10 мита за връзките
10 мита за връзките

Време е да слезеш от розовия облак!

Как да се държиш с вашите
Как да се държиш с вашите

Виж какво да правиш, ако вече не живеете заедно.

Спри да ядеш захар, в 5 стъпки
Спри да ядеш захар, в 5 стъпки

Пристрастяването е равно на това към кокаина...

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Сеп 18, 2014 2:39 pm

Отговори на тема  [ 349 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Следваща
 Nai-dobrata kozmetika za kosa 
Автор Съобщение

Мнение 
Ползвам шампуан Pregaine и шампуаните на Phyto (най-вече Phytorum). А исках да питам има ли доволни от Garnier fructis? Вчера си взех балсам и балсам без отмиване за дълга коса с цъфтящи краища (long & strong).Много ми е суха косата и много ми цъфтят краищата,надявам се да помогне.

Сря Мар 15, 2006 11:04 am Профил

Мнение 
iskam da vi pitam kakvo vi e mnenieto i dali ste 4uvali za edno mazilo"Ekzematin C".Prepora4aha mi go da si maja korenite na kosata s nego za stimulirane rasteja i sgastqvane.A vsa6tnost tova e veterinarno lekarstvo i se izpolzva za jivotni,no i za 4ove6ka kosa go prepora4aha.Kajete ako ste 4uli za tova i da riskuvam li da se maja?mersi....

Сря Мар 15, 2006 11:51 pm Профил
Аватар

Мнение 
ne sym jivotno :shock: ne moga da potvyrdq efekt :shock:

Чет Мар 16, 2006 12:25 am Профил

Мнение 
i az si kupih novia 6ampoan na "SUNSILK" za sujiviavane tsveta na kosata . Dovolna sum i 6te si kupia i balsama -struva mi se , 4e kosata mi e s po nasiten tsviat ,po dobre izglejda. Mnogo sum dovolna i ot edna doma6na maska za kosa , preporu4vam vi ai( vsu6nost ot vas ia nau4ih , ot temata " niskobudjetni suveti za krasota , i za da ne ia tursite tam , 6te vi ia napi6a pak tuk ). I tia e s 3 jultuka , 1 sup. lujitsa zehtin i 1 luj. rom. Stoiah s neia niakolko 4asa i sled tova se izmih s 6ampoan. O6te s edno nanasiane na tazi maska sum mnogo dovolna ot rezultata . Probvaite ia !***Iskam da vi popitam za kristalite na "BIOFARMA" . Poneje v staria forum mnogo momi4eta pisaha , 4e izpravia dobre kosata , iskah da vi popitam dali sa razli4ni vidive samite kristali( v smisul dali ima primerno za prava kosa, za kudrava ....) ili sa edin vid, za6toto na edno miasto gi namerih, no na opakovkata ne pi6e6e , 4e izpravia kosata. Dosta vreme se kolebah dali da gi kupia i nakrai re6ih purvo da vi popitam, za6toto na men mi triabvat za izpraviane na kosata ! Blagodaria predvaritelno za otgovorite! :wink:

Чет Мар 16, 2006 7:52 pm Профил

Мнение 
iskam da vi popitam na Shwarzkopf 6ampoana i drugite produkti za kosa hubavi li sa ?ili na L`oreal sa po-hubavi?Za6toto se kolebaq kakvo da si vzema?

Чет Мар 16, 2006 8:09 pm Профил
Аватар

Мнение 
Kristalite na Biofarma sa edin vid-prosto ima razfasofki s razli4ni koli4estva.No tiahnata funkcia ne e da ti izpraviat kosata,a da i predadat bliasak i jiznenost-niama kak da si izpravi6 kosata samo s edni kristali.

Чет Мар 16, 2006 8:13 pm Профил
Аватар

Мнение 
vikki9 написа:
iskam da vi popitam na Shwarzkopf 6ampoana i drugite produkti za kosa hubavi li sa ?ili na L`oreal sa po-hubavi?Za6toto se kolebaq kakvo da si vzema?

I NA DVETE MARKI IMA RAZLI4NI SERII,KOITO NA VSEKIMU SE OTRAZIAVAT RAZLI4NO.Ne moje da se kaje koi sa po-hubavi-niakoi sa po-dovolni ot ednite,drugi ot drugite.Po princip L'oreal e s po-visok reiting i produktite na tazi firma minavat za malko po-profesionalni.Ako pod 6ampoani na Schwarzcopf vizira6 Schauma-po dobre si vzemi niakakuv 6ampoan na L'oreal

Чет Мар 16, 2006 8:19 pm Профил

Мнение 
Ne viziram Shauma na Shwarzkopf,kazaha mi 4e imalo nqkakav za okolo 12 lv za suha kosa ,no ne e na Shauma..A kolkoto do L`oreal,znaete li na kakva cena sa gore dolu 6ampoanite za suha i izto6tena kosa?Mersi..

Чет Мар 16, 2006 8:57 pm Профил
Аватар

Мнение 
най-вече се колебая между "лореал проф."-ползвала съм продукктите им за боядисана коса и съм супер доволна ,"ланком" ,или "kerastese"

Чет Мар 16, 2006 10:04 pm Профил ICQ WWW

Мнение 
mil4eto_ написа:
най-вече се колебая между "лореал проф."-ползвала съм продукктите им за боядисана коса и съм супер доволна ,"ланком" ,или "kerastese"

e ok ,ama na kakva cena sa gore-dolu tezi 6ampoani?

Чет Мар 16, 2006 11:40 pm Профил
Аватар

Мнение 
vikki9 написа:
mil4eto_ написа:

e ok ,ama na kakva cena sa gore-dolu tezi 6ampoani?

m/u 10 i 40 lv

Пет Мар 17, 2006 10:16 pm Профил
Аватар

Мнение 
Za purvi put sam taka dovolna ot 6ampoan za kosa-RENE FURTERER,Naturia-o6te sled purvata upotreba kosata stava neveroiatna

Вто Мар 21, 2006 11:27 pm Профил
Аватар

Мнение 
miss-sixty написа:
Za purvi put sam taka dovolna ot 6ampoan za kosa-RENE FURTERER,Naturia-o6te sled purvata upotreba kosata stava neveroiatna

аз също съм чувала много добри отзиви за тази марка,и се чудих дали да не си взема нещо защото са изцяло на растителна основа...
а въпросният шампоан за какъв тип коса е?

Вто Мар 21, 2006 11:33 pm Профил ICQ WWW
Аватар

Мнение 
mil4eto_ написа:
miss-sixty написа:

аз също съм чувала много добри отзиви за тази марка,и се чудих дали да не си взема нещо защото са изцяло на растителна основа...
а въпросният шампоан за какъв тип коса е?

NATURIA-za 4esta upotreba.........malko ima aromat na pasta za zabi :) ,za6toto e s masla ot bosilek,menta i kimion

Сря Мар 22, 2006 10:45 am Профил

Мнение 
ot godini polzvam balsam za boqdisvana kosa na "Garnier" mnogo e efikasen,polzvala sam i "Elseve".dosta sa blizaki kato efekt dori sa ednakvi no sashto taka polzvam i kristali na Seri sashto pravqt kosata mi strahotna.1-2 pati v sedmitsata polzvam maska za kosa "Pantesalmina"(s chervenata kapachka).za sajalenie oshte ne moga da namerq podhodqshtiqt shampoan,prosto kosata mi e tolkova iztoshtena ot boqdisvaniqta che nqma znachenie kakav shampoan i slagam,vajnoto e che ne moga da izlezna ot banqta bez da sam polzvala balsam tova e to :lol:

Чет Мар 23, 2006 2:46 am Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 349 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: