Философия на красивата коса
Философия на красивата коса

Cosmo ще ти помогне да я разбереш!

Освежи лицето си още тази вечер
Освежи лицето си още тази вечер

Не годините са тези, които издават възрастта ти, а всеки изминал ден.

10 анти секси неща
10 анти секси неща

... които ги правят и мъжете и жените!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Ное 01, 2014 10:20 am

Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Ne moga da polu4a orgazym 
Автор Съобщение

Мнение Ne moga da polu4a orgazym
Започнах да правя секс преди две години. Оттогава съм сменила 4-ма партньора, като се има впредвид, че всеки един от тях е бил достатъчно добър и внимателен, както и че на мен секса с тях страшно много ми хасва/ше. НО така и не мога да достигна до оргазъм. Може да ви звучи странно, но не ми харесва оралния секс, така че начините за достигане на кулминация не са много. Понякога си мисля че съм ненормална, защото съм ужасно сексуална, а не мога да свърша! Интересно ми е дали сте били някога така, и ако да - как сте го преодолели?

Съб Мар 15, 2008 1:20 am Профил

Мнение Re: Ne moga da polu4a orgazym
dilkristall написа:
Започнах да правя секс преди две години. Оттогава съм сменила 4-ма партньора, като се има впредвид, че всеки един от тях е бил достатъчно добър и внимателен, както и че на мен секса с тях страшно много ми хасва/ше. НО така и не мога да достигна до оргазъм. Може да ви звучи странно, но не ми харесва оралния секс, така че начините за достигане на кулминация не са много. Понякога си мисля че съм ненормална, защото съм ужасно сексуална, а не мога да свърша! Интересно ми е дали сте били някога така, и ако да - как сте го преодолели?

аз все още съм така миличка :) колкото и да обичам сегашното си гадже,още не съм свършвала...и няма изгледи да стане :D

Съб Мар 15, 2008 2:08 am Профил
Аватар

Мнение 
Ох, миличка...какво да те посъветвам , като и аз съм в същото положение. От две години правя секс, но съм само с един партньор от самото начало и сега сме си заедно.. За съжаление за това време не съм получава оргазъм нито един път и това повлиява леко негативно на връзката ни, не че нещо отношенията ни не са хубави, просто той се чувства виновен, че не успя да ми достави удоволствие. Аз пък търся причината в себе си и така всеки мисли, че самия той е виновен...но така и не можем да разберем причината. В началото мислехме, че все пак ми е за първи път и с времето всичко ще се оправи, трябва да се отпусна повечко. Но и това не помогна, вече се отпускам максимално по време на секса, но няма резултат. И аз много харесвам да се любя с приятеля си, няма нищо по-хубаво усещането и да ви кажа честно с времето свикнах, не че преди ми е било проблем, че не мога да свърша...просто леко ми ставаше гадно, защото след като той свърши аз все още съм възбудена и искам още и още...а той трябва да си почине, иначе го боли. И някак си имам желанието в един момент да експлодирам, в смисъл, че все едно нещо в мен се е насъбрало...и е гадно, че не мога да усетя удоволствието до край... Не знам къде е проблема, но при всеки е строго индивидуално. Зависи от партньора, опита, от това дали се отпускаш до край, а и при някои просто си е фригидност...
Аз мога да свършвам сама, но никак не ми е приятно. Чувствам се след това гадно, затова се въздържам вече...искам си моето момче! :)
А за оралния секс, да ти призная не винаги усещам огромно удоволствие , не че не е хубаво, просто...не е кой знае какво. Но понякога когато съм повечко възбудена, е приятно и то доста. Леле сега като се замисля, какво ми има? :shock: Къде е проблема? :? Странна работа наистина и май при теб е така миличка, кофти усещане.

Не знам дали ще ти помогна, но си имам една идейка може и ти да пробваш. Чувала съм, че някои двойки ходят на сексолог...не съм много запозната, но уж давали съвети, а и нали са професионалисти и биха дали по-точно мнение и адекватни съвети. Преди време успях да навия моето момче, но стига да открием време и информация за такъв специалист... :)

Успех миличка и се надявам нещата да се оправят, знам какво ти е...и ако успееш да преодолееш това...споделяй и на нас девойките "неусещали" това удоволствие наречено оргазъм :(

Съб Мар 15, 2008 3:21 am Профил
Аватар

Мнение 
В една от статиите четох, че само пенис момичетата не достигали до оргазъм или поне това е изключително рядко и затова трябва да се прибави и ръчната работа. Мисълта ми е, по време на секс, ако не гаджето ти, то ти опитай малко с ръчичка да потаковаш к*итора си и може да достигнеш до оргазъм, но все пак по-добре ще е, ако гаджето ти го прави? Също така опитайте с по-дълга любовна игра преди акта, включете и френска любов и няма как да не стане .
Успех! :D

Съб Мар 15, 2008 3:51 am Профил
Аватар

Мнение 
Ако спрете да го приемате като проблем, непрекъснато да мислите за това и да ви е като фикс идея ще се случи ;) Всичко е в главата ;)

Трели

Този потребител не съществува в регистрите на форума.

Съб Мар 15, 2008 12:27 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ами ние с моя приятел сме от 2 години заедно и близо толкова време правим секс, това не е никак малко нито е много време...
Всичко, което съм чела като статии и форуми сме го прилагали, говоря специално темите за оргазма. С моя приятел заедно влизаме и четем, защото все пак за хубав секс трябват двама души. Но за жалост не успявам да стигна до върха, теглили сме си клипчета с най-различни пози и т.н. По време на секс това с пипането на клитора, съм го правила сама и после той...но това ме дразни, отколкото да ми доставя удоволствие. Френската е неделима част, но...просто не усещам кой знае какво голямо удоволствие. Съществената част ми е любима, аз и моето момче! :P Няма никакви притеснения по време на секс, не страдам, че не стигам до оргазъм, той е много мил и нежен с мен, разнообразяваме се... НО НИЩО НЕ СТАВА! :(

А това за фикс идеята, въобще не сме си я поставяли за цел..."хайде да правим секс, за да стигна до върха" :shock: . Моя приятел само се притеснява каква е причината, а аз никога не съм си вдълбявала, че трябва да стигна до оргазма. Никога не ми е било болка за умиране, просто знам, че с времето това може да повлияе негативно на връзката, колкото и двама човека да се обичат. Затова крайното ми решение май ще бъде да отидя на специалист, ако ни помогне - супер, ако не - с времето всичко ще си дойде на мястото, надявам се !

Наистина при повечето жени този проблем се дължи на психическа основа, но при други...просто могат да достигнат сами до върха, но при секса...не успяват. Има много фактори, които могат да повлияят. Но както и преди мен казаха, не трябва да си го поставяме като фикс идейка, а максимално да се отпуснеме и да се наслаждаваме... При мен май няма вероятност да съм фригидна...ама кой знае...
:cry:

Съб Мар 15, 2008 12:54 pm Профил
Аватар

Мнение 
Що се отнася до фригидността, това вече е нещо съвсем различно. При фригидност липсва каквато и да е възбуда... Не става въпрос само за оргазъм, а за цялостна апатия... липса на възбуда, липса на желание за секс, липса на удоволствие (защото не само оргазмът е удоволствие, а целият акт)

И между другото познавам хора, които казват, че няма ли оргазъм то какъв секс са правили тогава. Мисля, че те точно губят цялото удоволствие от секса, защото се цели само да се достигне до оргазъм и само за това се мисли.

Трели

Този потребител не съществува в регистрите на форума.

Съб Мар 15, 2008 1:48 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз получих първият си оргазъм едва след като родих!И мои приятелки са ми споделяли че и при тях е така.

Съб Мар 15, 2008 2:08 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз никога не съм стигала до нормален оргазъм, но това не ме притеснява. Зная, че не съм фригидна, защото си имам перфектен клиторен оргазъм :lol: В началото, когато започнах да правя секс малко се притесних, защото знаех, че ТРЯБВА да го получа. Е, какво да се прави... Винаги правя секс със партньора си с голямо желание, защото въпреки, че нямам нормален оргазъм се чувствам перфектно. Съвета ми е не го мисли, има и други начини да почувстваш нещата!

Вто Мар 18, 2008 3:57 pm Профил
Аватар

Мнение 
Dreaming написа:
Аз никога не съм стигала до нормален оргазъм, но това не ме притеснява. Зная, че не съм фригидна, защото си имам перфектен клиторен оргазъм :lol: В началото, когато започнах да правя секс малко се притесних, защото знаех, че ТРЯБВА да го получа. Е, какво да се прави... Винаги правя секс със партньора си с голямо желание, защото въпреки, че нямам нормален оргазъм се чувствам перфектно. Съвета ми е не го мисли, има и други начини да почувстваш нещата!

И при мен е така! :) Все пак много си обичам момчето и не ми е болка, че не мога да стигам до оргазъм! Важното е, че се обичаме и правим страстна любов... :P

Вто Мар 18, 2008 6:03 pm Профил
Аватар

Мнение 
ха...мислих си че съм единствената с тоя проблем...ама май не съм...
чела съм доста статии по тоя въпрос...при повечето жени се наблюдава тоя проблем...макар и да не вярвах че е така...мъжа ми е втория партньор с който правя секс...преди си мислех че първия нещо ме е повредил :lol: :lol: :lol: много се притеснявах в началото когато започнахме да правим секс с мъжлето ми...той винаги ми казваше че при повечето жени е така...че не е само при мен...и правеше всичко възможно да стигна до края...
интересното ми беше че при орален секс винаги стигам до края...а при нормален..не става братче и не става...
заедно сме почти 5 години и сме си се нагодили ако мога така да го кажа един към друг...след любовната игра ме докарва до орален оргазъм след което правим бурен секс...понякога си правим френска любов едновременно...на 69...много е възбуждащо...в течение на времето открих и друг начин да получавам оргазъм...но всичко е до момента преди да започнем със същността...и въпреки всичко...не винаги се получава...от 10 пъти поне 3 няма да стане...но пак е нещо...
трябва да се пробва без ограничение...
уффф...толкова е индивидуално наистина...трябва да наметите най силните ти точки и да ги стимулирате...така си мисля...но всичко преди да сте започнали същността...

Живота е толкова вълнуващ и прекрасен,колкото сам си избереш...

Вто Мар 18, 2008 7:50 pm Профил
Аватар

Мнение 
ето някои статии които съм намерила и запазила...може да помогнат на някой...

Оргазмът - при него един, при нея десет!
Върховният пик в секса, който ви изпраща в небесата! Добрата новина е, че има поне десет вида оргазъм при жената. Разбира се, всички сме чували за клиторен и вагинален оргазъм, но това съвсем не е всичко. Има толкова видове оргазъм, колко и жени. Но има поне десет вида оргазъм, които жената може да изпита с правилния партньор и правилната практика.
Така че се пригответе за истински вулкан от оргазми!
[color=darkred]1. Клиторен оргазъм

Не само, че е най-често срещаният, но е и най-разтърсващият. Причина за това е, че клиторът има над 8000 нервни окончания, които двукратно надвишават броя в пениса на мъжа. Изглежда, че това е най-лесният начин за жената да изпита оргазъм и силно сексуално удоволствие.
Как да го изпитате – започнете като накарате партньора си леко да натисне с прасти пубиса ви– областта, където започва окосмяването. После с въртеливо движение на ръката да започне да гали клитора ви. Когато се разгорещите, седнете в скута му и след като той проникне във вас, започнете с плавни движения напред-назад, так че да стимулирате клитора си, докосвайки се в неговия пубис. Щом усетите, че върховната точка е близо, го накарайте да започнете с въртеливи движения, вместо напред-назад. Това ще ви накара изпитате истински страхотен оргазъм.
Какво го прави толкова страхотен? – Започвайки с галене на клитора, жената с отпуска и предразполага. Освен това гледката, която тази техника разкрива е много възбуждаща за него.
2. Оргазъм на G-точката.Разположена на около 5 сантиметра от отвора на влагалището, и с размер, колкото лешник, G-точката прилича на вагинален клитор. Когато е стимулирана, тя дава силен и дълбок оргазъм на жената, в някои случаи може дори да се произведе еякулационна течност.
Как да го изпитате? Много жени не изпитват оргазма на G-точката, защото пенисът се плъзга точно покрай нея, без да я засегне. Номерът е в правилния ъгъл на позата. Опитайте позата “лъжички”, при която той прониква зад вас, а двамата сте в легнало положение. Преметнете крака върху неговия – така ще може да проникне дълбоко и да стимулира предната страна на влагалището. Можете да си помогнете, като извиете бедрата към тялото си, за да осигурите достатъчно натиск към предната стена.
Какво го прави толкова страхотен? Неговите ръце са свободни, за да стимулират допълнително тялото ви, освен това и вашите ръце са свободни, за да му дадат допълнително напътствия. Тази поза е идеална за дълъг и сладострастен секс, и фактът, че сте толкова близо допълнително увеличава интимността. Начинът, по който негово тяло обгръща вашето, напомня топло сгушена какавида. Когато сте свързани емоционално, е по-лесно да сте свързани и физически.
3. Вагинален оргазъм.За разлика от клиторния оргазъм, вагиналният е възможен благодарение на нервната система на таза. При този вид оргазъм вагината е по-отпусната и матката се притиска към нея, създавайки усещането за по-дълбок и чувствен оргазъм
Как да го изпитате? Поставете под себе си възглавница, после качете краката си на врата му. Тази поза позволява максимално проникване. Идеално, пенисът му ще докосва матката ви с всяко движение, което ще ви прати на седмото небе.
Какво го прави толкова страхотен? Партньорът ви има възможност да проникне максимално, да не говорим пък за контакта очи в очи.
4. Оргазъм на U-точката
Тази област се намира там, от където урината напуска тялото – точно под клитора и над вагиналното отверстие. Обградена от три чувствителни места – клитора, жлезите на клитора и входа на влагалището, тази област е доста гореща.
Как да го изпитате? По време на орален секс го накарайте да натисне силно и постянно областта на уретрата, използвайки горната си устна. Или можете да пробвате като го “обяздите” наклонени към него, с максимално разтворени крака, така че колкото се може от областта на влагалището да е в контакт с пениса му.
Можете да изпитате оргазма на U-точката седнали, прави или коленичещи, ако неговите тласъци са кратки и силни, а вие обвиете краката си плътно в него.
Какво го прави толкова страхотен? Вие сте отгоре, значи сами можете да определите от какво точно се нуждаете
5.Анален оргазъм
Анусът е второто място в организма по брой нервни окончания и е свързан с главния тазов мускул, така че когато контрактира по време на оргазъм може да се усети във вагината и уретрата.
Как да го изпитате?
Нека да ви погали нежно с пръсти, леко увеличавайки натиска. Може да оближе областта с език, а може да сложи и презерватив на езика си. Ако пробвате това за първи път, ще разберете колко много сте изпуснали. Ако партньорът ви не е много настроен за такава любовна игра, пъхнете лубрикант точно преди секса, за по-дълбок и силен оргазъм.
Какво го прави толкова страхотен?
Аналният оргазъм може да бъде много чувствен, а пък ако го съчетаете с клиторен ще изпитате нещо наистина много, много силно.
[color=darkred]6. Продължителен и силен оргазъм[/color]
Това е дълбок, интензивен клиторен оргазъм, който може да продължи неопределено време. Това е оргазъм, при който вие сте на ръба на кулминационна точка много дълго време, без да я достигате.
Как да го изпитате? Трябва да сте много отпуснати, да започнете с дълбоко дишане с корема. Партньорът ви може да започне с лека орална любов или да играе нежно с клитора ви. Но не си позволявайте да достигнете до пиковата точка. Когат опочувствате, че кулминационната точка наближи, сменете позата.
Какво го прави толкова страхотен? Можете да контролирате напълно колко дълъг и силен да бъде оргазма ви.
7.Психически оргазъм
Някои жени могат да изпитат оргазъм без да има въобще физически контакт. Той е описан за първи път през 1992 година и е доказано, че психическият оргазъм по нищо не се отличава от този, който е предизвикан от физическо докосване.
Как да го изпитате? Някои жени обичат да четат секс-литература, други разчитат основно на богатото си въображение. Пробвайте като си спомните за последното ви сексуално преживяване с възможно най-много детайли. Или пък използвайте изображението си – Орландо Блум или Брад Пит са идеални за целта.
Не се нуждаете от мъж, и ако можете да го изпитате, това е най-мързеливият оргазъм.
8.Смесен оргазъм
Той се получава, когато се стимулират две области едновременно, увеличавайки интензивността на оргазма. Например вагината и клиторът се контролират от две различни нервни системи, така че когато изпитвате смесен оргазъм усещанията са двойни.
Как да го изпитате?
Накарайте го да стимулира G- точката и клитора ви едновременно, като провре три пръста във вагината ви и с палеца си играе с клитора ви с меко и въртеливо движение.
Два оргазма едновременно? Какво да не му харесате!
9.Оргазъм чрез стимулиране на гърдите
Вярвате или не, можете да изпитате оргазъм само при стимулиране на зърната на гърдите ви. Много жени съобщават, че има директна връзка между гърдите и клитора си.
Как да го изпитате?
Това е индивидуално за всяка жена. Някои жени обичат партньорът им да бъде много нежен с тях, други обичат по-грубите ласки – хапане със зъби например. Смученето на гърдите и облизването им също може да ви доведе до оргазъм.
Ако не сте сигурни кое точно е подходящо за вас, накарайте партньора ви да експериментира.
Добре е партньорът ви отделя повече време на гърдите ви, не само да ги пощипне и да премине към основната част. Така ще преживеете нещо силно и непознато.
10.Оргазъм в различни зони
Този оргазъм е много индивидуален. Някои жени могат да го изпитат само чрез ресане на косата, галене по врата и облизване и смукане на пръстите.
Как да го изпитате? Първо трябва добре да проучите тялото си, за да разберете кои са горещите ви точки. Партньорът ви ще помогне най-добре.
Ако можете да стигнете до оргазъм без да си сваляте дрехите, едва ли ще има кой да се оплаква!
[/color]

Десет трика за превъзходна орална любов
Представата за рая на всеки мъж е жена, която ближе неговия пенис. Да гледа как тя облизва сметаната/меда/киселото мляко от пениса му, го праща в сексуално блаженство. Намажете я, изсипете я и я оближете – храната е толкова разностранна сексуална играчка, че възможностите й са безкрайни. Бита сметана? Вече сме пробвали. Тогава опитайте с малинов сироп, манго, горски плодове и шоколадов сос – може и всичко наведнъж, стига да ви хареса! Повечето храни (с изключение на пикантните) са безопасни за външната част на гениталиите, но бъдете внимателни с мазните храни, ако използвате презервативи, тъй като от олиото може да се изхлузят.
Направете го авантюристично
Типичната мечта на един тийнейджър е да му правят орален секс, докато кара кабриолет с бясна скорост по магистралата (колата: червена, момичето:блондинка). Но когато си по-млад не мислиш много-много за неща от сорта „Ако той получава оргазъм, значи не внимава къде кара” или „Това би било забавно но също може да ни убие”. Следователно една по-лека (но не по-малко привлекателна) версия е да се протегнете до неговата седалка, да го разкопчаете и да му направите фелацио, което да му поддържа вниманието, но и да не го доведе до оргазъм. Променете скоростта, когато пристигате. Други места, където можете да му се нахвърлите, които да са малко по-малко предизвикателни, са: в банята по време на парти, на терасата (горната половина от тялото му да се вижда, а вие не) и изправен срещу входната врата вътре в апартамента ви (точно когато той тръгва за работа).
Този тип орален секс често се използва в порно филмите, защото му позволява да вижда точно какво става. Най-добре се получава като сте на колене и в зависимост от това колко сте високи и двамата, може да се наложи той да стъпи на нещо (трябва да имате директен достъп до тестисите му). Започнете като повдигнете пениса, за да се открият тестисите му, тогава открийте линията минаваща между тях (представлява малка ивица, която е често с по-тъмен цвят). Вижте откъде започва под тестисите и точно от там тръгва дългото близане – продължително и много бавно, до върха на пениса. Повтаряйте отново цялата дължина, докато не станат поне 10 пъти, след което преминете към някоя от другите техники.

[color=darkred]Извървете „целия” път

Започнете оралния секс като покриете зъбите си с устните и поемете колкото се може по-голяма част от пениса с едно прекрасно движение. Не казвам, че трябва да правите „дълбоко гърло”. Просто нека той вида как пенисът му изчезва бързо. Повечето жени започват с близане на главичката и чак след това го поемат малко по малко навътре. Той няма да очаква цялостно поглъщане веднага (което обяснява защо тази техника върши добра работа).
„Нагоре-надолу” за послушни момичета
Дръжте с едната ръка основата на пениса, нека се образува слюнка в устата ви (езикът ви трябва да го държи хлъзгав). Обхванете пениса и с другата ръка, и започнете да я плъзгате нагоре и надолу по него, като го затваряте, когато достигнете главичката. Първо работете само с ръката, а след това добавете и устата като нейно допълнение. Създайте лек вакуум (но не смучете), след което продължавайте да се движите нагоре-надолу с ръката следваща устата. Ако не сте координиран човек, дръжте ръката си неподвижна в основата на пениса, и просто движете устата си нагоре и надолу.
Добавете сексапил
Направете всяка една орална техника по-възбуждаща, като прибавите номера „завърти и усучи”. Комбинацията от стегнати пръсти и мек език е фантастична и лесна за изпълнение: като използвате ръката за мастурбирането, я завъртайте леко, когато достига върха на пениса. В същото време усуквайте езика си около ръба на главичката. Това е просто, но изключително ефективно движение. Опитайте още нещо: с малко по-стегнат език правете леки трепвания върху френулума.
Звезда от любимия му порно филм
Дали ви харесва или не, една от причините мъжете да обичат порнографията е, че тя е толкова преувеличена. Прибавете еротичен нюанс към вашия репертоар като го целувате докато сте прави, след което паднете на колене, по-скоро драматично. Използвайте едната си ръка, за да вкарате пениса в устата си, след което – без да спирате да го гледате в очите, - се протегнете с двете си ръце и ощипете зърната на гърдите му. Този вид поза („Мамо, виж, мога и без ръце!”) е много по-лесна, отколкото изглежда и ще ви донесе допълнително точки в оралния секс. Ако искате да продължите, вижте следващия номер.
Придържайте го
Докато той се разсъблича, легнете на леглото с главата си там, където по принцип са ви краката. Докато приятелят ви се приближава към леглото се изтеглете напред, така че главата ви да стърчи навън; хванете задните му бузи и поемете пениса му в устата си. Главата ви трябва да е извън леглото докато му правите фелацио. Обикновено той сам ще контролира скоростта, но можете да използвате ръцете си, за да го забързвате или забавяте. Това не само изглежда секси, но и разтваря широко гърлото ви, така че да можете да поемете по-голяма част от пениса без да се задавяте.
Игра с топки
Най-големия комплимент, който можете да му направите е като създавате впечатлението, че искате да сте постоянно там, в долната част. И един от най-добрите начини да го демонстрирате е като я изследвате цялата. Поемете един от двата тестиса в устата си, всмучете внимателно и усучете езика си около него (забележка: ако не искате да гълтате, когато той еякулира, минаването към тестисите и стимулирането на пениса с ръка е добра алтернатива). Също така ближете неговия перинеум (между тестисите и ануса), и докато сте там….
Му направете „Анализ”Аналното стимулиране, което включва близане или слагане на пръст в аналния отвор, е добро и за двата пола, защото областта е изключително чувствителна и богата на нервни окончания. Ако се притеснявате за микроби или ако ви е гнус, си сложете „бариера” между вас и мястото като например презерватив. Много мъже харесват това, но повечето са твърде срамежливи, за да ви го кажат. Така че, дори и да се преструвате, че сте по тази част (макар и да не ви е любимата), всичко ще мине добре. Ако пък ви харесва… е… той трябва да ви позволи, нали?
[/color]

Вто Мар 18, 2008 7:54 pm Профил

Мнение :)
Честно, идея си нямаш колко много статии съм чела, но на толкова подробна и полезна информация не съм попадала :) много ти благодаря!

Сря Мар 19, 2008 12:40 am Профил

Мнение 
super informacia!
oba4e mai imam malak problem po otnoshenie na analnia sex... po princip ne sam mu fen i v na4aloto (sled kato opitah) go praktikuvax 4esto zaradi jelanieto na togavashnoto mi gadje,no ot niakolko meseca se ``hvashtam``,4e kogato mislq za sex mi idva nastroenieto da pozvolia na priqtelqmi da si go vkrava kadeto poiska vklu4itelno i otzad...,no kogato go pravim,neshto me vazpira da sam tvardo `` protiv `` po otnoshenie na vlizaneto prez zadniq mi dvor.....spored vas dali e vaz osnova na straxa ot bolkata ili pak neshto v tozi duh i niakoi znae li na4in za po-barzo otpuskane na analnite muskoli, a sledovatelno i po-bezbolezneno pronikvane? :oops: :?:

Сря Мар 19, 2008 4:57 pm Профил
Аватар

Мнение Re: :)
dilkristall написа:
Честно, идея си нямаш колко много статии съм чела, но на толкова подробна и полезна информация не съм попадала :) много ти благодаря!

радвам се че съм била полезна... :) надявам се наистина да свърши работа статийката... :)

sexyy написа:
niakoi znae li na4in za po-barzo otpuskane na analnite muskoli, a sledovatelno i po-bezbolezneno pronikvane?

аз мисля че сама трябва да се отпуснеш още преди да е проникнал...за целта пробвайте в момента в който ще прониква да го прави бавно...когато усетиш че се стягаш и започва да се усеща болка му казваш да спре за момент и да не прави каквито и да било движения...нито навън нито навътре...ще усетиш как започваш сама да се отпускаш така...след това пак пробвайте...въпроса е да проникне...после няма да си толкова стегната...поне при мен така беше...

виж и тук в темата...може да ти е полезна...
http://www.cosmopolitan.bg/forum/viewtopic.php?t=84

Чет Мар 20, 2008 7:48 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: