5 мита за рака на гърдата
5 мита за рака на гърдата

Кое е истина и кое е измислица.

10 извинения да не му правиш свирка
10 извинения да не му правиш свирка

Хитрите отговори са женско предимство!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Окт 01, 2014 9:15 pm

Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 КРЕМОВЕ ЗА СУХА КОЖА на "БИЛКА"!!! :) 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение КРЕМОВЕ ЗА СУХА КОЖА на "БИЛКА"!!! :)
Кожата на лицето ми е сухичка, не прекалено, но понякога доста се бели и изглеждам адски грозно...мажа се с някакви кремове, ама нещо никак не помагат. :cry: Влизах в различни сайтове за кремове специални за суха кожа, но проблема е, че имам нужда от мнението и на някой друг, който ги е пробвал... Нещо ми се задържа погледа в/у кремчетата на GARNIER, видях, че има доста богат избор, но не знам до колко са ефикасни. Ще ви пратя линкчета към някои и ако случайно някой ги е пробвал може да си каже мнението или да ми препоръча нещо друго. :)
http://www.ivis-bg.com/product_info.php?products_id=1788
http://www.ivis-bg.com/product_info.php?products_id=1789
http://www.ivis-bg.com/product_info.php?products_id=1898

Сега си купих лайка, за да си правя парна баня за премахване на черни точки, а и малко да се освежи кожата...но ме е страх, че ще стане по-суха...

П.С. Салициловия спирт 1% подходящ ли е за третиране на пъпчици и само тях ли трябва да мажа? Още не съм пробвала, защото ме е страх да не направя някоя беля...

Последна промяна 3y3ka на Съб Мар 29, 2008 4:02 pm, променена общо 3 пъти

Пон Мар 24, 2008 10:52 pm Профил
Аватар

Мнение 
Да не би тази марка да не е харесвана много! :(
Ако имате негативно мнение за продуктите на GARNIER за суха кожа споделете, да не взема да се прецакам да си купя нещо, а всъщност да е пълен боклук... :cry:

Вто Мар 25, 2008 10:47 pm Профил

Мнение 
Аз ползвам крем на GARNIER за суха кожа, но само за лице. Не е същия, като тези, които ти си показала. Аз съм адски доволна, защото кожата ми е много суха и също понякога от вятъра ми се бели...ужасно е. Но кремчето си го бива. И не е скъп, мисля че 10лв струва.

Вто Мар 25, 2008 11:54 pm Профил
Аватар

Мнение 
3y3ka , гледам че си сама :D Веднага ти казвам , защото съм фенка на "Garnier". Ползвам измиващия гел , тоалетното мляко и тоника от зелената серия , за суха кожа. След солариум , за цялото тяло - големия , червен крем пак за суха кожа. Хидратира и бързо се абсорбира , а и мирише много приятно. А за лице - нощният крем за суха кожа с акациев мед - вече ми е любим.

Сря Мар 26, 2008 12:08 am Профил
Аватар

Мнение 
barbie^girl написа:
Аз ползвам крем на GARNIER за суха кожа, но само за лице. Не е същия, като тези, които ти си показала. Аз съм адски доволна, защото кожата ми е много суха и също понякога от вятъра ми се бели...ужасно е. Но кремчето си го бива. И не е скъп, мисля че 10лв струва.

Миличка, как се казва това кремче? Защото като отидя да го търся, поне да мога да го отлича от всички останали на GARNIER! :)
На мен ми трябва само за лице, кожата на тялото ми си е добре, поне засега...

Благодаря ти предварително!!! :) За жалост в българските сайтове открих само няколко кремчета, но са много малко... Затова реших да пусна темичката, за да споделите вашия опит с тази фирма, за да знам какво да търся после. :)

Сря Мар 26, 2008 12:43 am Профил
Аватар

Мнение 
VEDA написа:
3y3ka , гледам че си сама :D Веднага ти казвам , защото съм фенка на "Garnier". Ползвам измиващия гел , тоалетното мляко и тоника от зелената серия , за суха кожа. След солариум , за цялото тяло - големия , червен крем пак за суха кожа. Хидратира и бързо се абсорбира , а и мирише много приятно. А за лице - нощният крем за суха кожа с акациев мед - вече ми е любим. [b]

Ей, доста момичета го хвалят този крем за суха кожа с акациев мед, то на опаковката какво точно пише, ако кажа на аптекарката просто "Крем на GARNIER за суха кожа с акациев мед"....дали ще ме разбере! :(

Сря Мар 26, 2008 12:45 am Профил
Аватар

Мнение 
Garnier Total comfort - жълт с бяла капачка , нощен. :mirror:

Сря Мар 26, 2008 12:53 pm Профил

Мнение 
3y3ka написа:
VEDA написа:
3y3ka , гледам че си сама :D Веднага ти казвам , защото съм фенка на "Garnier". Ползвам измиващия гел , тоалетното мляко и тоника от зелената серия , за суха кожа. След солариум , за цялото тяло - големия , червен крем пак за суха кожа. Хидратира и бързо се абсорбира , а и мирише много приятно. А за лице - нощният крем за суха кожа с акациев мед - вече ми е любим. [b]

Ей, доста момичета го хвалят този крем за суха кожа с акациев мед, то на опаковката какво точно пише, ако кажа на аптекарката просто "Крем на GARNIER за суха кожа с акациев мед"....дали ще ме разбере! :(

Моя крем е същия, много съм доволна. Отдавна си търсех точно такова кремче... :)

Сря Мар 26, 2008 7:00 pm Профил
Аватар

Мнение 
VEDA написа:
Garnier Total comfort - жълт с бяла капачка , нощен. :mirror:

Благодаря за предложението май доста хора са доволни от това това кремче, трябва и аз да пробвам! :)

Но за щастие преди няколко дена си купих едно вълшебно кремче на "БИЛКА" :shock: Много съм щастлива, ама все пак го имам от най-много три дена, но резултата е очевиден! :shock: Кожата не ми се бели вече и е гладка като бебешко дупе!!! Никога преди не съм я усещала така!!! :lol: Случайно разбрах за това кремче в един друг форум, ще ви дам и линк...може да помогне и на някой друг! :) - http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka1.html Подхранващ крем за лице с Грозде Мавруд. Дори и пъпките, които има преди ми изчезнаха постепенно... :shock: Не знам може би си втълпявам, ще видя с времето дали ще има същия резултат.

Този с гроздето Мавруд е с доста силен аромат и опеределено не е за мазна кожа!!! Ефекта се вижда веднага, вече няма и следа от суха кожа, само не трябва да се прекалява с количеството! ;)
Същата фирма предлага и друга серия http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka2.html Хидратиращ крем
за лице с краставица и пъпеш
, след време ще си го взема и него. Хидратира хубаво кожата и даже може да се комбинират двете кремчета, с гроздето - нощен, а с краставицата и пъпеша - дневен! :) Страхотна комбинация!!! :shock:

Цената на едно такова кремче е около 3.50лв., 4.50лв, но кой знае...може някъде да е по-скъпо! ;) В аптеките ги има и двете кремчета! :)

Пет Мар 28, 2008 1:39 pm Профил
Аватар

Мнение 
Вчера си взех този на Bilka - подхранващ крем за лице с Грозде Мавруд и много ми харесва :) Мерси 3y3ka :) :wink:

Съб Мар 29, 2008 3:54 pm Профил
Аватар

Мнение 
sabroso написа:
Вчера си взех този на Bilka - подхранващ крем за лице с Грозде Мавруд и много ми харесва :) Мерси 3y3ka :) :wink:

Миличка за какво ми благодариш? :oops:
Ей, супер радвам се за теб, че си доволна от кремчето и аз много му се радвам, резултата определено се вижда веднага! :shock:
Само миличка внимавай с количеството! ;) Не е много леко това кремче и аромата е много силен, но поне мирише хубаво, на мен ми понася! :)
А ти с каква кожа си всъщност?

Милички препоръчвам ви на Билка за суха кожа двете кремчета - с краставица и пъпеш и другия с гроздето Мавруд!!! :)

Съб Мар 29, 2008 4:05 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ами мойта кожа е много суха и добре ми се отразява това кремче :)

Пон Мар 31, 2008 5:48 pm Профил
Аватар

Мнение 
И моята кожа е суха. Ползвам крем по древна египетска рецепта, коята е подарък от един египтянин н една позната. Има само естествен съствки, поради което мирише малко зле, но като се добави розова вода става готин. Кремът се казва " Grazzia ". Незнам къде го продават, защото аз направо от нея си го поръчвам, казвам за всеки случай, ак някоя кокетка прояви интерес, защото е наистина добър. струва 10лв. И е малка опаковка. Имах леки бръчици около устата, мимически, на 10 - тия ден след мазането вече нямам този проблем, кожата става сияйна, тена изпъква повече и им много здрав вид.
Историята на крема е много внушаваща. Прди година - две, впроснотата жена биа в Египет, там решила в един магазин за злато да си направи малък подарък за спомен. Поръчала си нещо да и направят и в деня в който отишла да го вземе го объркали с нещо много по - скъпо, тя като разбрала се върнала и го дала и си искала нейното, продавача бил много щастлив и и дал пари за да и се отблагодари, но тя не ги приела, той тогава и казал, че не може така и и дал рецептата за крема, която била някаква тяхна си и си го правели крема у дома. И сега тя се върна в България и го произвежда, майка и, сестра и имат страхотни кожи.

Чет Сеп 30, 2010 11:33 am Профил

Мнение 
здравейте момичета
скоро ставам на 25 и винаги съм била със суха кожа....
кажете ми крем който да не е мното тежък и да хидратира
ползала съм и скъпи кремове и съм била доволна
бг козметика не съм ползвала..... препоръчайте ми :)
мисля че този на Билка с мавруд ще е доста тежък зе мен :wink:
сега като навлизам в тази възряст трябва да обърна внимание на това
:idea:

Чет Фев 24, 2011 5:45 pm Профил
Аватар

Мнение 
moek777 написа:
здравейте момичета
скоро ставам на 25 и винаги съм била със суха кожа....
кажете ми крем който да не е мното тежък и да хидратира
ползала съм и скъпи кремове и съм била доволна
бг козметика не съм ползвала..... препоръчайте ми :)
мисля че този на Билка с мавруд ще е доста тежък зе мен :wink:
сега като навлизам в тази възряст трябва да обърна внимание на това
:idea:

Аз всяка зима ползвам крема на Д'олива-може да ти се стори малко тежък,но е перфектен за зимата.

Пет Фев 25, 2011 9:52 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: