Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Ное 25, 2014 4:23 am

Отговори на тема  [ 258 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Следваща
 Фобии 
Автор Съобщение

Мнение Фобии
Имате ли фобия?И каква е тя?
Аз изпитвам същински ужас от насекоми-а пък хлебарките просто... :shock: Като видя и след това съм цялата облята в пот,треперя и постоянно си ги представям,даже са ми ляли коршум :cry: Ужас..ами май други фобии нямам.А понякога си въобразявам,че всички ми се смеят,по принцип си имам проблеми с комплексите,ама то това май не е фобия.
А вие?

Пет Май 26, 2006 10:31 pm Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
нямам ярко изявени фобии,но като малка много се страхувах от.....пух :shock: (такъв който слагат в плюшените играчи).имах едно плюшено зайче,което се скъса и целия пух,с който беше напълнено излезе и се рзхвърча навсякъде.ако щете вярвайте,изпаднах в истерия :shock:

Пет Май 26, 2006 10:38 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
паяци,направо като ги видя се разтрепервам цялата и изпадам в истерия и съм способна да припадна,един път така се разплаках че направо ....ужасссс :shock:

Пет Май 26, 2006 10:40 pm Профил WWW

Мнение 
Аз изглеждам ужасно като видя хлебарка,даже майка ми си мисли,че преигравам,но почвам да рева,защото ме е страх.Не разбирам защо,но не ме е страх от паяци.Ама изобщо :shock: Веднъж една приятелка супер много ме дразнеше и и викам "Ще взема онзи паяк от стената и ще го видиш по от близо" и тя не повярва и пак продължи с подигравките.Е,познайте какво направих :lol: Взех го и и го показах,тя се разпищя и после ми се сърди цял ден.Сега като се замисля гадничко съм постъпила,но тя си го заслужи-онзи ден прекали с подигравките,пък аз все и казвах,че ще го направя,та го направих.поне от тогава не ме е дразнила :lol:
Като малка ме беше страх от сенките,но от тъмното за разлика от другите деца не съм изпитвала страх.От 3 годишна си спя сама в стая и съм си ставала през нощта да търся разни работи.На последък си мисля,че някой ме дебне в тъмното :shock: А след като съм гледала трилър съм просто.. :shock: :shock:

Пет Май 26, 2006 10:45 pm Профил ICQ WWW

Мнение 
Ох аз имам хиляди фобии...казвали са ми,че се държа като принцеска...Страх ме е от насекоми/даже от пеперуди и калинки/,разни лигави неща като червеи и охлюви,от змии,от тъмно/като съм на тъмно виждам разни сенки,които се прокрадват и исперквам/,имам клаустрофобия/почвам да се потя,да треперя и да изпадам в истерия като съм някъде в килерче,маршрутка :lol: или ако се оплета в чаршафа си.../,страх ме е много и от коне...от високо/разтрепервам се цялата и ми става много гадно/...друго...от кукли също понякога...имам чувството,че ме гледат и ме следят с поглед,от клоуни/поради един злополучен инцидент в един цирк/ и за друго не се сещам.Знам,че сигурно изглеждам луда ,но всички тези неща ме побъркват!

Пет Май 26, 2006 10:46 pm Профил

Мнение 
Забравих една...от спринцофки...припадала съм няколко пъти,когато са искали да ме бодат

Последна промяна dudenceto на Пет Май 26, 2006 10:47 pm, променена общо 1 път

Пет Май 26, 2006 10:46 pm Профил
Аватар

Мнение 
имам фобия от високо...просто погледна ли отвосоко надолу и имам чувството че всичко под мен пропада.Имам фобия и от вода е само когато съм в басейн или море...ужасни спомени ме връхлитат и губя контрол.Имам фобия от оси,пчели,миризливки...и от змии

Пет Май 26, 2006 10:47 pm Профил WWW

Мнение 
Оо,и аз имам от миризливки :shock: пък за жътварките-нямам думииииии :shock: :shock: :shock: Също така високото ми е проблем..все си мисля,че ще падна.. :shock:

Пет Май 26, 2006 10:51 pm Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
elion написа:
Оо,и аз имам от миризливки :shock: пък за жътварките-нямам думииииии :shock: :shock: :shock: Също така високото ми е проблем..все си мисля,че ще падна.. :shock:

ее при мене е направо страшно,аз излезна ли на тераса особено ако е след 5 етаж и започвам да треперя,държа се за парапета и не мога да погледна надолу,изведнъж ми причернява и виждам пред очите си как пода под мен пропада и аз падам надолу...ужасно е повярвай ми...

Пет Май 26, 2006 11:17 pm Профил WWW

Мнение 
има огромна разлика между фобия и страх...
аз имам фобия от пеперуди. изпадам в ужас. случвало се е и да треперя цялата и да изпадам в истерия(в други случаи това е просто абсурдно да ми се случи). не само че ме е страх от тях а и изпитвам погнуса от гадните им мъхести тела и крила. мога направо да повърна... ако се допре до кожата ми ... ох направо ми става гадно като си го представя. най интересното е че от гъсеници нямам. фобията е само от пеперуди.

Пет Май 26, 2006 11:38 pm Профил ICQ YIM WWW

Мнение 

извинявам се... пак ми се е постнало 2 пъти мнението, а само 1 път натиснах "бутона" :oops: :oops: :oops:

Пет Май 26, 2006 11:39 pm Профил ICQ YIM WWW

Мнение 
насекоми-месести паяци и скакалци,хлебарки...а също така и ...стълби! :shock: като слизам все си мисля че ще падна по тях :?

Аз си имам сивото на мъглата и дъжда,
аз съм собственик на лошото време."

Съб Май 27, 2006 12:19 am Профил
Аватар

Мнение 
Имам тотална фобия от морски животни(без бозайниците-делфини,китове..) Но най вече,от медузи и октоподи....това ме побърква,умирала съм от жега на морето,изгорявала съм,но не съм стъпвала във водата когато има медузи или морето е по бурно!Такива пихтиести..ме докарват до..и пиявици също,само кошмари имам с тях! От друго...насекоми,то е ясно,повечето имат,но пък змий много обичам!

Съб Май 27, 2006 12:54 pm Профил

Мнение 
az imam klaustrofobiq,nuktofobiq .....abe stiga tolkova :lol:

Съб Май 27, 2006 1:09 pm Профил
Аватар

Мнение 
elion написа:
Аз изглеждам ужасно като видя хлебарка,даже майка ми си мисли,че преигравам,но почвам да рева,защото ме е страх.Не разбирам защо,но не ме е страх от паяци.Ама изобщо :shock: Веднъж една приятелка супер много ме дразнеше и и викам "Ще взема онзи паяк от стената и ще го видиш по от близо" и тя не повярва и пак продължи с подигравките.Е,познайте какво направих :lol: Взех го и и го показах,тя се разпищя и после ми се сърди цял ден.Сега като се замисля гадничко съм постъпила,но тя си го заслужи-онзи ден прекали с подигравките,пък аз все и казвах,че ще го направя,та го направих.поне от тогава не ме е дразнила :lol:
Като малка ме беше страх от сенките,но от тъмното за разлика от другите деца не съм изпитвала страх.От 3 годишна си спя сама в стая и съм си ставала през нощта да търся разни работи.На последък си мисля,че някой ме дебне в тъмното :shock: А след като съм гледала трилър съм просто.. :shock: :shock:

Имам панически страх от всякакви насекоми!!!
Преди 5 години,когато все още живеех в Либия
не мога да ви опиша какво ми се случи...Припаднах от една
летяща хлебарка!!Както си спях и нещо ми тупна в/у ръката
аз се събудих и тупнах на пода....събудих се от миризма на амоняк
в болницата където мама работеше....От тогава изпадам направо в истерия от хлебарки независимо колко са големи!!!!А тук където живея в момента е пълно с всякакви жужащи и летящи
гадини!!Направо се побърквааааааааааааааааам!!А какви дявоски пеперуди са се изпоизлюпили направо е кошмарнооооооо,да не говорим за стършелите и земните пчели-мразя ги!!!:(

Съб Май 27, 2006 2:29 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 258 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.