Какъв е той: мъж или лигльо
Какъв е той: мъж или лигльо

Виж 4-те знака и ще разбереш от кой отбор е!

5 ужасни  неща, които не трябва да му казваш
5 ужасни неща, които не трябва да му казваш

Виж с кои фрази да внимаваш!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Юли 26, 2014 1:10 am

Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 кожени якета 
Автор Съобщение

Мнение кожени якета
някои знаели каде в София се продават кожени якета за по танки пари?

Съб Мар 24, 2007 8:18 pm Профил

Мнение 
da ima v hladilnika ,na poslednata spirtka na tramvaite edin krug e i i magazin4eto e edno bqlo malko
az ottam si vzeh moito za 90

Последна промяна sugar4e на Съб Мар 24, 2007 10:34 pm, променена общо 1 път

Съб Мар 24, 2007 9:17 pm Профил

Мнение 
da ako moje po to4no za tova magazin4e 4e i az si tarsq kojeno qke no ne sam ot sofiq i kojata da ne e nqkakva super fal6iva za tolkova malko pari?

Съб Мар 24, 2007 10:04 pm Профил
Аватар

Мнение 
sugar4e написа:
da ima v hladilnika ,na poslednata spirtka na tramvaite edin kruv e i i magazin4eto e edno bqlo malko

естествена кожа ли е? Аз естествена кожа за по-малко от 120 не съм виждала :roll: снимка може ли :oops:

Съб Мар 24, 2007 10:21 pm Профил WWW

Мнение 
Vliubeni_Sulzi написа:
sugar4e написа:
da ima v hladilnika ,na poslednata spirtka na tramvaite edin kruv e i i magazin4eto e edno bqlo malko

естествена кожа ли е? Аз естествена кожа за по-малко от 120 не съм виждала :roll: снимка може ли :oops:

estestvena koja e -emi tam sa po evtini 6ieli gi nqkude do sf
koq be6e programata za ka4cvane na snimki-amna i az sum na snimkata s nego nqmam samo qketo snimano-ama karai :) i priqteliqt mi si vze ot tam kojeno qke nz kum 150 mai be6e-minalata zima mn e hubava kojata

Съб Мар 24, 2007 10:30 pm Профил
Аватар

Мнение 
ти твоето кога си го купувала?:) Ето оттук можеш да качиш снимката, много мерсии http://www.imageshack.us/

Съб Мар 24, 2007 10:38 pm Профил WWW

Мнение 
septemvri be6e :)
eto go

http://img123.imageshack.us/my.php?imag ... 964qn6.jpg

samo kudeto sum izlqzla mn namusena :)

Съб Мар 24, 2007 10:47 pm Профил
Аватар

Мнение 
Ооо много си била готина и якето е много хубаво:))) нали не запарява като тия от изкуствена кожа?

Съб Мар 24, 2007 10:53 pm Профил WWW

Мнение 
Vliubeni_Sulzi написа:
Ооо много си била готина и якето е много хубаво:))) нали не запарява като тия от изкуствена кожа?

mersi :)
ne vuob6te ne zaparqva,az imah predi engo edno ot izkustvena koja i pove4e gre6kata da si kupq qke ot izkustvena koja nqma da povtorq-1 -naistinma mn zaparqva,ne topli i 3to 'kojata' zapo4va da se lupi sled mesec -dva .dokato skojeno e suvsem drugo ,moito e po-obiknoven(iz4isten)model ,no si otiva na vsi4ko
a ti kakvo iska6?cwqt,model?

Съб Мар 24, 2007 11:44 pm Профил
Аватар

Мнение 
sugar4e написа:
Vliubeni_Sulzi написа:

ne vuob6te ne zaparqva,az imah predi engo edno ot izkustvena koja i pove4e gre6kata da si kupq qke ot izkustvena koja nqma da povtorq-1 -naistinma mn zaparqva,ne topli i 3to 'kojata' zapo4va da se lupi sled mesec -dva .dokato skojeno e suvsem drugo ,moito e po-obiknoven(iz4isten)model ,no si otiva na vsi4ko

ох ,ако е какво искам.. :twisted: иксам 1 бежаво 1 червено и 1 черно, ама нямам пари за толкова :lol: да речем , че черно или бежово, че червеноот е много задължаващо;) Може и нещо с джобчета или нещо нагънато на ръкавите, изчистено също става, но предполагам тия с повечето елементи така да ги нареча са по-скъпи или всички са на една цена :roll: Има ли достатъчно избор и на модели, и на цветове :?: :wink:

Съб Мар 24, 2007 11:52 pm Профил WWW

Мнение 
Vliubeni_Sulzi написа:
sugar4e написа:
Vliubeni_Sulzi написа:

ох ,ако е какво искам.. :twisted: иксам 1 бежаво 1 червено и 1 черно, ама нямам пари за толкова :lol: да речем , че черно или бежово, че червеноот е много задължаващо;) Може и нещо с джобчета или нещо нагънато на ръкавите, изчистено също става, но предполагам тия с повечето елементи така да ги нареча са по-скъпи или всички са на една цена :roll: Има ли достатъчно избор и на модели, и на цветове :?: :wink:

emi az katoi bqh i poneje nqkoi ot s-a mi bqha golemi i az imah izbor samo za tova ,ima6e 1 s nqkvi cip4eta i razni sjob4eta i 1 kato sako i az tova si izbrah,ina4e ne sum gi i gledala drugite samo teq tq mi gi predloji no ima6e mn qketa,togava bqha i pove4e zimni-ima6e beli i 4erveni togava no bqha ot oneq s puha za takiva po proletni nz dali e imalo-otidi da proveri6 :) ako ne po pirotska ima mn kojeni qketa no sa i po skupi-mini putvo tam za6ttoo ne se se6tam da ima drugade po-evtini ako ne si haresa6 tam ,viuj po pirotska gledah 4e ima6e dosta kafqvi(po to4no kato ohra )
i da pi6e6 il;i da sloji6 snimka ako si kupi6 :)

Нед Мар 25, 2007 12:20 am Профил
Аватар

Мнение 
sugar4e, мерси за всичкото инфо;) Още не знам, не зависи само то мен дали ще си купя, че вечно искам нещо, ако си купя, ще ти пратя снимчица;)

Нед Мар 25, 2007 12:29 am Профил WWW

Мнение 
sugar4e написа:
eto go

***://img123.imageshack.us/my.php?image=sta40964qn6.jpg

сладкишшш :P
и аз имам такава шапка само че бяла :D и никой не ми я харесва :cry:

Апостол е пич

Нед Мар 25, 2007 3:20 am Профил

Мнение 
EMPRESS написа:
sugar4e написа:
eto go

***://img123.imageshack.us/my.php?image=sta40964qn6.jpg

сладкишшш :P
и аз имам такава шапка само че бяла :D и никой не ми я харесва :cry:

xaxxaa :) ooo da ne ti puka ,az mn si q haresvam moita-samo kudeto taka mi se spleskva kosata ot neq 4e ne e istina-i za da ne se spleskva az si vrusvam gorniqt etaj(6toto e po kus) na kosata na kukurigo s teq gumenite lasti4ni gorena temeto i posle kato ot vurja i si e daje sobem kosata :) a ina4e ako na teb ti haresva si q nosi :)) az sum vijdala bqla i mai pove4e mi haresva ot 4erna :) az si vzeh togava i 4antata kum 6apkata :)

Нед Мар 25, 2007 12:15 pm Профил
Аватар

Мнение 
Уф,моя въпрос не е точно откъде да си купя кожено яке,ами освен с мокрите кърпички има ли друг начин с който да си го почиствам,че едното ми е тъмно шампанско и много бързо се цапа.

да, аз съм старата JaneDoe, която преди пишеше във форума (;

Нед Мар 25, 2007 12:21 pm Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: