Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Юли 20, 2018 11:45 am

Отговори на тема  [ 268 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Следваща
 Първата целувка със сегашното гадже 
Автор Съобщение

Мнение Първата целувка със сегашното гадже
Всяко начало е интересно и непредсказуемо. Страхотно е усещането да си постоянно в очакване и да търсиш подходящия момент... а когато най-после любимото същество те прегърне и целуне, се чъюудиш дали не сънуваш.. Таа на мен ще ми е много интересно, надявам се и на вас ако споделяме как са станали нещата с първата целувка :P

Съб Сеп 23, 2006 5:02 pm Профил
Аватар

Мнение 
Оxxx , ami moqta 1 celuvka beshe mnogo neo4akvana zashtoto bqhme na lager nqkolko klasa i tam edno mom4e uj tragna s men napuk na dr momi4e i taka .... ostanahme si dvamata i toi me celuna :roll:

Съб Сеп 23, 2006 5:08 pm Профил
Site Admin
Аватар

Мнение 
Ами ние и двамата не помним по чия инициатива е била. Мисля, че по моя. Не се познавахме добре, бяхме пийнали, но не пияни и в един клуб се размазахме от целуване... :) Хубав спомен. :)

Съб Сеп 23, 2006 5:10 pm Профил WWW

Мнение 
Toq moment pri mene be6e hem komi4en hem dramati4en :lol: edni hubavi spomeni ot edna zimna ve4er na predkoledno kupon4e 8) toi kaza4e az edna 4asha vino na eks ne moga da q izpiq i az nali trqbva samo nqkoi da me provokira i q obarnah cqlata i posle me zacepi glavata :lol: i zapo4nah da mu se karam 4e zaradi nego mi e stanalo losho :D i toi vika aide ela da izleznem navanka na studa 6te ti mine i se bqxme gu6nali dvamata sami vanka na studa i toi me celuna... :oops: :) ama be6e to4no kato po filmite mnooogooo gotino i taka bqxme zaedno 6-7 meseca i sega neshto pak mi se priiskva da sam s nego no mai samo 6te si ostana s hubavite spomeni :)

Съб Сеп 23, 2006 5:17 pm Профил

Мнение 
Много вълнуващи мигове са тези, защото има неизвестност, очакване и след това наслада :P При мен се случи приятеля ми да си ''открадне'' първата целувка, която беше бърза и ''нелегална'' :lol: ама на мен взе, че ми хареса и я легализирах... 8)

Нед Сеп 24, 2006 11:17 am Профил

Мнение 
Bubble написа:
Много вълнуващи мигове са тези, защото има неизвестност, очакване и след това наслада :P При мен се случи приятеля ми да си ''открадне'' първата целувка, която беше бърза и ''нелегална'' :lol: ама на мен взе, че ми хареса и я легализирах... 8)
супер, много е романтично :oops: :oops:

Нед Сеп 24, 2006 11:37 am Профил
Аватар

Мнение 
Мойта си беше супер легална, просто и двамата знаехме, че ще стане точно онази вечер, но той все изчакваше ли изчакваше, докато вече бяхме на ръба да избухнем......Тва е невероятно чувство, да се наслаждаваш на всеки тръпнещ миг очакване и сладкото напрежение да те обземе целия...... :D

Нед Сеп 24, 2006 2:20 pm Профил WWW

Мнение 
със сегашното гадже се запознах в една дискотека преди много време...съответно се целувахме още тогава...а после се чувахме по телефона в продължение на няколко месеца,може би два...и за два месеца се бяхме виждали 3 пъти така че още не се водехме "гаджета"...след това станаха някви работи и един месец не се бяхме чували и след това мога да кажа че беше първата целувка с него :oops: беше мн хубаво...той дойде да ми се извинява и ми донесе цветя...чакаше ме пред нас...и така...

Нед Сеп 24, 2006 2:36 pm Профил

Мнение 
При мен странното е, че първата целувка със сегашния ми приятел не ми хареса...Известно време изобщо не можех да се нагодя към неговия начин на целуване и даже бях почнала да се притеснявам, но след това, когато свикнах, започна страшно много да ми харесва. Иначе самата целувка беше напълно предсказуема и я очаквах, защото вече бяхме излизали няколко пъти... :)

Нед Сеп 24, 2006 5:31 pm Профил

Мнение 
Ами първата целувка беше от него... :) След няколко часови хапания, драскания, замервания с кобрити и бла бла бла... :lol:
Как се случи ли - ами закара ме до вкъщи и слезна с мен, "докато си светна лампата във входа" :twisted: ...Точно преди да посегна към копчето, той ми хвана двете ръце за гърба ми, като ги кръстоса отпред... Аз се дърпах (уж :twisted: ) и той ме цунка по ушенцето... Бях на 7мото небе :lol: :lol: :lol:
На другия ден отидохме на кино да гледаме "Планетата на маймуните" и още в началото на филма проведохме следния диалог:

sweet_maniche написа:

- Виж каква хубава маймунка - като теб...
- К'во искаш да кажеш, че приличам на маймуна? :twisted:
- Не, че си толкова хубава...
- Е, значи все пак ме оприличаваш на маймуна...
:twisted:

И тогава той изглежда неиздържа на глупостите ми и ме награби... :oops: ...и не ме пусна през целият път до вкъщи...

Нед Сеп 24, 2006 9:15 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Той ме целуна. Седяхме на една пейка и си оглеждахме отблизо очите.Аз твърдях, че имат нещо зеленикаво, а той каза, че били съвсем кафяви- не беше забелязал, че имат и зелено:) Накрая се примири с това и ме целуна:) Сладко беше :oops:

Нед Сеп 24, 2006 9:42 pm Профил WWW

Мнение 
emi na6ata parva celuvka be6e na edna peika na ndk.sedahem i obsajdahme dali da tragnem za6toto ima6e nqkoi pre4ki i se 4udehme dali si zaslujava,na v kraina smetka toi me skloni i az kazah da :) i se celunahme,no pravata celuvka ne se polu4i mn hubavo i stana malko nelovko,no skoro sled tva celuvkite stanaha neustoimi i do den dne6en 9 meseca po kasno ne moga da sprada go celuvam :oops:

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fb ... 2086699188 дайте по едно гласче :)

Нед Сеп 24, 2006 10:37 pm Профил ICQ

Мнение 
sweet_maniche написа:
Ами първата целувка беше от него... :) След няколко часови хапания, драскания, замервания с кобрити и бла бла бла... :lol:
Как се случи ли - ами закара ме до вкъщи и слезна с мен, "докато си светна лампата във входа" :twisted: ...Точно преди да посегна към копчето, той ми хвана двете ръце за гърба ми, като ги кръстоса отпред... Аз се дърпах (уж :twisted: ) и той ме цунка по ушенцето... Бях на 7мото небе :lol: :lol: :lol:
На другия ден отидохме на кино да гледаме "Планетата на маймуните" и още в началото на филма проведохме следния диалог:

sweet_maniche написа:

- Виж каква хубава маймунка - като теб...
- К'во искаш да кажеш, че приличам на маймуна? :twisted:
- Не, че си толкова хубава...
- Е, значи все пак ме оприличаваш на маймуна...
:twisted:

И тогава той изглежда неиздържа на глупостите ми и ме награби... :oops: ...и не ме пусна през целият път до вкъщи...

haha mn qko,toi qvno mn vlastna natura :lol:

Нед Сеп 24, 2006 11:29 pm Профил

Мнение 
Властна натура ли... :) Ха-ха-ха :)
По скоро бих казала - много свенлив (преди години) :) А сега - абсолютно диваче :lol:
...И много инат (но не повече от мен все пак :wink: )

Нед Сеп 24, 2006 11:34 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение 
ami nakraq na purvata ni sre6ta az 4akam toi da mi izvika taxi a toi sedi i me gleda, nabludava me i se usmihva. pritesnih se i go pitah kakvo stava ne6to ne e nared li. toi mi iztursi 4e sam napravila golqma gre6ka 4e sam izlqzla s nego za6toto ve4e nikoga nqmalo da se otka4a. :shock: dokato sedqh i umuvah kuv e toq i kvo mu e to4no, mi se nahvurli i me celuna. dokato se usetq kakvo e stanalo ve4e bqh v taxito na put za vka6ti.ni6to ne pomneh kak sam vlqzla, kak sam kazala kade otivam- samo 4uvstvah kak bradata mu me e odrala po buzata :oops:

Нед Сеп 24, 2006 11:49 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 268 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.