Философия на красивата коса
Философия на красивата коса

Cosmo ще ти помогне да я разбереш!

Освежи лицето си още тази вечер
Освежи лицето си още тази вечер

Не годините са тези, които издават възрастта ти, а всеки изминал ден.

10 анти секси неща
10 анти секси неща

... които ги правят и мъжете и жените!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Окт 31, 2014 5:01 pm

Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Бельото-необходимост при любовна игра или не? 
Автор Съобщение

Мнение Бельото-необходимост при любовна игра или не?
Какво въздействие има върху вас бельото?Необходимост ли е или излишен аксесоар?Какъв цвят ви възбужда най-много?

Пон Фев 18, 2008 6:10 pm Профил
Аватар

Мнение 
ами да необходимост е черното дантелено белио превлича мъжете и ги кара да се впуснат в любовна игра

Пон Фев 18, 2008 6:14 pm Профил
Аватар

Мнение 
Според мен може и с него може и без зависи от желанието на пъртнырите! Иначе според мен не е лоша идеята за някакво секси белыо което после да се свали да си продължи със ласките и после........същинската част :P А за цвета не е лошо черно или червено

Изображение

Пон Фев 18, 2008 6:16 pm Профил
Аватар

Мнение 
Според мен то играе много голяма роля.Все пак е много възбуждащо.....Подкрепям мнението по-нагоре за черното бельо... :twisted:

Пон Фев 18, 2008 6:47 pm Профил

Мнение 
аз съм да флудиме яко :roll:

Пон Фев 18, 2008 7:02 pm Профил
Аватар

Мнение 
4ernoto e klasika v janra.. moq haresva tigrovo,drug e vaprosa 4e az si padam po rozovo. s belio ili bez.. vajnoto e da ima lubov :)

Вто Фев 19, 2008 12:12 am Профил

Мнение 
съвсем скоро видях какво може да направи бельото с един мъж... пък и за мен лично едно тяло е много по-красиво с ефирно, дантелено бельо,отколкото голо... и въпреки че мъжете им дай жените голи да им падат в ръцете, съм се уверила,че им става хубаво, когато видят,че си се постарала заради тях с нещо грабващо окото ;)
черничкото е номер 1 :D

Вто Фев 19, 2008 12:15 pm Профил

Мнение 
Аз съм за черното бельо! Но си мисля, че повечето мъже обичат разнообразието в бельото на половинките си - тогава им е интересно.

Вто Фев 19, 2008 6:14 pm Профил
Аватар

Мнение 
черно и много дантелено

Вто Фев 19, 2008 6:16 pm Профил ICQ YIM WWW
Аватар

Мнение 
о определено смятам, че бельото въздейства :) Но чак необходимост на смятам, че е . Аз също съм привържаник на черното бельо и кафявото, когато имам хубав тен стои божествено(и без прашки мразя ги) :) и силно желание за грях :arrow: неочаквано добра комбинация :P

Вто Фев 19, 2008 6:42 pm Профил
Аватар

Мнение 
И аз определено смятам, че бельото си изиграва своята роля в любовната игра :P Но има и едни партньори, които много, много не обръщат внимание с какво е облечно момичето :evil: , някакви вечно бързащи за същинската част(не съм попадала, но мои приятелки-да :x ). Аз лично харесвам дантеленото бельо, цвета по принцип няма кой знае какво значение, ама то всеки си е с различен вкус, така че няма според мене определен вид "готино бельо за любовна игра" :)

Вто Фев 19, 2008 9:41 pm Профил

Мнение 
az sy6to podkrepqm 4ernoto belio :roll: osobeno ako e danteleno e napravo bomba sys zakysnitel ama bez fitila :shock: vsqka jena se 4uvstva po sexy v gotino belio a tova se zavelqzva ot myjete i gi vyzbujda o6te pove4e taka 4e BELIOTO E ZADYJITELEN AKSESOAR :drool:

Сря Фев 20, 2008 11:02 am Профил
Аватар

Мнение 
Ами според мен има,но май само според менПонеже единственото важно нещо на милото ми е не да види с какво бельо имам,а как да го свали!Понякога след като сме правили секс го питам с какво бельо бях днес той стои и се чуди! :lol: :lol: :lol: Абе какво да ви говоря!
Иначе за мен червеното си е цвета,който възбужда най-много!

Сря Фев 20, 2008 10:52 pm Профил
Аватар

Мнение 
според мен бельото е по-съществен аксесоар за жените. Знаете, всичко е реклама. Аз обожавам сутиени и корсети, да не говорим за прашки :) . Присъединявам се към повечето от вас, за които черното е класика - няма спор!
Моят човек обаче не обръща голямо внимание на бельото, колкото и да се опитвам да го спечеля за каузата :) .

Чет Фев 21, 2008 6:51 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
Според мен бельото играе много важна роля. То подчертава женските извивки и разгорещава доста повече атмосферата. Не мисля, че е кой знае каква пречка при една любовна игра. Напротив, мъничко удъжава момента на възбуда. Аз съм маниачка на тема бельо, просто всеки човек си има слабости и тази и мойта. Не обичам бяло бельо, а по принцим не нося бели дрехи. Обичам загадъния черен цвят и пламенния червен. Нотова не означава, че не купувам и други цветове....просто обищам наситените цветове, а не бледите. :P

Пет Фев 29, 2008 11:49 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: