15 типа мъже
15 типа мъже

Най-добре ги опитай преди да навършиш 30 години!

7-те чакри и тяхното значение!
7-те чакри и тяхното значение!

Виж тяхното значение и как ти влияят!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Окт 25, 2014 9:07 pm

Отговори на тема  [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 Skype-парола??? 
Автор Съобщение

Мнение 
интересно :oops:

Пон Авг 18, 2008 12:17 am Профил

Мнение 
Програмата се казва "Skype password hack", но не знам дали работи.Не съм я пробвала...

Пон Авг 18, 2008 1:07 am Профил

Мнение 
Skype -> Инструменти -> Настройки -> Съобщения и КС -> разширени настройки (ако са излезнали само общите) -> води хронология-изключено -> изчисти записите. Най-добре. :wink:

Пон Авг 18, 2008 1:25 am Профил
Аватар

Мнение 
Естествено,че може да се разбие паролата на скайп. Но това няма да става с някоя програмка или нещо такова. Просто при условие,че хакери влизат в системите на президенства и т.н.,един скайп едва ли ще им се опъне. Съмнявам се приятеля ти да може. Единствения начин е да ти знае паролта на е-майла ти. тогава може пре спокойно да смени твоята и да прочете. Но при условие,че ти си влизаш без проблеми в чата си,значи не го е направил.
А относно хронологията - излиза и на друг компютър. Аз си чатя и вкъщи и на работа. И на двете от време на време ми излиза една и съща хронология. Не знам кога точно става - май ако отсреща човека не е получил съобщението ти навреме от единия компютър,а го получава когато си в скайп на друг комп. Или ти не си получила съобщнието на време. Ама не съм много сигурна дали тогава

Пон Авг 18, 2008 2:53 am Профил
Аватар

Мнение 
На другия компютър се получава част от последните съобщения... Така че споко :)

Пон Авг 18, 2008 9:20 am Профил

Мнение 
ForgetMeNot написа:
На другия компютър се получава част от последните съобщения... Така че споко :)
Когато Скайп е логнат с едно и също име на няколко компютъра едновременно, тогава всички чатове излизат на всичките компютри. Само по това време се припокриват хронологиите. Иначе, ако се влиза само с един Скайп в даден момент, от който и да е компютър, на различните компютри ще има различни хронологии.
Трикът е да не си забравяте логнати Скайповете на чуждите компютри.

Пон Авг 18, 2008 10:35 am Профил
Аватар

Мнение 
indonezia написа:
Програмата се казва "Skype password hack", но не знам дали работи.Не съм я пробвала...

Да,тази е :)

Пон Авг 18, 2008 10:40 am Профил
Аватар

Мнение 
Скайпът ми е - ivaylo.nedkov
Хакнете ми паролата, разбирачи!
:lol: :lol: :lol:
Освен да ме разсмивате друго не правите

Пон Авг 18, 2008 1:44 pm Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
Наистина не може, да се разбие пасса, не че е абсолютно невъзможно, но за това се искат твърде добри хакерски умения. Програми които разбиват такива пароли, бога ми, няма на свободно разпространение в интернет. А за хронологията не съм сигурна, честно казано :wink:

Пет Авг 22, 2008 10:11 pm Профил
Аватар

Мнение ;)
бях разбрала паролата на скайп на гаджето ми ...не с програма сама се сетих за нея...влезнах в скайпа му докато той си чатеше и разбрах много неща...за неговите подвизи...и т.н. и скъсах с него...не се чувствам виновна че съм му навлязла в личното пространство...напротив яд ме е че не разбрах по рано!така че понякога това е полезно...защото е гадно да те правят на глупачка! :cry:

Чет Авг 28, 2008 2:02 pm Профил

Мнение Re: ;)
scorpion написа:
бях разбрала паролата на скайп на гаджето ми ...не с програма сама се сетих за нея...влезнах в скайпа му докато той си чатеше и разбрах много неща...за неговите подвизи...и т.н. и скъсах с него...не се чувствам виновна че съм му навлязла в личното пространство...напротив яд ме е че не разбрах по рано!така че понякога това е полезно...защото е гадно да те правят на глупачка! :cry:
Щом не чувстваш вина, че си ровила в личното му пространство, значи е добре, че си го напуснала - за него! :evil:

Чет Авг 28, 2008 4:19 pm Профил
Аватар

Мнение 
А уе дори да имам програма за разбиване на пароли пак не бих я изпробвала :lol: мн е просто защо :shock: МЪРЗЕЛ :lol:

Чет Авг 28, 2008 4:32 pm Профил
Аватар

Мнение 
Поразровете се в google, там има много неща и хронологията се чете от друг компютър.

Чет Авг 28, 2008 4:44 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение 
edin priatel mi pokaza kak moje da se razbie parolata na skype,samiat toi go e pravil mn pati s drugi hora za da se "po6eguva". naistina ima specialni programi, triabva 4ovek da razbira ot teia ne6ta za da hak-ne ne4ii skype :D a za hronologiata - samo poslednite saob6tenia izlizat, ako ne se loggva6 ot kompa na koito po princip pi6e6 =)

Чет Авг 28, 2008 9:15 pm Профил

Мнение 
Някой може ли да ми каже как се прави така че като се отвори skype да не излиза списък с имената на потребителите ползвали skype на компютъра.

Пон Яну 19, 2009 11:11 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: