Lady Popular Cosmopolitan
С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Сеп 20, 2018 11:57 pm

Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Агенция за запознанства 
Автор Съобщение

Мнение Агенция за запознанства
Здравейте! Пиша тук, защото бих искала да получа съвет от вас. Моя приятелка се ожени наскоро, като срещна мъжа си чрез агенция за запознанства. Казва се "Гара или спирка за двама"...нещо такова беше...Сега те са много щастливи, направо да им завиди човек. И аз им завиждам благородно, защото съм от доста време сама. Имах няколко неуспешни връзки. Много страдах, винаги се подиграваха с чувставата ми. Вече дори ме е страх, че пак ще попадна на неподходящ човек. Чудя се дали и аз да не се запиша в тази агенция. Следкато приятелката ми срещна любовта, защо да не пробвам. Не мога да чакам принца на бял кон да почкак на вратата ми, нали? От друга страна...и аз не знам какво ме притеснява. Все пак в развитите държави от дълго време има такива агенции. И все пак...може би ми трябва още малко подкрепа, за да се обадя. Вие какво мислите? Някоя от вас обръщала ли се е към такава агенция?

Пон Яну 04, 2010 4:33 pm Профил
Аватар

Мнение 
има и сайтове за запознанства :roll:

... ъъъ, кой ли ще е тоя???

Изображение

Пон Яну 04, 2010 4:51 pm Профил

Мнение Re: Агенция за запознанства
aktinia написа:
Здравейте! Пиша тук, защото бих искала да получа съвет от вас. Моя приятелка се ожени наскоро, като срещна мъжа си чрез агенция за запознанства. Казва се "Гара или спирка за двама"...нещо такова беше...Сега те са много щастливи, направо да им завиди човек. И аз им завиждам благородно, защото съм от доста време сама. Имах няколко неуспешни връзки. Много страдах, винаги се подиграваха с чувставата ми. Вече дори ме е страх, че пак ще попадна на неподходящ човек. Чудя се дали и аз да не се запиша в тази агенция. Следкато приятелката ми срещна любовта, защо да не пробвам. Не мога да чакам принца на бял кон да почкак на вратата ми, нали? От друга страна...и аз не знам какво ме притеснява. Все пак в развитите държави от дълго време има такива агенции. И все пак...може би ми трябва още малко подкрепа, за да се обадя. Вие какво мислите? Някоя от вас обръщала ли се е към такава агенция?
не си намерила къде са питаш.Тук средтата възраст на потребителите е 20г и едва ли ще получиш адекватен съвет.Пробвай в наистински " женски форум" :)

Пон Яну 04, 2010 9:33 pm Профил
Аватар

Мнение 
фейсбук-от това по-голяма клюкарница и сайт за запознанства-не знам :)
тръгваш с прекалено големи надежди...знам за хора,които са се запознали във влака и са се оженили..това означава ли,че ще тръгнеш да джиткаш,за да намериш принца си ...никой не знае какво го чака зад ъгъла :)

Последна промяна mytime на Пон Яну 04, 2010 11:11 pm, променена общо 1 път

Пон Яну 04, 2010 11:09 pm Профил
Аватар

Мнение 
Според мен няма нищо лошо да опиташ,даже е интересно.Ако отидеш после разказвай. :)

Пон Яну 04, 2010 11:09 pm Профил
Аватар

Мнение 
отчаяна крачка е това вече. всеки е имал неуспешни връзки и е губил надежда (съжалявам за драматичния подбор на думи). какво те кара да мислиш, че ако се свържеш с такава агенция, връзката ти с човека, с койтото ще се срещнат, ще е по-успешна от предишните ти или пък от тези, които ще създадеш с човек срещнат в магазина/метрото/работното място и т.н.?

Пон Яну 04, 2010 11:14 pm Профил
Аватар

Мнение 
Няма лошо да се пробваш. Дали там, дали през интернет, просто се пробвай.

Пон Яну 04, 2010 11:38 pm Профил

Мнение 
В сайт не искам, защото пробвах и все несериозници излизат. Честно казано мисля, че мога да срещна мъжа за мен и просто ей така. Но защо да го чакам? В крайна сметка нали имам познати, които са доволни. Тя казва, че хубавото на агенциите е, че задължително се срещаш с човек, който е необвързан и иска сериозни отношения. Защо да си губя времето да тествам някакви случайни хора дали са необвързани в действителност, дали са сериозни и т.н. И не съм чак отчаяна. Просто живота ми е динамичен и нямам много време за нови запознанства....Май се навивам все повече да отида. Като пробвам ще ви кажа как е.
....и между другото съм около 20те :P

Вто Яну 05, 2010 1:41 pm Профил

Мнение 
за какво са ти деца?

Вто Яну 05, 2010 2:30 pm Профил
Аватар

aktinia написа:
Имах няколко неуспешни връзки. Много страдах, винаги се подиграваха с чувставата ми. Вече дори ме е страх, че пак ще попадна на неподходящ човек.

aktinia написа:
....и между другото съм около 20те :P

Ти се изкара голяма мъченица за девойка на около 20те. Какви ли са ти били толкова неуспешните връзки се чудя, за да я докараш да тука.
Но щом си решила, че си изчерпала всички други възможности, давай, пробвай. Но недей да очакваш, че и на тебе ще ти се случи същото като на приятелката ти, знаеш ли на какъв кретен може да попаднеш.

Вто Яну 05, 2010 3:52 pm Профил ICQ
Аватар

Мнение 
Ако имаш желание - пробвай, няма нищо лошо в това. Все пак всеки е свободен да прави каквото си иска. А и дори да се запознаеш и с хора, с които не си пасвате за връзка - пак са нови контакти и може да е забавно, нали. В България е много погрешно меннието относно сайтове за запознанства, агенции и други подобни неща, общо взето около 90 % от хората тук са предубедени и смятат, че с такова нещо се захващат или най-отчаяните или тези, които си търсят лесен секс. Ако се съобразяваш с всички около теб - до никъде няма да стигнеш. Няма нищо лошо в това да изпробваш варианти да се запознаеш с нови хора, както и да срещнеш човек, с когото да си допаднете за връзка. Според мен пробвай и успех :)

Вто Яну 05, 2010 6:52 pm Профил
Аватар

Мнение 
Опитай :)

Вто Яну 05, 2010 7:51 pm Профил
Аватар

Мнение 
mytime написа:
знам за хора,които са се запознали във влака и са се оженили..

И аз познавам - майка ми и баща ми. Хайде всички необвързани по влаковете! :wink: :shock:

Сря Яну 06, 2010 10:54 am Профил

Защо наистина не пробвате в сайт запознанства, този примерно е нов и твърди, че е само за сериозни запознанства: http://zapoznalnik.com освен това е и безплатен. Успех!

Пет Мар 16, 2018 12:56 am Профил
Аватар

Не! Всъщност в развитите държави няма такива агенции. Такива агенции има в Украйна и Беларус и Русия, които са не-развити държави! И там се навират хиляди жени понеже искат VISA, по възможност американска, ама и европейска ако е -- пак става! Стига да е VISA. :wink:

Въобще да завиди човек на твоите приятели! Аз като си купувам кола дори агенция не ползвам, отидам на живо да я тествам колата, обстойно да я пробвам, покарам, на сервиз я карам, а тука покупката ти е готова. И после като се окаже че има дефекти, ще сменяш возилото ли кво? :D

Пон Апр 16, 2018 4:04 pm Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форум от рhрВВ © рhрВВ Grоuр.