Най-големите убийци на секс желанието
Най-големите убийци на секс желанието

4 сигурни начина да ги разкараш завинаги от спалнята си!

4 от най-срамните секс истории
4 от най-срамните секс истории

Е, не! Не може да бъде!

Aко TOЙ  не се обажда...
Aко TOЙ не се обажда...

Виж какво да правиш в три стъпки!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Авг 23, 2014 6:34 am

Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
 кафеникаво течение 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение кафеникаво течение
Мацки, помощ :? Ще отида понеделник на гинеколог, но съм ужасно стресирана и искам да знам предварително какво мога да очаквам. Става въпрос, че имам някакво странно червеникаво-кафеникаво течение, както когато ще ми идва, но е така вече от 10 дни, а цикъл няма :cry: Не е и постоянно, ми ей така от време на време, но не ми позволява да ходя без ежедневни превръзки. За пръв път ми се случва и изчетох из нета какви ли не стресиращи неща, от които ми настръхна косата, затова ако някоя от вас е имала подобен проблем, нека сподели от какво се е породил и дълго ли е лечението.

Съб Дек 06, 2008 11:04 am Профил
Аватар

Мнение 
Не се стряскай предварително. Аз така като почна да се ровя в тези форуми и лошо ми става. Изчакай до понеделник да видиш какво ще ти каже лекарят. Може да е някакво взаимодействие, ако си пила хапчета наскоро или си настивала, може и да е някаква инфекция.. Ако си подложена на стрес..Причини безброй..Спокойно, не се шашкай, всичко ще е наред :wink: стискам палци и пиши пак след прегледа :wink:

Съб Дек 06, 2008 5:37 pm Профил
Аватар

Мнение 
Получавала съм такова течение от стрес и напрежение. Карай по-спокойно. Колкото повече го мислиш, толкова поече се притесняваш. Иди на лекар, едва ли е нещо сериозно. Успех!

Съб Дек 06, 2008 5:46 pm Профил
Аватар

Мнение 
Zdravei.I az sam imala sa6tiq problem i se okaza 4e e rani4ka na 6iikata na matkata.Li4enieto se okaza uspe6no i za 6tastie ne se naloji da q obgarqt.Nadqvam se tvoqt problem da ne e tolkova seriozen i da se opravi6 po skoro.Uspex v ponedelnik :)

Съб Дек 06, 2008 6:06 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз преди няколко месеца имах такова странно течение, направих си промивка със смрадлика и всичко се оправи. Не съм ходила на лекар за това, но мисля че може тогава нещо да се е замърсило (въпреки, че не виждам от какво би могло) :? Но както казаха и другите - не се притеснявай излишно - може да е и на нервна почва.

Съб Дек 06, 2008 7:17 pm Профил
Аватар

Мнение Re: кафеникаво течение
squirtka написа:
Мацки, помощ :? Ще отида понеделник на гинеколог, но съм ужасно стресирана и искам да знам предварително какво мога да очаквам. Става въпрос, че имам някакво странно червеникаво-кафеникаво течение, както когато ще ми идва, но е така вече от 10 дни, а цикъл няма :cry: Не е и постоянно, ми ей така от време на време, но не ми позволява да ходя без ежедневни превръзки. За пръв път ми се случва и изчетох из нета какви ли не стресиращи неща, от които ми настръхна косата, затова ако някоя от вас е имала подобен проблем, нека сподели от какво се е породил и дълго ли е лечението.

Има ли вероятност,дори и минимална,да си бременна :?:

Нед Дек 07, 2008 12:26 am Профил
Аватар

Zareva написа:

Ми да си кажа честно, има :oops: Преди време бях писала тук или в друг форум, не помня точно къде, за 4-те си положителни теста, след което обаче ми дойде и така и не съм отишла на лекар да проверя, но някои момичета ми казаха, че мога да карам цветна бременност. Ако е така, трябва съм някъде в 3-тия - 4-тия месец, а не забелязвам никаква промяна в тялото си. Всъщност се оказа, че ще мога да отида на лекар чак вторник, дотогава може да съм се побъркала от чудене какво ми е :cry:

Нед Дек 07, 2008 11:12 am Профил
Аватар

squirtka написа:
Zareva написа:

Ми да си кажа честно, има :oops: Преди време бях писала тук или в друг форум, не помня точно къде, за 4-те си положителни теста, след което обаче ми дойде и така и не съм отишла на лекар да проверя, но някои момичета ми казаха, че мога да карам цветна бременност. Ако е така, трябва съм някъде в 3-тия - 4-тия месец, а не забелязвам никаква промяна в тялото си. Всъщност се оказа, че ще мога да отида на лекар чак вторник, дотогава може да съм се побъркала от чудене какво ми е :cry:

През тези 3-4 месеца идвало ли ти е редовно или не :?: :roll:

Нед Дек 07, 2008 1:50 pm Профил
Аватар

Мнение 
Хах, през това време всичко си е било съвсем редовно и нолмално, така че много ме съмнява варианта да съм бременна

Нед Дек 07, 2008 2:42 pm Профил
Аватар

Мнение 
Понякога теста за бременност може да е положителен, но това да е ''фалшива бременност''. При нея фоликула е пълен с вода, но при този вариант доколкото знам лекар го пуква. Странно е как 4 теста са били положителни, не един, не два...а четири. Дано всичко е наред, мила, стискам палци да е нещо незначително.

Нед Дек 07, 2008 3:05 pm Профил
Аватар

Мнение 
xaxa... a nafta te4e li ? :lol:

Нед Дек 07, 2008 3:11 pm Профил
Аватар

Мнение 
Според мен това май е цветна бременност.

Нед Дек 07, 2008 3:16 pm Профил
Аватар

Мнение 
harabelka написа:
Според мен това май е цветна бременност.

А възможно ли е 3 месеца да не се осъмниш дори за секудна, че нещо не е наред с тялото ти..че има още някой в коремчето ти? Първи признаци като глад, сънливост..няма ли?

Нед Дек 07, 2008 5:22 pm Профил
Аватар

Мнение 
Никакви признаци абсолютно, затова и казах, че много ме съмнява тази вероятност, дори я изключвам, нищо че със съпруга ми не ползваме никакви предпазни мерки, той просто не свършва в мен. Да, съвсем наясно съм че това не е никаква гаранция, съмнява ме просто защото от 7 години правим така секс и досега не е имало никакви "фалове". Но по никакъв начин не усещам, че в мен расте човече, от никакви храни не ми се гади, дори цигарите не ми пречат. Все пак май днес ми дойде наистина, така че пак ще трябва да изчакам да ми свърши, че да отида на преглед.

Нед Дек 07, 2008 5:28 pm Профил
Аватар

Мнение 
Те не се ли появяват малко по-късно?

Нед Дек 07, 2008 5:28 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 34 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл