3 идеи да кажеш “НЕ” на скучната връзка
3 идеи да кажеш “НЕ” на скучната връзка

И хубавия секс няма да прогони рутината - трябва ти друго нещо!

3 напитки срещу подут стомах
3 напитки срещу подут стомах

100% помагат за предотвратяването на неприятното усещане.

5 начина да харесаш тялото си (в леглото)
5 начина да харесаш тялото си (в леглото)

Не позволявай размерът на роклята да влияе на секса ти!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Авг 20, 2014 9:29 pm

Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 kista na qi4nika 
Автор Съобщение

Мнение kista na qi4nika
zdraveite
imam kista na qi4nika ot 5 meseca, lekuvah q s dufaston saotvetno 5 meseca, genekologa mi kaza 4e sam q spukala i sam perfektna v momenta
ok
re6ih da smenq genekologa i se okazva 4e kistata si e tam i e golqma 4 sm
sega me lekuvat s ytrogestan i dalacin

kajete kakvo da pravq
dve korenno protivipolojni mnenq?
blagidarq vi

Сря Дек 05, 2007 5:29 pm Профил
Аватар

Мнение 
zdrasti, mn dobre te razbiram.. i az si imam problemi s qi4nicite:( daje az 1 godina bqh na vsqkakvi vidove hap4eta-sigurno naistina sum smenila 6-7 vid ai nakraq nqma6e podobrenie- moqta kista be6e 4sm, kato sled diane 35 1 mesec se be6e ubeli4ila na 5 isled tova s drugi hapr4eta namalq do 4 i se dvije6e v tezi razmeri... naskoro predi 2 sedmici mi napraviha operaciq-laparoskopia/bezkruvna e i ne e stra56no;) / suvetvam te ako ne stane,da ti napravqt takava- vse pak ti jelaq kusmet da ti se razmine intervenciqta;)
i da znae6-pi6i v ve4e susdanenata tema -6toto tam ima i pove4e info!
haide,vs nai-hubavo

Съб Юни 21, 2008 3:53 pm Профил
Аватар

Мнение 
забравих, че не отговорих на основните ти въпроси- моят съвет е да поразпиташ за наистина добър лекар на които може да се разчита и да идеш за допълнително мнение.а ако трябва операция-не се страхуваи и н еотлагай- за да не се усложнят нещата и иди при добри специалисти. лошото е , че по тези въпроси различните лекари са на различно мнение:( само не се притеснявай. това е често срещан проблем

Съб Юни 21, 2008 4:52 pm Профил
Аватар

Местоположение: моят свят е далече от хората, някъде в неизвестно измерение
Мнение 
dayla написа:
забравих, че не отговорих на основните ти въпроси- моят съвет е да поразпиташ за наистина добър лекар на които може да се разчита и да идеш за допълнително мнение.

И аз те съветвам същото.
Много странно... кистата ти е достатъчно голяма за да се вижда добре. Тя или е там, или не е. Не би трябвало да може да има 2 мнения по въпрса :?
Относно кистите... моите се пукат за 3 месеца на противозачатъчни. Но след няколко месеца пак се появяват и менструацията ми изчезва или менструцията ми изчезва и те се появяват... не знам... няма значение 2-те са сързани, та за това сега съм постоянно на противозачатъчни, докато реша да имам бебе.
Ако кистата не се подава на медикаментозно лечение, ще се наложи да я отстранят оперативно. На мен не ми се е случвало, но една позната я оперираха, заради киста. Доколкото знам операцията е рутинна (като да ти отрежат апандесита) и не е страшна.
И все пак стискам палци да се разминеш без операция :wink:

Пон Юни 23, 2008 9:41 am Профил
Аватар

Мнение 
Ако си от София ти препоръчвам Д-р Божилов, работи във болница Майчин Дом.Много е добър и е специалист във осбласта на кистите.Майка ми два пъти я оперира от киста вече и без проблеми.
Няма страшно просто трябва да се вземат мерки.
Аз ходя при същия лекар,той е и гинеколог и е много добър.

Пон Юни 23, 2008 1:12 pm Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
кистите са често срещани, не се плаши! има какви ли не вариянти- на мен едната ми я махнаха с коремна оперяция, ама там по особено положението беше, не е от фуликулните кисти. после имах други две кисти- вече фуликелни, пих хапчета, но се махна само едната! предложихами пункция, вместо лапароскопия, но не се наложи, понеже си махна сама! този месец ми беше последен, реших да спра хапчетата, за да видя, какво ще се случи след операцията и след всичко останало...просто трябва да се действа по- бързо, без отлагане, но няма нищо страшно в процедурите

Пон Юни 23, 2008 10:14 pm Профил
Аватар

Мнение 
Направиха ми лапароскопия преди 2 седмици,сега съм добре-почти не ме боли вече :D обаче бих искала да попитам дали някои има представа кога е подходящо да се направи прегледа- според лекаря ,който ме оперира трябва да отида след цикъл/той каза, че може и 45ни да се забави..дано не толкова много :oops: , а според другият,който ме лекуваше и не ме оперира по стечение на обстоятелствата трябва след 1 месец да ида на преглед/т.е. след още 2 седмици/ Сега съм пред дилема. Също така споделете,ако имате някакви препоръки за след операцията, щото на мен ми казаха май само да не вдигам тежки неща над 3 кг....
Моля,споделете!
Благодаря!:)

Вто Юни 24, 2008 5:05 pm Профил
Аватар

Мнение 
moqta operaciq si be6e s koremen razrez,do kolkoto pomnq iska6e da me vidi kogato mi doide cikula,o6te na 3-4 den ot cikula! obadise na lekarq si i se koncultirai,tova e nai- pravilnoto! ti si znae6 za kilogramite, drugi preporuki mai nqma,ograni4i natovarvaneto za sega,neka ne6tata sami da si se namestqttam dolu! burzi4ko 6te se vuztanovi6, stiskam palci vsi4ko da e ok

Вто Юни 24, 2008 7:07 pm Профил
Аватар

Мнение 
Благодаря, че отговори. Ще се обадя, но проблемът ми е , че не знам при кой лекар да ида-този,който м е оперира или другият, който ме лекуваше. Първият каза след цикъла между 10 и 15 ден,а вторият- просто ела след 1 месец.. Ще си помисля, все пак се за радвах на отговора ти. на теб също късмет.дано се подредят нещата. Другата разлика между двамата е ,че този първият мног добре обясни как е минала процедурата и спомена , а другият е светило,но не обяснява почти,а и не ми помогнаха неговите хапчета :? :?

Вто Юни 24, 2008 10:24 pm Профил
Аватар

Мнение 
ммммм :o! правилно е да се обадих на човека, който те е оперирал, той най- добре знае какво е ставало в операционата и е запознат със твоя случай, но другия щом те е лекувал и преди тава не пречи да отидеш и при него, а и щом си по спокойна! направо иди и при двамата, при едини след 10-15 дни, а при другия след месец :D ! това е контролен преглед, найстина е логично да се изчака цикъла и след това, поне аз знам от моя опит- ще те прегледа рутините процедури, ще опипа около разрезчетата, колкото и да е малко, пак е рана...отиди при доктора, който ти е комфортно да те лекува, независимо дали е светилоили не! мойта докторка също не е многословна, но за сега съм доволна, има доктори който не обясняват, за да не те стресират допълнително- просто те лекуват

Вто Юни 24, 2008 11:14 pm Профил
Аватар

Мнение 
:)da, frani.prava si.dano!

Сря Юни 25, 2008 5:16 pm Профил
Аватар

Мнение 
Много ти благодаря!:)имам време.. то аз нямам наблюдения относно други неща-лекарят ми е проверявал само кистите с ехограф.. А същински преглед ми беше правила една жена в студентската поликлиника,която беше малко дръпната ,но нямам оплаквания от неиния преглед. иначе в болницата ме прегледаха пак така и лекарят ми се стори, че беше малко груб- то вторият преглед беше много неприятен и то с някво желязо:(ужас... ми,сега ще се надявам да ми дойде скоро и да се оправят нещата:)

Сря Юни 25, 2008 5:24 pm Профил
Аватар

Мнение 
Здравейте,мацки! Значи преди две месеца ми откриха малки кистични в единия яйчник. До тук добре защото съм чувала,че н кой знае колко страшно и е често срещано явление.Гинеколожката ми ми предписа Марвелон поне 6 месеца за лечението. Въпроса ми е дали по някакъв начин мога да разбера,че някоя киста се е пукнала,защото сега съм в цикъл след първата опаковка и такава болка точно в болния яйчник никога не съм усещала. Пак е поносима,но чак толкова силно и рязко изведнъж никога не е било. Това може ли да означава,че ми се е пукнала киста или не знам какво може да е... Може и да си въобразявам,защото последните 4-5 месеца докато имах менструаця преди да започна хапчетата никаква болка нямах и да съм позавравила какво е.
Другото е,че пуша,а знам че е вредно да пушиш и да взимаш противозачатъчни :oops: :oops: :oops: От снощи имам бодежи в сърдечната област(и преди ми се е случвало,но скоро не) Та може ли и това да е сварзано с хапчетата (цигарите) :oops:
Благодаря ви много

Пет Авг 08, 2008 9:03 pm Профил
Аватар

Мнение 
Момичета,моля ви да ми помогнете със съвет.Преди 11 дни ме оперираха от киста на десния яйчник.Аз съм от малък град та може и тва да е от значение.Знам само,че кистата ми е била голяма колкото голям орех.И незнам дали е било възможно да я отстранят с лапароскопия.аАма както и да е операцията е вече факт.Та искам да ви питам колко време след нея е нормално да наболява.Менне ме боли много,само малко ме опъва.За колко време се възтановява организма и на Вас изписвали ли са ви по 1\2 аспири два пъти на ден в продължение на един месец.И наистина ли ще ми се наложи да пазя леглото2-3 месеца както ми казаха злите,подкупни лекари.Много ще съм ви благодарна аки ми отговорихте как протече Вашия следоперативен период.

Съб Авг 30, 2008 11:15 am Профил
Аватар

Мнение 
lorane написа:
Момичета,моля ви да ми помогнете със съвет.Преди 11 дни ме оперираха от киста на десния яйчник.Аз съм от малък град та може и тва да е от значение.Знам само,че кистата ми е била голяма колкото голям орех.И незнам дали е било възможно да я отстранят с лапароскопия.аАма както и да е операцията е вече факт.Та искам да ви питам колко време след нея е нормално да наболява.Менне ме боли много,само малко ме опъва.За колко време се възтановява организма и на Вас изписвали ли са ви по 1\2 аспири два пъти на ден в продължение на един месец.И наистина ли ще ми се наложи да пазя леглото2-3 месеца както ми казаха злите,подкупни лекари.Много ще съм ви благодарна аки ми отговорихте как протече Вашия следоперативен период.

10 дни в болница,2-3 месеца абсолютно спокойстие и лежане...
Колкото до болките-да не те плаша,ама най-вероятно е цял живот да изпитваш дискомфорт в областа....Минаха 7 месеца от операциятя ми и в началото много се панирах от болките,макар и слаби,но ми казаха че е напълно нормално..

I touch your skin
I smell the sin
My love for you is dying.

Съб Авг 30, 2008 4:10 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене: