Той е влюбен в теб, когато...
Той е влюбен в теб, когато...

12 признака, че най-добрият ти приятел си пада по теб!

15 признака, че шефът те сваля
15 признака, че шефът те сваля

Ако не си сигурна какво точно се случва, чети нататък!

Любовен седмичен хороскоп
Любовен седмичен хороскоп

Виж какво са ти приготвили звездите!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Окт 23, 2014 10:52 am

Отговори на тема  [ 112 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
rainbow написа:
play_girl_bs написа:
kelpy написа:
Здравейте, може ли да се обърна към учещите ветеринарна медицина с въпроса какъв е минималния бал за прием там и къде спецалността е по-добра в тракийския или в лесотехническия? :)

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
Че за къв чеп в Лесотехническия има ветеринарна медицина?

Явно, за да може софиянци да си имат от всичко (или почти всичко). Но е истина, че специалността там е съвсем нова и лично според мен нито база имат, нито традиции, нито нищо. : )

Това е цялата истина ;)

Пет Май 29, 2009 8:33 am Профил
Аватар

Мнение 
За svetla_88 - сега завършвам 1 курс,екология.Парите-ами нз малко ли са, много ли са,ама бих искала друга работа,някой някъде да си търси колежка :oops: :oops:

Съб Юни 20, 2009 6:37 pm Профил
Аватар

Мнение 
Mi$s~VaNiTy написа:
rainbow написа:
play_girl_bs написа:
kelpy написа:
Здравейте, може ли да се обърна към учещите ветеринарна медицина с въпроса какъв е минималния бал за прием там и къде спецалността е по-добра в тракийския или в лесотехническия? :)

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
Че за къв чеп в Лесотехническия има ветеринарна медицина?

Явно, за да може софиянци да си имат от всичко (или почти всичко). Но е истина, че специалността там е съвсем нова и лично според мен нито база имат, нито традиции, нито нищо. : )

Това е цялата истина ;)

Е то все от някъде се почва...в колко университета новите специалности са открити със традиции?
А и може и да има база-не съм запозната честно казано!
И това за софианци беше глупаво,защото в софийските университети има повече студенти от провинцията,отколкото софияци!

Съб Юни 20, 2009 8:22 pm Профил
Аватар

Мнение 
студентката написа:
Е то все от някъде се почва...в колко университета новите специалности са открити със традиции?
А и може и да има база-не съм запозната честно казано!
И това за софианци беше глупаво,защото в софийските университети има повече студенти от провинцията,отколкото софияци!

Като цяло си права, само че за ветеринарна медицина почти никой не ходи от "провинцията" в София. По-скоро, който живее там или е от град, който е по-близо до София (въпреки че и хора от София има в Тракийския, и от градове в Северозападна България). Всички други избират Тракийския. Просто София е голям град и за да покрият потребностите си от различни специалности имат почти всички възможни. Но това не означава, че всички са на ниво и са най-добрите. В случая тази специалност не е. :)

Нед Юни 21, 2009 4:49 pm Профил
Аватар

Мнение 
A tazi godina imali prieti v uni-sz . :)

Пет Юли 31, 2009 10:37 pm Профил
Аватар

Мнение 
Здравейте на всички :)
Искам да попитам има ли някой,който учи Социални дейности и да е от втори курс нагоре.Аз съм трети семестър...и ме интересува има ли и други,защото ми трябва спешна информацийка. :) :D

Пон Авг 03, 2009 9:21 pm Профил
Аватар

Мнение 
Cosmopolitana написа:
Искам да попитам има ли някой,който учи Социални дейности и да е от втори курс нагоре.Аз съм трети семестър...и ме интересува има ли и други,защото ми трябва спешна информацийка. :) :D
zdr , mi brat mi u pr-lq mi tazi godina 6te sa 4-ti kurs soc.deinosti ako iska6 , kaji kakvo ti trqbva , az 6te se pointeresuvam :)

Пон Авг 03, 2009 9:29 pm Профил
Аватар

Мнение 
Cosmopolitana написа:
zdr , mi brat mi u pr-lq mi tazi godina 6te sa 4-ti kurs soc.deinosti ako iska6 , kaji kakvo ti trqbva , az 6te se pointeresuvam :)

Пон Авг 03, 2009 9:29 pm Профил
Аватар

Мнение 
Хеййй много съм ти благодарна....това,което ме интересува е какви са темите за реферат за изпит по "Социална медицина"...ако си пазят лекциите или имат спомена и ако не е проблем да ми кажат няколко теми.. :)
А другия ми въпрос е относно магистратурите....какви всъщност са възможностите?В Унито пише,че възможните там са "Социален мениджмънт" и "Здравен мениджмънт",но рабрах в ПУ и СУ има много други възможности...предполагам,че щом са 4-ти курс вече са се поинтересували,ако не е проблем... :)

Предварително съм ти страшно благодарна :D

Пон Авг 03, 2009 9:48 pm Профил

Мнение 
txe написа:
бе унито е готино има жени
успех колежке

нас жените питаш ли ни -няма мъже :D :D :D (става въпрос за педагогическия факултет)

Пон Авг 10, 2009 2:34 am Профил
Аватар

Мнение 
Cosmopolitana, за магистратурата мога да ти кажа - всъщност не знам точно какъв е изборът, но сестра ми завърши социални дейности в ТрУ и записа магистратура в ПУ публична администрация; ако не се лъжа, можеше и медиация да запише, но не съм сигурна, знам, че й го предлагаха да го учи. Ако не ти отговорят за магистратурите, мога да попитам още тази вечер сестра ми, като я чуя. :D

Пон Авг 10, 2009 7:55 am Профил
Аватар

Мнение 
Ами да...всъщност знам за публичната администрация...и...с каква специалност точно излиза...т.е. как се води,като каква ще работи?
А това медиация какво....т.е. какво се учи и като какъв излизаш?
Питай,питай :D :D :D

Още един въпро към всички....някой да има тема по паразитология-Giardiassis :shock: :shock: :shock:

Пон Авг 10, 2009 9:16 pm Профил
Аватар

Мнение 
BaMbInKa написа:
нас жените питаш ли ни -няма мъже :D :D :D (става въпрос за педагогическия факултет)

Тъкмо щях да питам само аз ли съм от ПФ :lol:

Пон Авг 17, 2009 12:13 am Профил
Аватар

Мнение 
Cosmopolitana написа:
Хеййй много съм ти благодарна....това,което ме интересува е какви са темите за реферат за изпит по "Социална медицина"...ако си пазят лекциите или имат спомена и ако не е проблем да ми кажат няколко теми.. :)
А другия ми въпрос е относно магистратурите....какви всъщност са възможностите?В Унито пише,че възможните там са "Социален мениджмънт" и "Здравен мениджмънт",но рабрах в ПУ и СУ има много други възможности...предполагам,че щом са 4-ти курс вече са се поинтересували,ако не е проблем... :)

Предварително съм ти страшно благодарна :D

sujelqvam, 4e ti otgovarqm sega , no nqmah vuzmojnost .Zna4i nikoi nito pomni , nito se se6ta , a otnostno magistraturata izglejdat dosta neorentirani , no mai 6te e v druga sfera , razli4na ot socialnite deinosti ...

Вто Авг 18, 2009 12:49 pm Профил
Аватар

Мнение 
Cosmopolitana , ti na ob6tijitie li si ?

Сря Авг 19, 2009 9:43 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 112 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: