17  брутални секс въпроса
17 брутални секс въпроса

... ще останеш безмълвна!!!

10 неща, които той мисли, че не са секси
10 неща, които той мисли, че не са секси

... и по никакъв начин няма да го възбудят!

10 златни правила за „връзка от разстояние“
10 златни правила за „връзка от разстояние“

Не слушай какво ти говорят завистливи приятелки...

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Сеп 01, 2014 2:09 pm

Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 kista na qi4nika 
Автор Съобщение
Аватар

Мнение 
Dreamcacher написа:
lorane написа:
Момичета,моля ви да ми помогнете със съвет.Преди 11 дни ме оперираха от киста на десния яйчник.Аз съм от малък град та може и тва да е от значение.Знам само,че кистата ми е била голяма колкото голям орех.И незнам дали е било възможно да я отстранят с лапароскопия.аАма както и да е операцията е вече факт.Та искам да ви питам колко време след нея е нормално да наболява.Менне ме боли много,само малко ме опъва.За колко време се възтановява организма и на Вас изписвали ли са ви по 1\2 аспири два пъти на ден в продължение на един месец.И наистина ли ще ми се наложи да пазя леглото2-3 месеца както ми казаха злите,подкупни лекари.Много ще съм ви благодарна аки ми отговорихте как протече Вашия следоперативен период.

10 дни в болница,2-3 месеца абсолютно спокойстие и лежане...
Колкото до болките-да не те плаша,ама най-вероятно е цял живот да изпитваш дискомфорт в областа....Минаха 7 месеца от операциятя ми и в началото много се панирах от болките,макар и слаби,но ми казаха че е напълно нормално..
Иииииии,ужасно. :shock:

Съб Авг 30, 2008 4:32 pm Профил
Аватар

Мнение 
Мила,майка ми я оперираха от такава киста на яйчника само,че при нея и махнаха и яйчниците защото бяха много въспалени.При майка ми беше 6см което вече е опасно.Ако е 5 или нагоре може да се спука.А този гинеколог който ти го е казал,че си я спукала е тъпак.С майка ми ходихме по Плевен и Търново на всякъде казваха едно и също "Оперирай,защото ако се спука буквално можеш да умреш",защото кръвта се отравя :oops: :(

Съб Авг 30, 2008 9:18 pm Профил

Мнение 
Аз имах същия проблем!Постоянно ми се появяваше и се пукаше.Това протече 2 години .Нямах никакви болки но цикълът ми закасняваше с седмица две...месеци докато не отидох на специалист не просто гинеколог и той ми изписа противозачатъчните-Ясмин.С тях се чуствам страхотно и проблемите ми изчезнаха,нямам никакви симптомийй за кисти.Цикълът ми стана супер редовен.Мила пожелавам ти успех поразпитай за тези хапчета може и ти да се нуждаеш от тях!

Сря Сеп 03, 2008 12:34 am Профил
Аватар

Мнение 
Благодаря на всички,които ми отговориха,но исках да ми кажете за следоперативния период.Колко време ви боля,къде усештахте болката,след колко време правихте секс и такива работи.

Нед Сеп 07, 2008 9:04 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: