8 скандални секс фетиша
8 скандални секс фетиша

Ако „50 сенки на сивото“ те накара да се изчервяваш - не чети нататък!

Биологичният часовник цъка
Биологичният часовник цъка

10 причини да не отлагаш бременността...

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Авг 01, 2014 10:46 am

Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 senkite pod o4ite 
Автор Съобщение

Мнение senkite pod o4ite
zdraveite dano ne povtarqm tazi tema!Oba4e iskam da popitam za nqkoi mehlem ili krem ili kakvoto i da e za lekuvane na tamnite petna okolo o4ite polzvala sam kakvo li ne,no ni6to ne pomaga daite suveti

Нед Юни 11, 2006 4:17 pm Профил
Аватар

Мнение 
[color=orange]И на мен не ми помага нищо, същия проблем имам:( Бях гледала преди време реклама в списание на един мехлем Медобалм, но така и не го открих, а и не знам дали действа, защото не познавам някого, който да го е ползвал :roll: Иначе темата и мен доста ме интересува;)

П.П. Една дерматоложка ми беше казала, че,ако е козметичен дефект не може да се излекува:( Мойто е такова май, но поне малко да се заличат тея сенки. :evil: Но, ако е здравословен проблем, тогава трябва да се действа "отвътре" като се премахне причината. :?

Нед Юни 11, 2006 4:26 pm Профил WWW

Мнение 
Mai i pri men e taka ni6to ne pomaga i gi imam otkakto se pomnq ama me draznqqt mrazq gi :cry:

Нед Юни 11, 2006 4:33 pm Профил
Site Admin
Аватар

Мнение 
Аз съм същият случай.Имам ужасни тъмни петна под очите,които са си там откакто се помня.Сигурно с 50 различни крема за тъмни кръгове под очите се мазах,ама нищо не ми помага. :( Аз наистина почти не спя,но пък ми се е случвало да се наспивам продължително време и сенките ми си седят винаги.
Имам една ледена маска за очи,която си купих от Ейвън и що годе ми помага - поне не са чак толкова вдлъбнати благодарение на нея,малко успокоява и замаскира положението :roll:
Иначе сега се мажа с едно ново на Орифлейм за тъмните кръгове под очите,ама не бих казала,че виждам особен ефект. :? Забравих как се казва,но е едно такова розово,мъничко стикче - много ми го хвалиха,ама ще видим.. :D

Нед Юни 11, 2006 4:42 pm Профил WWW
Аватар

Мнение 
На мен сенките ми се бяха поизчистили като ходих преди време в провинцията за 2 седмици. Явно чистият въздух се отразява добре. Сетих се сега, че ми бяха казали, че някакъв крем за очи на Лореал или Гарние бил действал, но не помня какъв е. Доколкото помня го бях търсила и единственият, който намерих беше с лифтинг ефект! :shock: Може да не е ставало дума за тоя, защото точното му име не ми казаха :( Иначе съм ползвала един гел с липозоми и покривния крем за сенки под очите на Ейвън и нямаше никакъв ефект :cry:

Нед Юни 11, 2006 4:50 pm Профил WWW

Мнение 
Az sam ot provinciqta ama i 4istiq vuzduh ne pomagaredovno hodq po razhodki i t.n optivam se da jiveq zdravoslovno no i tova ne pomaga zatova pitam:)

Нед Юни 11, 2006 5:11 pm Профил

Мнение 
Аз имам гелчето за очи на Vichy, и понякога от недоспиване като ми излязат сенки под очите ми действа много добре заличава ги :) , но пак зависи при вас какъв е точно проблема, струва някъде около 20лв, Една приятелка пък е много доволна от крема за очи на Avene, каза че и се махали сенките с него.

Нед Юни 11, 2006 5:39 pm Профил

Мнение 
NE ne mi pomagat kupih si iedno ot kozmeti4en magazin v Germaniq,kogato hodih,kozmeti4kata kaza 4e bil nai-dobriq poorusih se ne pomnq to4no s kolko,no i toi ne pomaga!Neznam ve4e mislq dali i ma nqkakva recepta moje bi babinite lekove 6te pomognat kajete ako znaete nqkoi

Нед Юни 11, 2006 9:42 pm Профил
Аватар

Мнение 
6u6i написа:
NE ne mi pomagat kupih si iedno ot kozmeti4en magazin v Germaniq,kogato hodih,kozmeti4kata kaza 4e bil nai-dobriq poorusih se ne pomnq to4no s kolko,no i toi ne pomaga!Neznam ve4e mislq dali i ma nqkakva recepta moje bi babinite lekove 6te pomognat kajete ako znaete nqkoi

Знам няколко, ама не ги правя често, че все време не остава, ей :oops: Едната е с настъргани сурови картофи. Смагаш си малко върху затворените клепачи и седиш така 15 минути. Другата е с черен чай- вариш, изстудяваш в хладилника и си го слагаш на клепачите. Първото го бях опитала- има лек ефект, но не съм постоянна(предпочитам да е на крем :? ). С черния чай не съм опитвала, че у нас никой не обича такъв и не купуваме :P

Нед Юни 11, 2006 9:51 pm Профил WWW

Мнение 
Кремчето на Clinique-All About Eyes-майка ми само с него се маже!
Иначе мисля,че и с бабини рецепти може да стане,но трябва постоянство!

ИзображениеИзображение
Изображение

Нед Юни 11, 2006 10:22 pm Профил

Мнение 
Аз също имам сенки под очите и направо вече не мога да се гледам.Много ми е гадно с тях и днес си правих изследвания и доктора каза,че може да е някаква алергия и заради нея да са се появили тези сенки.Ама дали е така.. :?

Вто Юни 13, 2006 8:39 pm Профил

Мнение 
да и аз по принцип си имам сенки под очите не са много тъмно но си ги има и когато ми е лошо или ми се спи ми се отразява на сенките

Вто Юни 13, 2006 8:44 pm Профил

Мнение 
Oh i az imam senki pod o4ite-sini i navatre :( :cry:

Вто Юни 13, 2006 8:49 pm Профил

Мнение 
I az sa6to imam tozi problem i polzvam korektor za tamni kragove pod o4ite na oriflame,dovolna sam ot nego :o probvaite go i vie[url][/url]

Пет Фев 16, 2007 8:23 pm Профил

Мнение 
Много си запозната явно - това е за да не се виждат, когато си гримиран, момичетата говореха за заличаване!
Аз ги имам откакто се помня и не съм ползвала нищо. Купих си тук едни хапчета Оенобиол се казват, те са за торбички и тъмни петна, ама не съм ги пробвала, защото пия противозачатъчни и не искам да пия нищо друго. Иначе може и да имат някакъв ефект, защото за медицинско средство и тук аптекарите гарантират резултат!

Пет Фев 16, 2007 8:28 pm Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: