Aко TOЙ  не се обажда...
Aко TOЙ не се обажда...

Виж какво да правиш в три стъпки!

Самочувствие като на звезда
Самочувствие като на звезда

Пребори нерешителността си!

50 тайни за перфектна връзка
50 тайни за перфектна връзка

Виж как ги разгадахме!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Юли 12, 2014 3:35 am

Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
 Кафява боя за коса 
Автор Съобщение

Мнение Кафява боя за коса
Здравейте

от 2 години се чат пат боядисвам чат пат и в началото все със червени тонове или кафяво счервени оттенъци

И искам да випопитам да ме насочите към някаква боя(кафява), която напълно да ми окрие червения оттенък. :(

Веднъж се бях напрвира със шоколадово кафяво, но пак беше с червен оттенък

косата ми в момента е такава- http://picbg.net/u/11268/20760/241573.jpg на слънце още по-челрвена

а искам да стане ето така като цвят- http://picbg.net/u/11268/20760/241574.jpg

Моля ви препоръчайте ми покривна кафява боя без червени оттенъци
или някакво предварително(преди боята) третиране на косата че да се убие червеното.

Мерси предварително :)

Вто Дек 09, 2008 12:51 pm Профил
Аватар

Мнение 
значи аз преди 2 години някаде си направих червени кичури за бала и все още се боря с тоя червен отенък, въпреки че си боядисвам косата черна.. пробвала съм с всякакви марки бои, скъпи, ефтини, абе всякакви, дори пробвах с това дето за изрусяване се използва, обезцветител ли кфо беше там, но червения отенък още го има.. не я знам тая фризьорка кфа боя е използвала, че да не може да се измие за 2 години хаха и стигнах до извода, че като ми израсте косата и го одрежа тоя пласт с червеното тогава ще се махне..

Вто Дек 09, 2008 1:08 pm Профил

Мнение 
хах лошо :?

иначе сега се сетих какво ми беше казала една фризьорка

отвара от дъбови кори
освен че намалява омазняването, придава и кафяв цвят на косата(затова не може да се използва от блондинки)
Сега смятам да си правя тази отвара като основа и после боя

И все пак препоръчайте ми най-добрата кафява боя според вас :)

Вто Дек 09, 2008 1:17 pm Профил
Аватар

Мнение 
:mirror: Аз също се боядисах един път с червена боя и съжалих!От тогава какви ли не простотии съм правила да го махна-за един ден 3 пъти съм си слагала блондор(аз съм с естествено черна коса),почнах да ползвам кафяви и шоколадови цветове,боядисвах се на 2 седмици....Докато един ден не реших да започна да се боядисвам черна (все пак мама и тати така са ме направили :))).Е,Вече от година и половина съм така и няма следа от червения цвят.Ползвам само на GARNIER нутришън и съм доволна,на 2 месеца се боядисвам.!!!А сега четох статия ,в която пише ,че всички кестеняви и кафяви цветове придават червен оттенък,а Мока и Еспресо са с покривен кафяв цвят!

Вто Дек 09, 2008 3:52 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз вече около 2 години не съм се боядисвала червена и все още към краищата ми е червеникава. Доста пъти съм се боядисвала в кафяви тонове по време на тези 2 г. , но червеното винаги си избива. Според мен е доста трудно, да не кажа че е невъзможно, да се покрие с друг цвят (освен може би с черно). :)

Вто Дек 09, 2008 4:26 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
А тази отвара от дъбови кори-малко повечко информация да кажеш,откъде да се сдобия и как се прави.Мерси предварително!

Пон Авг 24, 2009 2:43 pm Профил
Аватар

Мнение 
Моята коса е тъмно кафява доближава се малко до черното и искам да я направя млечно кафяво.Ако може да ми дадете съвет.Благодаря предварително!

Пон Авг 24, 2009 2:46 pm Профил
Аватар

Мнение 
Боже хора, какви са тези тъмно кафеви коси? :? Може тъмно кестеняви светло кестеняви, но аджаба кафеви малко грубо.... :lol: Аз бях също червена, но само с къна....но пак си седеше...не ми падаше...и не,че исках да го махам просто реших,че искам да съм руса и така до сега.... нямах проблем с червеното веднага изчезна, но в началото ми седеше патешко жълто :lol: :lol: естествено,че се боядисах на следващия ден пак

Пон Авг 24, 2009 8:59 pm Профил
Аватар

Мнение 
Червените нюанси са по коварни и от черното дори... :) Не искам да те отчайвам..и аз съм била червенокоса...В един момент ми писна червеното,сложих тъмно кестеняво(2 тона преди черното),проблема ми се реши ,а и се харесах с тъмна коса повече...От доста време се правя черна и си реших проблемите :lol:

Вто Авг 25, 2009 12:05 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: