8 скандални секс фетиша
8 скандални секс фетиша

Ако „50 сенки на сивото“ те накара да се изчервяваш - не чети нататък!

Какъв е той: мъж или лигльо
Какъв е той: мъж или лигльо

Виж 4-те знака и ще разбереш от кой отбор е!

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Сеп 02, 2014 9:42 am

Отговори на тема  [ 140 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Следваща
 С дълга или къса коса? 

С дълга или къса коса?
Много къса 12%  12%  [ 42 ]
Нормална дължина 39%  39%  [ 133 ]
Дълга 49%  49%  [ 169 ]
Общо гласове : 344

С дълга или къса коса? 
Автор Съобщение

Мнение 
абе,мъжа секси ли си е... и с къса и с дълга все си му ходи.и двата случая си имат еротиката.единственото ограничение за мен е косата му да не е по-дълга от моята 8) :twisted:

Чет Апр 27, 2006 9:08 pm Профил ICQ

Мнение 
Аз харесвам мъже с къса коса. Не мога да си представя да излизам с някой, който има по-дълга коса от моята. Имам един съсед, който има много дълга коса и изглежда ужасно!!!!

Пет Апр 28, 2006 6:19 pm Профил

Мнение 
аз съм за дълга коса 8) и немога да си представя да излизам с момче което имам по дълга коса от моятано въпреки това по някога е готино да видиш момче с по-различна прическа от другите :P

Пет Апр 28, 2006 7:57 pm Профил

Мнение 
Oh! Opredeleno s kasa kosa! Majete s dalga kosa napravo ne moga da gi gledam! :shock:

Пет Апр 28, 2006 8:51 pm Профил

Мнение 
ami kakvo da vi kaja,az DO v4era bqh sas mndalga kosa,ve4e edva q sresvah i so6ah i kato se vidqh vav friziorskiq salon-MALEEEEE,preli4a6e na metla.i sega sam sas po-kasa,zavisi kakvo mislite za kaso,moeto e s prast pod ramenete,i sega mn se haresvam,za 2 pat se podstrigvam kaso i mn se haresvam i makar da sam bila s takava pri4eska i da znae6 4e 6te se haresam pove4e pak mi se svide6e dalgata kosa.apak da znaete po-malkite kasata kosa gi pravi da izglejdat po-golemi,a po golemite,po-mladi.sami si pravete izvodite,vapreki 4e na dalgata koa moje da i se pravqt pove4e pri4eski.

Пет Апр 28, 2006 9:24 pm Профил

Мнение 
Зависи от мъжа и от това как му стои дадена дължина. Трябваше да сложиш и отговор "гола глава", защото много мъже се зарибяват по тва. Ама тея голи глави ме дразнят мен. А иначе има и много красиви мъже с дълги коси. Има някои, които си ги връзват на опашки и тва ме кефи много, ама много. Иначе гласувах за "нормална дължина".

Munhor shodan pur armon...
Ya Mavlon, Ya Mavlon, Ya Mavlon

Съб Апр 29, 2006 9:42 pm Профил
Аватар

Мнение 
Аз съм с дълга коса, обаче не понасям такива мъже... Струва ми се направо гадно да видя някой мъж с дълга коса, може би, защото го свързвам с една "рок-опера", на която ходих (малко по погрешка стана) и там беше ужасно - всичките бяха едни върли метали, с много дълги коси, ама толкова мазни и тънки... и си ги въртяха навсякъде, направо как не ме опръскаха с мазнотия не знам... ужас беше... оттогава ми е кофти да видя мъж с дълга коса. но май е въпрос на внушение, сигурна съм, че има и дългокоси пичове, които си поддържат гривите:)

Съб Апр 29, 2006 11:58 pm Профил
Аватар

Мнение 
Candy написа:
UUu pomislih,che se otnasq za men i glasuvah za dylga.E tva mi e nai-gadnoto neshto-myj s dylga kosa....

И аз така.
Но иначе харесвам мъже с мнооооого къса 1 номер май се казва.А и обожавам гола глава

Нед Апр 30, 2006 12:11 am Профил WWW

Мнение 
daje i na stra6no sexy tip kato josh holloway ne mu otiva d1lga kosa:
Изображение

vijte kolko po-dobre izglejda s k1sa kosa:
Изображение

daje i brad pitt izglejda zle s d1lga kosa, taka 4e pravete si smetka kakvo stava pri "normalnite" m1je :wink: :
Изображение

ina4e na men li4no mi haresva kosata na priqtelq mi da e dostat14no k1sa za da bozka leko :D

Последна промяна crazed_insanity на Нед Апр 30, 2006 8:17 pm, променена общо 1 път

Нед Апр 30, 2006 12:30 am Профил
Аватар

Мнение 
Къса коса,гладко лице и без обеци!!
Мразя мъже със всевъзможни пръстени,герданчета,кожички
и обеци.А пък за брадата и косата да не говорим!!!

Нед Апр 30, 2006 10:35 am Профил

Мнение 
Candy написа:
UUu pomislih,che se otnasq za men i glasuvah za dylga.E tva mi e nai-gadnoto neshto-myj s dylga kosa.Haresvam myje,s kysa,prilejno podstrigana kosa....

i az taka se oburkah :) ina4e sam saglasna s Candy :wink:

Нед Апр 30, 2006 2:51 pm Профил

Мнение 
Ei i az pomislih 4e stava vypros za momi4eta s dylga ili kysa kosa, a to q vij kakva bila rabotata.. :lol: az sy6to haresvam mom4eta s mnogo kusa kosichka, no syshto taka haresvam i takiva sys sredna duljina na kosata, na koqto moje da se napravi gotina pricheska :wink:

Нед Апр 30, 2006 3:47 pm Профил ICQ

Мнение 
eeeeeee mi as se obarkah bee...taka kajete 4e za majete stava vapros ..zna4i za maje kasi4ka dobre podstrigana kosa

Нед Апр 30, 2006 6:43 pm Профил ICQ

Мнение 
аз много обичам момчето да е с куса стьрчащта коса,или на бодлички...аууу като са бодлички издивявам....мн ми харесва така...мокур ефект и небрежно разрошена....ммммммм. :wink:

Чет Юни 29, 2006 9:01 pm Профил

Мнение 
xaxaxaxaxax
ma to za muj li se otnasqlo,lelele....mi hich ne haresvam s dulgi kosi!
Na nqkoi mnogo im otiva sredna duljina,primerno ako e visok!
E vse pak si padam po kusi :D

Чет Юни 29, 2006 9:09 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 140 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: