17  брутални секс въпроса
17 брутални секс въпроса

... ще останеш безмълвна!!!

10 неща, които той мисли, че не са секси
10 неща, които той мисли, че не са секси

... и по никакъв начин няма да го възбудят!

10 златни правила за „връзка от разстояние“
10 златни правила за „връзка от разстояние“

Не слушай какво ти говорят завистливи приятелки...

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Сеп 01, 2014 9:31 pm

Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
 bolki nisko dolu v korema 
Автор Съобщение

Мнение bolki nisko dolu v korema
ot isvesno vreme imamkorem a sam na dieta i po4ti ne qm ne se maha.v sa6toto vreme imam i bolki nisko dolu v korema i ne znam kakvo da pravq molq da me posavetvate. :)

Чет Юли 03, 2008 4:16 pm Профил

Мнение 
при положение че те боли корема не мисля че е удачно да си продължаваш диетата... :no:
най-добре отиди на лекар

Чет Юли 03, 2008 11:45 pm Профил
Аватар

Мнение 
Казваш, че си на диета, а пък почти не ядеш. Правиш ли някаква разлика м/у диета и гладуване??? Диетата е разделно, здравословно хранене, а ти в момента си на гладуване. Щом не ядеш е нормално да имаш проблеми. Защо не посетиш диетолог, ще ти препоръча подходяща за теб диета. И така няма да имаш здравословни проблеми занапред.

Пет Юли 04, 2008 1:03 am Профил
Аватар

Мнение 
harabelka написа:
Казваш, че си на диета, а пък почти не ядеш. Правиш ли някаква разлика м/у диета и гладуване??? Диетата е разделно, здравословно хранене, а ти в момента си на гладуване. Щом не ядеш е нормално да имаш проблеми. Защо не посетиш диетолог, ще ти препоръча подходяща за теб диета. И така няма да имаш здравословни проблеми занапред.

На абсолютно същото мнение съм.

Пет Юли 04, 2008 9:00 am Профил
Аватар

Мнение 
S gladuvane ni6to ne stava .. 6te gladuva6,6te gladuva6 ..6te se my4e6 ..i nakraq 6te vzeme6 pak da qde6.. i da si svalila kilogrami 6te si gi ka4i6.. a i ne e zdravoslovno.. Qj si,no po malko ,kato moje da se poograni4i6 ot sladki6i,testeni i pyrjeni hrani .. :) Az naprimer sym na salati 8) 8)

Пет Юли 04, 2008 9:01 am Профил
Аватар

Мнение 
Karmelitka написа:
harabelka написа:

На абсолютно същото мнение съм.

И АЗ :)
А и казваш,че имаш коремче и затова си на "диета" ... няма смисъл според мен да се мачиш така ... най-много да си докараш някоя болест.До колкото знам .. за да си стегнеш корема трябва да правиш упражнения и да спортуваш .. с гладуване няма фаида.. ограничи се малко , не яж каквото ти падне ... не яж шоколад,храни с много мазнини, пържено ... газираните напитки ги забрави(алкохола също) ... започни да правиш и някое друго упражнение, като например коремни преси :P и е по-голяма вероятността да си стегнеш корема .. отколкото като гладуваш.

Нед Юли 06, 2008 10:47 am Профил
Аватар

Мнение 
С гладуване най-много да си докара някоя язва. Което е ужасно....

Нед Юли 06, 2008 3:23 pm Профил
Аватар

Мнение 
съгласна съм с предните мнения.
а от коя страна те боли корема ниско долу? до колкото знам, ако е от лявата има общо с цикъл,яйчници и така нататък. а ако е от дясната страна може да е апендицит, така че най-добре отиди на лекар.

Пет Юли 11, 2008 9:15 am Профил
Аватар

Мнение 
Мда, и стига сте се правили на дебели. Тея диети не са шега работа.

Пет Юли 11, 2008 6:42 pm Профил
Аватар

Мнение 
kogato bolkata e nisko dolu stava opasna (osven ako ne ekogato si nerazpolojena). Moje da se otnasq za matka, qi4nici, no i za apandisit (koeto ako ne se lekuva moje da stane peritonit)
a kolkoto do dietite - az samata sam postoqnno na nqkakvi dieti (ili pone se opitvam da pazq). U4a dietologiq i le4ebno hranene, no kogato iska6 da otslabne6 ponqkoga prosto ne si dava6 smetka za posledicite za zdraveto ti...

Пет Юли 11, 2008 7:43 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 10 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: