8 скандални секс фетиша
8 скандални секс фетиша

Ако „50 сенки на сивото“ те накара да се изчервяваш - не чети нататък!

Биологичният часовник цъка
Биологичният часовник цъка

10 причини да не отлагаш бременността...

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Юли 30, 2014 10:11 pm

Отговори на тема  [ 89 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Domashni maski za kosa 
Автор Съобщение

Мнение 
veeery_hot написа:
Надявам се тези които ще напиша да не са написани от теб.
Маска за подхранване и сгъстяване на косата
(прави се по веднъж на 2 седмици)

Съставки:

1 ампула ПРОГЕСТЕРОН(купува се от аптеките)
20-30мл рициново масло
1 жълтък
1 супена лъжица кисело мляко

Начин на прилагане:

Сместа се нанася по цялата дължина на косъма включително и корените.
Трябва да престои с плик или шапка за баня поне 2 часа

Маска за растеж

Съставки:

Рициново масло(ако сте с дълга коса,цялото шише,а ако сте с къса половината)
витамин А
1с.л.алкохол(без значение)
1жълтък

Начин на прилагане:

Маже се на току- що измита коса, втрива се добре в корените предимно и се задушава.
Оставя се да действа 2h и се измива обилно със шампоан.

izvinqvam se 4e 6te popitam :?: ,no taz maska za razteja s trivitaminol kolko vreme se stoi s neq i nqma li nqkakav strani4en efekt tozi trivit... :?: :roll: :roll: :roll:
Приятно мацане.

Вто Ное 11, 2008 1:05 am Профил

Мнение 
mnogo iskam da mi poraste kosata,tarsq maski za tova,no tozi trivitaminol da vi kaja malko me e strah da go izpolzvam :? pak i za parvi pat go 4uvam...nakoi izpolzval li go e i moje li da mi kaje kak deistva?dobre li se otrazqva na kosata? :?:

Вто Ное 11, 2008 1:09 am Профил

Мнение 
Ами да добре се отразява,аз от един месец го ползвам,обаче за растежа не мога да кажа понеже преди две седмици се постригах. :o Обаче косата става много жизнена,имам страшен обем(аз по принцип си имам),но сега още повече и като я оформям постоянно с разни продукти не се слегва така бързо.Доволна съм,пробвай нищо няма да загубиш.Аз обаче не си правя тази маска с газ,мас и т.н,ами слагам жълтък,1с.л оцет,1с.л ракия(ако имаш),1с.л стимулант на икаров и няколко капки бадемово масло,и 1с.л тривитаминол естествено.Бъркаш и мажеш.Това е. :wink:

Вто Ное 11, 2008 2:07 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ок де и аз правех тази маска с тривитаминола в продължение на няколко месеца миналата година , определено бя много доволна като резултат и слагах тривитаминол, лимонов сок, алкохол, бадемово масло, зехтин и жълтък... но спрях да я правя, защото косата ми миришеше ужасно от жълтъка, а определено мисля,че голяма част от ефекта на маската е точно от него...... какво мога да използвам като заместител ???? или с какво да премахна миризмата от му :( Пробвала съм и по 2 пъти и повече да измивам с шампоан и въпреки нещата които слагам след това върху косата си за оформяне, дори техния аромат не можеше да убие тази миризма :( Иначе бях много доволна - имаше блясък,беше жизнена,растеше бързо, даже ми избиха още от тези бебешките косички ама... гадната миризма ме отказа :x

Вто Ное 11, 2008 2:13 pm Профил

Мнение 
Ами незнам и аз слагам жълтък,но нито веднъж не съм забелязала такава миризма досега.Измивам два пъти с шампоан,после и балсам и косата си мирише много хубаво. Пресни яйца ли използваш,може ако са по престояли от това да е,незнам. :o Аз откакто слагам и стимуланта на Икаров и само неговата миризма усещам,много е силна от тези билки,може да пробваш и с него.

Вто Ное 11, 2008 2:24 pm Профил
Аватар

Мнение 
хммм може да пробвам с него да... иначе не мисля,че е от яйцата,защото правех маската поне..3 месеца доколкото помня, не е ъзможно все н аразвалени да съм попадала..знам ли :?

Вто Ное 11, 2008 8:04 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ако веднага като влезеш в банята си намокриш косата с гореща вода, яйцето не може да се измие добре и остава в косата.Може за това така да ти мирище, защото то като не се измие все едно с маската си ходиш.Опитай с хладка вода да я изплакнеш, после с шампоан и тогава не мисля, че ще е така.Защото аз съм си правила 1000 пъти маска с яйце и никога не е миришело чак толкова.

Вто Ное 11, 2008 11:20 pm Профил

Мнение 
ами може яйцата да са били развалени! :lol: шегичка.. :) ами то и на мен ми мирише след това косата ужасно,а все пак аз винаги си мия косата с хладка вода. :x [/u]

Вто Ное 18, 2008 2:21 am Профил

Мнение 
а и 3втаминола вече имал друго наименование :?: някой знае ли го?

Вто Ное 18, 2008 2:25 am Профил
Аватар

Мнение 
hmm написа:
а и 3втаминола вече имал друго наименование :?: някой знае ли го?

АД3Е е новото му наименование

Вто Ное 18, 2008 9:14 am Профил

Мнение 
Виалитон... но и Тривитаминол да кажеш пак ще те разберат

Изображение

Вто Ное 18, 2008 11:23 pm Профил
Аватар

Мнение 
Една много простичка маска : 2 с.л. стумулант за коса на Икаров, 2с.л. захтин, 1с.л. ракия. Смесвате и мажете.Трябва да седи около 2-3 часа.Косата ми беше малко под брадичката и след 2 месеца ми е малко под рамото 8)

Искам само той в мен и аз в душата му...

Нед Ное 23, 2008 6:36 pm Профил

Мнение 
Маската която аз ползвам за моята руса "грива"---1 жълтък,1-2 лъжици кис.мляко,3-4 лъжици мед,1 капа4ка(от шише) ракия, 1-2 лъжици кокосово масло и 2-3 лъжици хума-на мен мн ми помага тази маска предпоръцвам я(понякога вместо кокосовото масло,слагам стимуламт на икаров) :)

Пон Ное 24, 2008 3:20 pm Профил
Аватар

Мнение 
Victoria [...] написа:
Една много простичка маска : 2 с.л. стумулант за коса на Икаров, 2с.л. захтин, 1с.л. ракия. Смесвате и мажете.Трябва да седи около 2-3 часа.Косата ми беше малко под брадичката и след 2 месеца ми е малко под рамото 8)

А колко често си я правиш?Аз от месец и нещо си правя маската с тривитаминола,обаче почна да ми пада косата.Първоначално мислех,че късно ме е хванал сезонния косопад,но не е от това :( Затова реших да спра тривитаминола и ще го заместя със стимуланта.Дано да има ефект както и при тебе :mirror:

Чет Ное 27, 2008 5:17 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 89 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: