15 признака, че шефът те сваля
15 признака, че шефът те сваля

Ако не си сигурна какво точно се случва, чети нататък!

Любовен седмичен хороскоп
Любовен седмичен хороскоп

Виж какво са ти приготвили звездите!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Окт 21, 2014 1:44 am

Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Кръвотечение по време на овулация 
Автор Съобщение

Мнение Кръвотечение по време на овулация
Здравейте.Аз съм Маринела от Добрич и вече повече от година имам кървене по време на овулация.Ходила съм при много лекари,но и до ден днешен аз продължавам да кървя.В началото искаха да ми направят празен кюртаж,но отказах,защото съм едва на 21 и все още нямям дете.Смених гинеколога и започнах лечение с хапчета,като стрикно спазвах това което ми казваха лекарите.Пила съм доксициклин,метергин,линдинет,оргаметрил,рутаскорбин,вит.К,вит.С,регулон,Дуфастон,дицинон,Ципрофлоксацин,дотур,вит.А,клостилбегит,утрогестан.Докато ги пиех всичко беше наред,но като ги спра отново започвах да кървя.Миналата година по това време реших да отида на преглед при Д-р Максим Яков във Варна.За него се казва че е много добър и с най-добрата апаратура в североизточна България.Той ми каза да спра да пия няколко месеца каквито и да е медикаменти и тогава да отида на преглед.Върнахме се в Добрич и след известно време получих много силен кръвоизлив.Отслабнах с 10 кг. и нямах сили да стана от леглото.Принудих се и отидох на преглед при Д-р Железов от Добрич.Започнах отново да пия хапчета и така до края на лятото.В края на август ми закъсня с 10 дена и отидох на преглед.Реших че всичко е минало и дори че съм бременна.Той ми каза че все още нищо не може да се види и само можехме да предполагаме.Изписа ми фолиева к-на и след 10-15 дена трябваше да отида пак.На 8 ден прокървях.Като ми спря започнах да пия клостилбегит,но без ефект.Зарекох се да не пия повече нищо,но от ноември ми кърви по 2 пъти в месеца.В момента от 10 дена кървя,чакам да ми спре и мисля отново да отида на преглед при Максим Яков.Вие какво ще ме посъветвате?Моля Ви препоръчайте ми някой наистина добър гинеколог.Няма значение в коя част на България се намира.Просто искам да се оправя.А и вече с мъжа ми мислим за дете.Благодаря Ви предварително!

Чет Фев 21, 2008 2:54 pm Профил
Аватар

Местоположение: моят свят е далече от хората, някъде в неизвестно измерение
Мнение 
Маринелка, ще те разочаровам малко, обаче не се заблуждавай от заглавието на раздела, тук няма лекари.
Някъде из раздела има тема за гинеколози във Варна и София, потърси ги, има различни мнения в тях.
За Варна /понеже и аз все чета отзиви и все при една и съща ходя, дето не я хвалят особено/ -> много хвалят Цветкова, но според мен тя има прекалено много пациентки, а това ми се струва минус. За Яков съм чела добри отзиви, за Уалид също, както и за Давидков. Но не съм ходила при никой от тях /само с четенето си оставам :? /. От много четене на такива теми стигнах до извода, че няма да намериш лекар само с полжителни или само с отрицателни отзиви... задължително ще има и от едните и от другите, така че избирай някой и не се чуди много много.
Влез и потърси във форумите на бг-мама, там има много информация по въпроса.
Кървене /като менструация/ ли е това, което получаваш или по-скоро зацапване? Аз преди няколко месеца получих такова зацапване по време на овулацията и гинеколожката ми каза, че било нормално и щяла да ми предпише някакви витамини /май А и Е бяха/, ама тогава друго ме тревожеше и така и ги забравих тези витамини.
Ако витамините, които си пила са ти помагали, пробвала ли си просто да приемаш повече храна, богата на тях?

Чет Фев 21, 2008 4:22 pm Профил
Аватар

Мнение 
Kеди, тя не е пила витамини, а хормони и антибиотици като гледам, а това не се изписва за едното нищо :? Затова предлагам наистина да влезе в БГ-мама и да прочете там има теми за гинеколог във всеки един град почти

Чет Фев 21, 2008 11:30 pm Профил
Аватар

Местоположение: моят свят е далече от хората, някъде в неизвестно измерение
Мнение 
laurita_ освен другите неща е споменала и витамини и тъй като предположих, че това са лекарства предписвани от различни лекари, и съвсем не се сетих, че може да е пила витамините в комбинация с други лекарства :oops: за това попитах :)

Чет Фев 21, 2008 11:42 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: