVe`h0sT ,znae6 li az piq savsem obiknoven zelen 4ai,naprimer na Twinings;Pikwick sas razli4ni aromati kupuvala sam si i zelen 4ai na lista koito se precejda,ISKAM DA KAJA 4E MAI4INIQT LIST,I KITAISKIQT 4AI NE SA KATO OBIKNOVENIQT ZELEN 4AI IMA RAZLIKA,I 4E ZELENIQT 4AI NE DEISTVA RAZHLABVA6TO,A pove4e hodi6 da pi6ka6

Пет Дек 19, 2008 4:26 pm Профил
Аватар

Мнение 
Китайския зелен чай с осемте билки действа разхлабващо пиеш го и след около 8 часа ходиш до тоалетната по голяма нужда :)

Пет Дек 19, 2008 6:54 pm Профил WWW

Мнение за сената
зздравей те ! аз пия сена (маичин лист) ,но мисля да спирам вече с нея , защото болките в корема са ужасни наистина . Иначе има ефект 100 % но е за някой който иска веднаж да се причисти ... аз съм се насочила към един китайски чай .. някой ако иска да препорача нещо... :roll:

Пет Дек 19, 2008 11:24 pm Профил
Аватар

Мнение 
Има един Инхуа, колежките ми са много доволни от него :) Пише, че е за намаляване на апетита. Ама аз като го пих нииииищо не ми се намали :lol: тъпках се като невидяла :lol: и как стана не ми е много ясно, ама за 1 седмица смъкнах едно килце из от никъде :lol:

Съб Дек 20, 2008 10:51 am Профил WWW
Аватар

Мнение 
емиииии аз си купих просто за отслабване зелен чай и по-скоро ми убива апетита отколкото да ме разхлабва.. :) Явно на всеки различно действа.. В аптеката имаше от 2лв от 6 лв и от 8 лв... Взех си от 6 :) ама не мисля да го пия всеки ден щот тряя ям нещо все пак.. :shock:

Съб Дек 20, 2008 5:20 pm Профил
Аватар

Мнение 
kateto88 написа:
Под зелен чай - майчин лист ли разбирате?Защото ако е така по-добре не го пийте въобще.Четах в държавен вестник, че в другите страни е забранен, защото много изтънява червата, а при нас се предлага в чист вид.Аз съм пила, защото въобще не мога да ходя до тоалетна, обаче много ме боли корема от него.По-добре взимайте смесен чай за разхлабване - има такива, които не съдържат чиста сена и са доста по-добри.

Двата чая нямат нищо общо :)

Вто Яну 06, 2009 2:52 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: