Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Апр 17, 2014 2:09 am

Отговори на тема  [ 135 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща
 Съществува ли "Принца на белия кон"... 

Колко пъти сте се влюбвали?
Анкетата свършва на Пон Май 12, 2008 12:08 pm
не съм 7%  7%  [ 4 ]
1 32%  32%  [ 18 ]
2-4 54%  54%  [ 31 ]
5-8 4%  4%  [ 2 ]
повече 4%  4%  [ 2 ]
Общо гласове : 57

Съществува ли "Принца на белия кон"... 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение Съществува ли "Принца на белия кон"...
:heart: В наши дни принца на белия кон се е превърнал в гъзара с черния мерцедес...толкова материално ли гледаме наистина на любовта?Какво според вас представлява един все пак реалистично перфектен мъж...може би сте го срещнали? :heart:

Нед Апр 27, 2008 12:08 pm Профил

Мнение Re: Съществува ли "Принца на белия кон"...
BlonDy_ написа:
:heart: В наши дни принца на белия кон се е превърнал в гъзара с черния мерцедес..

Това ме изкефи :lol: :lol: :lol:

По темата: Всяка си има различни разбирания, за това Какъв е перфектния за нея мъж. Така че едва ли може да се сложи под един знаменател образ на ЕДИН Перфектен мъж. И точно заради това, да, мисля, че съществува - перфектният за теб, не за някой друг. :wink:

Нед Апр 27, 2008 12:20 pm Профил

Мнение 
Ами в една книжка, която четох като бях малък и наивен тийнейджър и която претендираше, че е наръчник по сваляне на жени, пишеше следната стратегия:
Не помня вече за какъв тип жени ставаше въпрос - пишеше за следния намек - мъжът отива при жената и изважда от джоба си връзка ключове, подрънква ги и казва "Поршето ми е отвънка". Сещай се ...
В нечий подпис пишеше, че жените не се омъжват по сметка - първо се влюбват в милионера. Вярно е - по-точно се влюбват във възможностите му, които той обладава благодарение на състоянието си.
Не се обиждайте, знам, че има и изключения! :)

Нед Апр 27, 2008 12:26 pm Профил
Аватар

Мнение 
Изключения има винаги,но когато си обичал съвсем нормално момче и изведнъж те остави без някаква причина какво следва!Ами много ясно някой момичета си казват аз го обичах,не беше богат нямаше кола и какво от това пак ме нарани накрая!Ми то по тая логика по-добре да си хвана някакъв чичко с пари,пак ще съм нещастна с него но поне ще имам парички,ще карам или ще ме возят в готина кола,ще живея в луксозен апартамент докато той не си намери друга придобивка!!!Но поне ще съм си поживяла!
Аз имах приятел примерно от 2 години (беше човека за който съм си мечтаела да го срещна),нямаше кола,не беше мамино синче,но се обичахме много,ама много!За жалост преди месец се разделихме,защото от няколко месеца ни разделяха километри!Вярно тежко ми е,но не съм си помисляла да си хващам някакъв принц с черен мерцедес,просто не ми е присъщо!

Последна промяна svetli на Нед Апр 27, 2008 1:08 pm, променена общо 1 път

Нед Апр 27, 2008 12:58 pm Профил

Мнение 
Принца на бял кон не съществува.Според мен това е момчето,което се появява точно когато търсиш и имаш нужда от някой като него.
Още повече че селянина на катър за една е принца на бял кон за друга...Та как да вярваш?! :lol:

Нед Апр 27, 2008 12:59 pm Профил
Аватар

Мнение 
Реалността не е, не може да бъде и не би трябвало да е идилията от приказките. Не смятам, че във Вселената има мъж, с който перфектно ще си пасваме и никога, ама АБСОЛЮТНО никога няма да имаме противоречия. Значи не вярвам в "принца" :roll:

Нед Апр 27, 2008 1:22 pm Профил WWW
Аватар

Мнение Re: Съществува ли "Принца на белия кон"...
BlonDy_ написа:
:heart: В наши дни принца на белия кон се е превърнал в гъзара с черния мерцедес...толкова материално ли гледаме наистина на любовта?Какво според вас представлява един все пак реалистично перфектен мъж...може би сте го срещнали? :heart:

Кой е казал някога, че има принц на бял кон? Това е просто хипербола...

Нед Апр 27, 2008 1:23 pm Профил
Аватар

Мнение 
Моя принц дойде с бял Опел :lol:

Нед Апр 27, 2008 2:11 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
lovely1 написа:

:lol: :lol: :lol: pak,4e e do6ul nqkakuv pirinc :D

Нед Апр 27, 2008 2:37 pm Профил
Аватар

Мнение 
siseto_90 написа:
Реалността не е, не може да бъде и не би трябвало да е идилията от приказките. Не смятам, че във Вселената има мъж, с който перфектно ще си пасваме и никога, ама АБСОЛЮТНО никога няма да имаме противоречия. Значи не вярвам в "принца" :roll:

Противоречия нека има, но да се разрешават с уважение и компромиси!
Един свестен мъж с пипи в главата може да те накара да се чувстваш като принцеса! Това не го ли прави принц? :roll:

Нед Апр 27, 2008 3:07 pm Профил
Аватар

Мнение 
brilqnt4eto написа:
lovely1 написа:

:lol: :lol: :lol: pak,4e e do6ul nqkakuv pirinc :D

Да за мен няма значение с какво е дошъл.. Нали го има :oops: :inlove:

Нед Апр 27, 2008 6:54 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
Във всички теми за връзки всички дружно твърдим, че добрата връзка/добрият брак се градят на компромиси. За какъв принц говорим тогава?

Нед Апр 27, 2008 7:49 pm Профил
Аватар

Мнение 
Никъде не е казано, че принцът е безгрешен. И той е човек, и той грешки прави. 8)

Нед Апр 27, 2008 9:14 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
Е,като казах принц нямах впредвид наистина член на кралско семейство...аз например си намерих принц...не,не принц,а крал...крал на моята фантазия!Той наистина успя да завладее мислите ми и това го прави толкова "висок" за мен :roll:

Нед Апр 27, 2008 10:34 pm Профил
Аватар

Мнение 
lovely1 написа:

И сега,ако ми кажеш че и вектра! :lol: 8) :lol:
Едно време и аз си мислех че момчето с вектрата е принца на бял кон,но съм се излъгала и то много!Истинския принц за мен дойде без кола,но успя да достигне там,където никое не е имал честа да бъде (абе в сърцето ми) :lol:

Нед Апр 27, 2008 11:29 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 135 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: